dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

779 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (na osobnej Księdze Wieczystej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkiego Dębu

Żerań,Warszawa

682 644 zł56 m² 12 257,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Termin oddania grudzień 2025 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Pokoje: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 51,32 m Rozkład pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

1 303 800 zł82 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| zachód | 2 poziomy | Metro 200 m | czynsz 950 zł | Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Św. Wincentego 110 , na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe w bloku dawnego osiedla Za Żelazną Bramą przy ul Grzybowskiej 6/10, w bardzo dobrej lokalizacji zaraz przy Placu Grzybowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 949 000 zł78 m² 24 987,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,23 m , położone na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy z windą przy ul. Marszałkowskiej 60. Mieszkanie: wnętrze łączy klasyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie na Bielanach z miejscem parkingowym Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m zlokalizowane przy ul. Władysława Broniewskiego na Bielanach. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł87 m² 15 785,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 86,79 m, położone na ostatnim, 4. piętrze kameralnego budynku z cegły z początku lat 90., przy ul. Bachmackiej na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 000 000 zł126 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 126m2 zlokalizowane w domu bliźniaku na Dolnym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą dwie sypialnie, ogromy salon z jadalnią, osobna kuchnia, salon kąpielowy i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 590 000 zł | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka I bemowo I powstańców śląskich I metro I bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe przy ul. Hawajskiej 20 w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 46 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 31 m , położoną na 10. piętrze zadbanego budynku z początku lat 80 przy ul. Barcelońskiej. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer Antoniego Słonimskiego

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł61 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty " gdański". Bardzo ładny, całkowicie wyposażony apartament położony na I piętrze w apartamentowcu przy ul. Słomińskiego 5, przy samym wejściu do metra Dworzec Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

1 697 000 zł81 m² 20 950,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam: 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m2 usytuowane na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku na zamkniętym osiedlu. Wnętrza lokalu wykonane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

1 496 000 zł68 m² 22 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

- 0% - re/max maraton Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Saska Kępa, ul. Francuska Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,89 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 9 (bródno) Metraż: 43 m Piętro: 5/10 Czynsz najmu: 2400 zł Czynsz administracyjny: ok. 800-850 zł (dla 2 osób) Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

728 000 zł50 m² 14 601 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

***biuro ładna willa*** prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy z widokiem na Dom Handlowy Smyk. Na wynajem oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

4 900 zł43 m² 113,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowa ofertę eleganckiego 2 pokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Flisac, zlokalizowanej w sercu Powiśla przy ul. Elektrycznej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł57 m² 18 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 57 m | Miasteczko Wilanów | Osiedle z ochroną Wyłącznie u nas! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy | ul. Waliców | Centrum Warszawy Oferuję do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł25 m² 21 986,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 24,97 m , położoną na 8. piętrze budynku w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej. To wyjątkowa propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wola,Warszawa

409 000 zł27 m² 15 148,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 26,8 m z piwnicą przy metrze i Parku gen. Sowińskiego | Warszawa Wola / Młynów. Sprzedam przytulną, ustawną kawalerkę o powierzchni 26,8 m , 4 piętro czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

684 905 zł43 m² 15 946,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | 0% pcc | 0% prowizji Oddanie już pod koniec 2025 Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

544 999 zł37 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane przy ulicy Tyszkiewicza 14/24 na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja kapitału -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Pradze Wykończone w oparciu o detale, do wprowadzenia Budynek z 1960 r , cegła Wysokość 3 m Ciche, widok na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca mieszkanie : Po remoncie generalnym. Całe wyposażenie i umeblowanie nowe. Dwa niezależne pokoje (17m i 11m) , widna kuchnia (8 m), oddzielna toaleta z umywalką (1,5 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

1 050 000 zł58 m² 18 103 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Szafirowa Aleja przy ul. Skarbka z Gór 65D. Nieruchomość o pow. ok 58m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 857 zł42 m² 139,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | W sercu Powiśla I Styl Industrialny I Wysoki standard | Niepowtarzalny charakter ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porajów

Białołęka,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 846,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , zlokalizowane przy ul. Porajów 6 w Warszawie (białołęka). To funkcjonalna nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

1 115 000 zł51 m² 21 862,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dwiema loggiami i dwoma miejscami postojowymi - 50,7 m w prestiżowym budynku przy Alei Polski Walczącej na Mokotowie Nowoczesne mieszkanie w sercu Mokotowa - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

775 000 zł37 m² 21 192,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe - 36,57 m - mieszkanie z dużą loggią w nowo powstałej inwestycji przy Alei Polski Walczącej to propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 445 000 zł95 m² 15 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje 95,24 m Mokotów Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Starych Bielanach za 2000 zł miesięcznie. Doskonałe lokum dla singla lub pary. Łazienka wyposażona w wc, kabinę prysznicową z brodzikiem, umywalkę i pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cypryjska

Służew,Warszawa

998 000 zł74 m² 13 541,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w zadbanym budynku z cegły z 1993 roku bez windy. Mieszkanie położone w wewnętrznej czyści osiedla Cypryjska. Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

13 500 zł106 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Berlin W warszawie - czyli mieszkanie Z duszą, w historycznej kamienicy, w samym sercu śródmieścia południowego Przy Hali Koszyki | Słoneczna ekspozycja | Wysokie wnętrza | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

3 928 zł58 m² 67,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 600 zł49 m² 94 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Towarowa Square Osiedle Premium ul. Prosta Wola Metro Rondo Daszyńskiego Do wynajęcia świeżo wykończony apartament o powierzchni 49 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2. Apartament znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij