dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł31 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż:Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m z możliwością przebudowy na dwupokojowe, w stanie deweloperskim. Pełna własność. KW. Lokalizacja: - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry :) Sprzedam moje ukochane mieszkanie na Białołęce. W związku z planem powiększenia rodziny o dwa pieski zdecydowałam się kupić większe mieszkanie z ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dwiema loggiami i dwoma miejscami postojowymi - 50,7 m w prestiżowym budynku przy Alei Polski Walczącej na Mokotowie Nowoczesne mieszkanie w sercu Mokotowa - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 821,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Światowida. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane na bielanach.znakomita lokalizacja ;metro,tramwaj,sklepy,galeria,przedszkole,lasy.wszedzie blisko,a jednocześnie cisza i spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

1 140 000 zł64 m² 17 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kłobuckiej - komfort, przestrzeń i zieleń na nowoczesnym osiedlu na Ursynowie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bezpośrednia Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

594 183 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47m2, położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą. Układ pomieszczeń: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł37 m² 19 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Świetna lokalizacja! Metro Wierzbno, polskie Radio. Telewizja Polska Sprzedam mieszkanie 36,7m2, 2 pokoje Warszawa, mokotów, al.Niepodległości 71A Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

3 200 zł45 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | klimatyzacja | duży balkon | ostatnie piętro | parking | nowe osiedle 2021 Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m z dużym balkonem, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

9 000 zł104 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczny segment | doskonała lokalizacja 3 sypialnie | Ogród | Taras | Dwustronna ekspozycja | Miejsce w garażu podziemnym | Zwierzęta mile widziane | Nieumeblowane - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

419 999 zł21 m² 19 690,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni 21,3 m , zlokalizowane przy al. Prymasa Tysiąclecia 137 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

1 179 000 zł79 m² 14 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 601,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka / Kobiałka / ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - osiedle z 2017 r., zamknięte, monitorowane, wjazd przez szlaban. Przy ul. Ostródzkiej przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie przy ul. Gagarina (między ul. Sielecką a Iwicką ) koszty - 2100 czynsz najmu + 560 czynsz do administracji co daje kwotę 2660zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2, usytuowane na 6 piętrze budynku apartamentowego. Składa się z: -Salonu połączonego z aneksem kuchennym -sypialni -małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,02 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, przy ul. Gwiaździstej na zielonym Żoliborzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 41 m2, rozkładowe, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, sporym balkonem oraz piwnicą. Zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Syrokomli, dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 390 000 zł86 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyokopowa

Czyste,Warszawa

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 73 m2, piętro 6/8 z windą w budynku z 2018 r. przy ul. Przyokopowej, wola Czyste. Dostępne puste lub umeblowane, idealne dla rodziny lub pary. Grzeczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES The Estate Warsaw prezentuje! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio | 18 m | Saska Kępa | ochrona 24/7 Do wynajęcia świeżo wykończone, nowoczesne studio o powierzchni 18 m , zlokalizowane przy ul. Lizbońskiej 1 na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

13 750 zł60 m² 229,17 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Złota 44 - unikatowy apartament 60 m2, 2 pokoje, basen, spa Budynek: złota 44 to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w marcu 2017 roku. Budynek liczy łącznie 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł46 m² 20 148,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw z balkonem przy ulicy Waldorffa na warszawskim Bemowie. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

2 800 000 zł165 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze z którego roztacza się przepiękny widok na centrum. Apartament o powierzchni 165 m2 składa się z czterech pokoi: - duży salon 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duninów

Henryków,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 37 m z balkonem + miejsce w garażu podziemnym przy ul.Duninów 8. W mieszkaniu jest zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version bellow Jasne, przestronne wnętrza, ostatnie piętro i widok na skyline Warszawy - to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

273 900 zł10 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 495 000 zł83 m² 17 990,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Jana Pawła II 61, w samym sercu miasta. Przestrzeń i możliwości.