dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaproponować Państwuj na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wyszogrodzkiej na Warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

708 000 zł48 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

493 000 zł30 m² 16 351,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 30,15 m | Ursus, ul. Habicha | Bezpośrednio Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie z loggią ok 5m2 w stanie deweloperskim, w bloku wybudowanym przez Robyg przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem / kawalerka / Bielany /garaż/ Do wynajęcia komfortowa kawalerka, zlokalizowana w budynku przy ul. Rodziny Połanieckich 29, na warszawskich Bielanach. Nieruchomość idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Muranowie, o powierzchni 69 m, przy ul. Nalewki 8, w Warszawie. Budynek z 2000 roku, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 582,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Głębockiej 94 na pierwszym piętrze. Budynek został wybudowany w 2015 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 151 m , położony na parterze prestiżowego budynku Rezydencja Królewska w sercu Wilanowa tuż przy Pałacu Króla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kawalerka w świetnej lokalizacji. Ulica Broniewskiego, blisko Placu Grunwaldzkiego. Świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa. Do metra Marymont dwa przystanki, lub 10-15 minut spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratuszowa

Nowa Praga,Warszawa

4 999 zł69 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 68,5 m , położone w klimatycznej kamienicy bezpośrednio przy Parku Praskim. Wysokie sufity, duże okna oraz dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

997 000 zł50 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

50 m | 2 pokoje + balkon | gotowe do wprowadzenia | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żoliborz,Warszawa

2 560 zł25 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji na Bielanach o powierzchni 44 m . Funkcjonalny dwustronny układ mieszkania co jest w chwili obecnej rzadkością. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, bielany, stare Bielany, słodowiec, ul. Jarzębskiego. Mieszkanie jest o niskim standardzie, stąd niski czynsz. Dochodzą opłaty licznikowe wg zużycia. Okolica doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

825 000 zł59 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Poszukujesz ładnego, słonecznego mieszkania dla swojej rodziny? Może lubisz spędzać czas wśród zieleni i wody na pobliskim Jeziorku Czerniakowskim lub interesuje Cię dobrze skomunikowane, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 390 000 zł86 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reichera

Zacisze,Warszawa

2 600 zł78 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, wynajmę mieszkanie na ul. Reichera (zacisze) w czterorodzinnym szeregowcu. Mieszkanie jest na 1 piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 78m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł37 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37,43 m + balkon + rowerownia + parking | ul. Pawia (wola/śródmieście) Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,43 m , z osobną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

620 000 zł39 m² 15 971,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 38,82 m2, położonego w kamienicy w sercu Warszawskiego Muranowa. Odnowiony budynek, położony w doskonałej lokalizacji umożliwiającej szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

27 600 zł160 m² 172,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eng below Z przyjemnością prezentuję na wynajem niepowtarzalny apartament o powierzchni 160 m , położony na wysokim piętrze (powyżej 25) w prestiżowym kompleksie Unique Tower na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 826,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Skarb Muranowa! Klimatyczne 2 pokoje obok Ogrodu Krasińskich, stare Miasto i Metro Arsenał w zasięgu chwili! Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy Wałowej 6 adresie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze-Północ, przy ul. Jagiellońskiej. Lokal o powierzchni 40 m znajduje się na pierwszym piętrze dziewięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 596 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia znajdujące się na 5.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Lokal mieści się tuż obok Parku Bródnowskiego przy ulicy Ludwika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament na ostatnim 12 piętrze zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka Osiedle Bliska Wola.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

640 000 zł38 m² 17 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie tuż przy stacji metra Wierzbno w Warszawie. Atuty: -doskonała lokalizacja -okna z widokiem na ciche podwórze, -budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku na zielonym, zadbanym osiedlu. W lokalu zostały wymienione okna i instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

5 700 zł90 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze ładnej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem Przestronne, wysokie (3 metry) mieszkanie zlokalizowane w przedwojennej kamienicy z 1938 r. na Starym Mokotowie w bliskiej odległości od Pól Mokotowskich oraz stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonale skomunikowaną kawalerkę na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie przeszło gruntowny remont oraz zostało zaopatrzone w nowe meble i agd. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 500 metrów od stacji metra Wawrzyszew. 1 piętro w niskim budynku. Bez przejściowych pokoi. Salon z balkonem. Kuchnia z prześwitem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Czyste,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 732,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu mieszkanie 50,8 m kw. (świeżo malowane). Świetna lokalizacja Wola (czyste) w pobliżu stacji metra Płocka (ok. 200 m.). Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

735 000 zł37 m² 19 610,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kamienica przy morskim oku na starym mokotowie Klatka po remoncie | 3 m wysokości | Vis-à-vis wejścia do Parku Morskie Oko | Róg Madalińskiego | Puławskiej | Rynek wtórny | Południowa ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na parterze z balkonem na Pradze Północ- bezpośrednio przy Parku Praskim, który zapewnia dostęp do terenów zielonych idealnych na spacery i aktywność na świeżym powietrzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł50 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Adama Mickiewicza na Żoliborzu. Idealna propozycja dla singla lub pary. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 przy ulicy Ogrodowej na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą z 1974 roku. Budynek stale konserwowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Północny,Warszawa

6 900 zł75 m² 92,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament po remoncie bezpośrednio przy stacji metra Częściowo umeblowany | 3 pokoje | Balkon | Miejsce w garażu podziemnym | Światłowód | Tuż przy stacji Metra | Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 292,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Westate wola prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji warszawy na Nowolipkach. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla pary, singla czy jako lokata kapitału pod wynajem.