dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 210 000 zł59 m² 20 508,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zainwestuj w przyszłość swoją i swojej rodziny. Mieszkanie parterowe z ogrodem znajduje się na cichym i zielonym osiedlu Olympic, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Warszawskiej Białołęce w samym centrum Tarchomina, w pobliżu parku krajobrazowego Kampinoska Dolina Wisły. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 365 000 zł70 m² 19 483,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wygodne mieszkanie dla rodziny blisko stacji metra! Dodatkowo miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu na osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 212 381 zł49 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,69 m2, usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł38 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji z urokliwymi zachodami słońca. Mieszkanie usytuowane na przedostatnim piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny, klimatyzowany apartament o powierzchni 50 m2 z tarasem w bardzo bliskiej odległości od stacji metra Wierzbno. Bardzo wygodne, w pełni umeblowane, ciche mieszkanie na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

554 400 zł26 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 26,40m2. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w budynku 9 piętrowym. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3m2 i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowa Praga,Warszawa

1 152 000 zł69 m² 16 540,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2003 roku, znajdującego się w sercu warszawskiej Pragi Północ (nowa Praga w okolicy skrzyżowania Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

15 000 zł105 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Apartamenty przy Warzelni - ulica Krochmalna 59. Lokalizacja: unikalny budynek, usytuowany w zapierających dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

929 000 zł55 m² 16 744,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,48 m , w znajdującej się na drugim piętrze kamienicy z 1953 roku. Cena do negocjacji! Budynek 6-cio piętrowy, wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Włościańska 4. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Całość jest przestronna- powierzchnia to 37,2 m2. Pokoje są niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł86 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość: jasne, 4-pokojowe mieszkanie o metrażu 85,5 m2 (po podłodze około 100 m2), usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku na Warszawskim Ursynowie, przy ul, ken, 95. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Surowieckiego

Ursynów Północny,Warszawa

565 000 zł47 m² 11 950,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie na Ursynowie. Powierzchnia całkowita 47,28m2, użytkowa 42,15. Duża kawalerka. Pokój 20 m2, obecnie podzielony na dwa, kuchnia 10m2, łazienka z wanną 4,6m2. Przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jana Kazimierza Mieszkanie położone jest na drugim piętrze, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 555 000 zł82 m² 18 905,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,25m2 w budynku z 2003r. przy al. Wilanowskiej 364. Piętro 4 z 8, budynek z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 828,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem zlokalizowanym na warszawskiej Pradze-Południe, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Ta nieruchomość czeka na nowego właściciela, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 58 m2 - na poddaszu - świetna lokalizacja - przy Placu Wilsona - Metro, kino Wisła, park Żeromskiego Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w minimalistycznym stylu, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

980 000 zł44 m² 22 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie! Szukasz nowego, wykończonego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Jeśli tak, to ta propozycja jest warta rozważenia. To 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowej do wprowadzenia inwestycji pod wynajem, lub planujesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Prezentuję na sprzedaż gustownie urządzoną kawalerkę o wysokości 3 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ta nieruchomość stanowi idealną ofertę dla osób ceniących sobie przedwojenne, oryginalne wnętrza z klimatem i dobrą atmosferą (oryginalny, melodyjnie skrzypiący parkiet, duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Verdiego

Mańki-Wojdy,Warszawa

669 000 zł57 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na dynamicznie rozwijającej się Białołęce polecamy przestronne mieszkanie na zamkniętym kameralnym osiedlu, z dodatkową możliwością nabycia garażu. Mieszkanie szczególnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, bezpośrednio, super ładne, przestronne mieszkanie studio przy metrze i Lesie Kabackim. Mieszkanie składa się z: - części dziennej, pokój z aneksem kuchennym - części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

830 000 zł49 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do kupienia 3-pokojowe, 49 m2 piętro 7/10, wola Nowolipki. Idealne dla pary, super propozycja dla rodziny. Mieszkanie to: * salon 16 m2 z wyjściem na niewielki balkon; * sypialnia 9,5 m2; * sypialnia 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

11 500 zł120 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe nowoczesne mieszkanie Z tarasem Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku przy Al. Wilanowskiej. Wysoki standard, kameralny budynek Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią położone wśród zieleni na warszawskich Stegnach. Lokal składa się z pokoju z wnęką sypialnianą, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą. Całkowita powierzchnia wynosi 61,4 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 13-piętrowym budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Umowa W formie najmu instytucjonalnego. Nowocześnie urządzona kawalerka po generalnym remoncie, funkcjonalnie urządzona szuka pierwszego najemcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49m2 na Natolinie Całkowicie umeblowane i wyposażone w nowoczesnym standardzie, w jasnej kolorystyce. Nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż pięknie wykończonego i umeblowanego apartamentu 3 pokojowego (ok.80 m2) z dużym balkonem (ok.10 m2) i miejscem postojowym, blisko Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates m przyjemność zaprezentować 3. pokojowe mieszkanie z parkingiem dla mieszkańców, w bliskim sąsiedztwie Parku im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raabego

Kabaty,Warszawa

1 245 000 zł63 m² 19 900,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie na kabatach/продажа квартиры на Kabatach [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świetnie zlokalizowane, ciche, 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze budynku przy ul. Jaktorowskiej na Woli. Mieszkanie o pow. 56 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smyczkowa

Służew,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 845,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Warszawski Mokotów graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 24 836,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalne, świeżo wykończone mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 50,33 m2 znajdujące się na parterze (teren od strony okien jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

865 000 zł61 m² 14 180,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ursynów to dzielnica, które łączy w sobie wiele zalet. Może pochwalić się dużą ilością zieleni. Okoliczne tereny rekreacyjne pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 871,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o idealnym układzie położonego przy ul. Rayskiego 3 na Bemowie, 300 m od budowanej stacji metra Chrzanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

929 000 zł62 m² 14 983,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Opis nieruchomości. Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, doskonały dwupak - dwa mieszkania w jednym na Pradze - Północ w doskonałej lokalizacji, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

948 000 zł66 m² 14 277 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 niezależne pokoje, 60 m2 - Idealne dla studentów lub Osób Pracujących - Super Lokalizacja - Metro wilanowska - bukowińska/pejzażowa Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pasaż Ursynowski

Ursynów Północny,Warszawa

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 87m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1996r. przy ul. Pasaż Ursynowski, ursynów Północny. Idealne dla rodziny, studentów lub grupy znajomych. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58 m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Bagno, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3 000 zł + 1 000 zł.