dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

166 000 zł16 m² 10 506 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem ( w tej lokalizacji wysokie stawki najmu ) wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

338 000 zł42 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

430 000 zł35 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka lub garsoniera! Jednopokojowe w pełni wyposażone mieszkanie z osobną kuchnią. Komunikacja i infrastruktura miejska doskonała/ metro/. Marzena Olesiejuk tel.: Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie czeka na swojego pierwszego lokatora. Mieszkanie znajduje się na 5/7 piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 400 000 zł184 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny Penthouse z prwyatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

400 000 zł56 m² 7 080 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

923 000 zł65 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prestiżowa lokalizacja lokalizacji na Powiślu, tuż obok Biblioteki Uniwersyteckiej w eleganckim budynku z 2007r. Nieopodal stacja metra. Osiedle zamknięte i strzeżone, budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

425 000 zł58 m² 7 302 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

230 000 zł31 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł59 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Sąsiedztwo zapewnia imponującą ofertę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe od Dewelopera: - kuchnia oddzielna - 10 m2, - salon 17 m2, - sypialnia 13 m2 - łazienka 4 m2 - hol 5 m2, kierunki świata: n/s Inwestycja znajduje sie na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

313 923 zł48 m² 6 499,44 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

355 142 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe i wschód, z widokiem na miasto. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

256 500 zł28 m² 9 161 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: ordona- kasprzaka- al. Prymasa Tysiąclecia Doskonała komunikacja - kilkanaście linii autobusowych, skm, 4 linie tramwajowe /ul. Wolska- 300 m/, stacja metra Rondo daszyńskiegoplanowana linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

500 500 zł71 m² 7 040 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 900 zł102 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W bliskim sąsiedztwie Miasteczka Wilanów z widokiem na Skarpę słoneczny apartament. Czteropokojowe 102 metrowe mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe na Powiślu - pow. 70 m2 - Powiśle, ul. Tamka - Śródmieście Jasne i przestronne mieszkanie ok. 70 m2 3/4 p. w wyremontowanej przedwojennej kamienicy z 1936 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł56 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy centrum handlowym Arkadia. Świetna lokalizacja: 10 minut pieszo do stacji metra Dworzec Gdański (dojazd w kilka minut do Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

158 000 zł15 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

475 000 zł65 m² 7 288 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 2 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym (z możliwością jej zamknięcia) Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

310 000 zł30 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

443 000 zł59 m² 7 489 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

446 000 zł59 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Górny Mokotów,Warszawa

439 000 zł48 m² 9 223 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwustronne mieszkanie, z balkonem poł. w budynku z cegły, na Górnym Mokotowie. Świetna lokalizacji:Metro Pole Mokotowskie ok. 6 min., dwie linie tramwajowe: jedna przy al.Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

428 000 zł57 m² 7 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy samej stacji metro Kabaty, al. Ken. W skład mieszkania wchodzą: - 3 osobne pokoje, - osobna kuchnia, - łazienka z prysznicem i wanną, - osobne wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

570 000 zł82 m² 6 909 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

504 000 zł71 m² 7 085 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

497 500 zł71 m² 7 007 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

283 200 zł31 m² 9 251,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulna kawalerka na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - oddzielna kuchnia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

781 400 zł69 m² 11 300,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Niezaprzeczalnym atutem mieszkań jest ich kameralny charakter - każdy budynek to jedno wejście, jedna klatka schodowa i trzy lub maksymalnie cztery mieszkania na piętrze. Obszerne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

670 000 zł94 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ząbkowska

Praga Północ,Warszawa

354 563 zł39 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta z doskonałym adresem, mieszkanie o powierzchni 38,75 m2 w nowo powstałej części rewitalizowanej kamienicy z 1866 r. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

547 887 zł66 m² 8 303,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu na Woli Okna wychodzące na północ i wschód. - dwupoziomowe patio, teren zamknięty, recepcja - apartamenty ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

327 989 zł41 m² 8 035 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkania na Pradze: dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

445 000 zł59 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 000 zł147 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena apartamentu: 2.000.000,- PLN Gotowy 06.2018 Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 147 m2 składający się z trzech przestronnych sypialni, dwóch łazienek, dwóch garderób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

760 000 zł82 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w cichej i zielonej części Bielan Inwestycja La Cascade, dewelopera Bouygues Immobilier. Wymiary w metrach kwadratowych: hol: 8,2 m, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

570 000 zł65 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja budynku przy rondzie Wiatraczna czyni go jedną z najlepiej umieszczonych inwestycji w Warszawie. Szybki dojazd do centrum w 10-15minut za sprawą licznych linii autobusowych oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij