dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 629 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

457 590 zł38 m² 11 938,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***ogłoszenie dewelopera*** bez prowizji I pcc Tworzymy nietuzinkową przestrzeń mieszkalną na terenach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Świetnie wkomponowane osiedle w zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

6 000 zł101 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe czteropokojowe mieszkanie na Kabatach o powierzchni 100 m2 w dobrej lokalizacji przy ulicy Jerzego Zaruby. Wykończony w wysokim standardzie, bardzo jasne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem od zaraz 2 pokojowe mieszkanie + garaż w świetnej lokalizacji w pobliżu metra Dworzec Gdański Lokal zapewni Państwu ciszę i spokój, wygodę użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 245 000 zł97 m² 12 844,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio od dewelopera*** bez prowizji I pcc! Mamy przyjemność zaproponowania jedynego takiego apartamentu w gotowej inwestycji na Woli. Plusy mieszkania: -Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 350 zł58 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o nietypowym, ciekawym rozkładzie, na Kabatach, przy ulicy Wańkowicza Budynek z 2003 roku położony ok.7 min od stacji metra Kabaty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowany apartament znajduje się w zabytkowej, narożnej 6-kondygnacyjnej kamienicy z windą z okresu wczesnego modernizmu. Kamienica została wzniesiona w latach 1911-1912 wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64 mkw w przedwojennej kamienicy przy ul. Hożej w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł103 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Brak prowizji przy kupnie mieszkania. Komfortowe mieszkanie czteropokojowe (o pow. 102,78), w doskonałej lokalizacji, z bardzo przyjemnym tarasem o pow. ok. 60 m2! Cicho i spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

240 000 zł31 m² 7 734 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

771 375 zł70 m² 11 010 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od dewelopera Zakup bez prowizji i bez podatku Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,06 m2, 3. piętro (z 12) w nowo powstającym budynku apartamentowym, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 500 zł77 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament przy ul. Giełdowej (reprezentacyjny kompleks budynków Capital Art Apartments) wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

483 500 zł47 m² 10 298,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

***bezpośrednio od dewelopera*** bez prowizji I pcc! na start jesteś do przodu. Nie liczymy powierzchni pod ściankami działowymi! jako jedyni na rynku deweloperskim! Inwestycja dla tych którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Imponujący apartament przy ul. Hożej w przedwojennej kamienicy z 1934 roku z widokiem na dachy okolicznych kamienic! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystkie instalacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 47 mkw w budynku przy ul. Pańskiej na Śródmieściu przy stacji metra. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 580 zł41 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, idealne, świeżo po generalnym remoncie, eleganckie i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Świetna lokalizacja, przy Hali Mirowskiej, wiele autobusów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

366 900 zł40 m² 9 133,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od dewelopera! Przedsprzedaż! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Na Warszawskiej Pradze Północ przy ul. Wileńskiej powstaje nowe osiedle składające się z kompleksu 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Ursynów,Warszawa

2 598 zł60 m² 43,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odświeżone, bardzo przestronne (powierzchnia 60 m2), świetnie położone przy samym metrze, 2 pokojowe mieszkanie w dobrej cenie + garaż, które znajduje się przy ul. Beli Bartoka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

486 000 zł62 m² 7 857,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, jedno z ostatnich wolnych mieszkań powyżej 3. piętra. Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,85 m2, 5. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Mokotów,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

PO remoncie 3-pokojowe mieszkanie położone na zielonej Sadybie. Mieszkanie na 2 piętrze w 4p. bloku (generalnie odnowiony). Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac 1831 Roku

Olszynka Grochowska,Warszawa

211 851 zł35 m² 6 077,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc! Mam przyjemność zaproponowania Państwu inwestycji zlokalizowanej w zaciszu zielonej Białołęki jak i również w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

253 000 zł41 m² 6 171 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

968 000 zł97 m² 9 992,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja na apartament 4-pokojowy o pow. 96 m2 + taras o pow. 34 m2 w nowej inwestycji na Woli. Inwestycja powstaje w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, przy ul. Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

434 499 zł51 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Rewitalizowana kamienica 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,42 m2 w kamienicy z roku 1913 na warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie z 2 oddzielnymi przestronnymi pokojami które znajduje się na parterze przy ulicy Jana Pawła Woronicza na Górnym Mokotowie. Lokal o powierzchni 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

196 000 zł18 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru już za pół roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

653 936 zł67 m² 9 698 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie w biurowo - usługowej części Mokotowa. Lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu. *wysoki i nowoczesny standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy Dworcu Centralnym - ścisłe centrum - 2 słoneczne pokoje z garderobą. Idealne dla pary, singla, studentów. Mieszkanie 49 m2 zawiera: * 2 oddzielne pokoje, * garderobę, * łazienkę, * kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Promocja 0% prowizji od kupującego! Poszukujesz wspaniałego mieszkania w sercu Ursynowa - zaledwie kilkadziesiąt kroków od stacji metra? Chciałbyś zamieszkać w mieszkaniu z potężnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 638 zł76 m² 10 839,20 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji! Inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, na pograniczu Woli i Śródmieścia jest gwarancją prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

699 999 zł68 m² 10 346 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Kolejna ciekawa propozycja przestronnego 67 metrowe mieszkanie, na Warszawskiej Woli. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, oddanym do użytku w roku 2004. Osiedle ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwa pokoje z widną kuchnią, łazienką z kabiną prysznicową i korytarzem o łącznej pow. 55m2 przy ul. Wiktorskiej na Mokotowie. Mieszkanie dwustronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł30 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na rogu ulic Gintrowskiego (dawna Rzymowskiego) i Kaczmarskiego (dawna Modzelewskiego), po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

892 768 zł97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do bezpośredniego zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Dolnym Mokotowie. Skontaktuj się, umów na spotkanie i kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Wprowadź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

451 900 zł55 m² 8 253,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

383 718 zł60 m² 6 398,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Nowe osiedle na mapie Białołęki, zlokalizowane u zbiegu ulic Zdziarskiej i Verdiego w Warszawie. W zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

352 674 zł44 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Rewitalizowana kamienica 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,54 m2 w kamienicy z roku 1912 na warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komfortowa

Mokotów,Warszawa

329 700 zł31 m² 10 795,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019