dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

546 082 zł56 m² 9 763,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat tylko do 31 stycznia. Aktualna promocja do końca stycznia. Cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

6 400 zł100 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje w pełni umeblowany, 4-pokojowy apartament na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja Apartament jest usytuowany na pograniczu Ursynowa i Kabat. Piękne otoczenie, blisko las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem stan: do remontu. Budynek mieści się bezpośrednio przy Sadach Żoliborskich. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem 12 m2 od strony południowo zachodniej. Unikalny i rzadko spotykany rozkład mieszkania w nowym budownictwie z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Bemowie. Umeblowane i gotowe do zamieszkania lokum niedaleko ulicy Lazurowej. Bardzo dobra lokalizacja dla osób korzystających z auta ze względu na bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, na parterze z dużym balkonem w bloku z lat 80, który przeszedł termomodernizację oraz remont balkonów na Bródnie. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

862 500 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny apartament w okolicy Galerii Mokotów. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze 9-piętrowego bloku wybudowanego w 2009 roku. Składa się z: -łazienki 5,93m -sypialni 11.91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

475 000 zł41 m² 11 470,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z dwoma ogródkami 41,41 m2. Mieszkaniu nie ma jeszcze księgi wieczystej. Wniosek o księgę złożony został 01.03.2021. Mieszkanie może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny i jasny, dwupokojowy apartament w inwestycji incity przy ul. Siedmiogrodzkiej, niedaleko metra Rondo Daszyńskiego. Idealna propozycja dla pracowników pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

911 904 zł66 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalny układ umożliwia nam zrobienie 3 pokoju. Serdecznie zapraszam do zapoznania z ofertą niezwykle komfortowego i cichego 2/3 pokojowego 66 metrowego apartamentu z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

590 000 zł63 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 63,40 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul.POLSKICH SKRZYDEŁ Na sprzedaż: Mieszkanie do odświeżenia w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Polskich Skrzydeł. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

899 999 zł73 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 72,65M2, 3 pokoje, włochy, ul.OBYWATELSKA (Warszawa, Włochy, Obywatelska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł27 m² 10 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczną, rozkładową , jasną kawalerkę w budynku z 2003 r. na zielonej Białołęce. Nieruchomość idealna dla singla, pary, jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

644 052 zł45 m² 14 312 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

1 850 zł44 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m2 z oddzielną kuchnią, dużą łazienką, garderobą oraz ok. 5 m2 balkonem. Osoby, które tam zamieszkają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach przy ul. Pabla Nerudy. W mieszkaniu o powierzchni 57 m2 znajdują się: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowana nieruchomość składa się z: -salon -kuchnia -sypialnia, -łazienka, -przedpokój, oraz -balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

6 000 zł91 m² 65,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Jana Karola Chodkiewicza, na strzeżonym Osiedlu Eko-Park. Jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 62 M2, 2 pokoje, praga-północ, ul.BIAŁOSTOCKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Północ na ulicy Białostockiej. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 700 zł77 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 77 m przy ulicy Bukowińskiej, 350 m od metra Wilanowska. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów spożywczych, lokali gastronomicznych, oraz klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na warszawskich Bielanach, mieszczące się przy ulicy Szegedyńskiej. Blok zlokalizowany blisko stacji metra Wawrzyszew, normalnym tempem 7 minut pieszo. W okolicy szkoły, galeria Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

740 000 zł43 m² 17 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w bogato zadrzewionej części starego Mokotowa, około 500m od stacji metra. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł118 m² 15 678 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 118m, winda 1 piętro 70m od stacji metra Centrum Kopernik. Na planie idealnego prostokąta, okna na stronę zachodnią i wschodnią. Bardzo widne. Trzy pokoje w amfiliadzie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal umiejscowiony jest na 1. piętrze, w dziesięciopiętrowym bloku z lat sześćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia 3 pokojowe, bezpośrednio po odświeżeniu, dwustronne mieszkanie w budynku z nową windą przy ul. Bruna, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

335 000 zł21 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament bliska wola Na sprzedaż mieszkanie 21m , zlokalizowane na Woli, przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 21m położone na 11 piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

510 000 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Idealna lokalizacja Świetna komunikacja stacja metro Racławicka bezpośrednio przed budynkiem dojazd do centrum w 10 minut! Przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Świetna kawalerka, zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie na Mokotowie - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Unii Lubelskiej. Lokal znajduje się na 14 piętrze, z którego rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

650 000 zł67 m² 9 701 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 67 M2 3pok.,BLATONA BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przyszedł czas na zmianę mieszkania na większe? Ty i Twoja rodzina potrzebujecie 3-pokojowej nieruchomości, która będzie Waszym azylem, miejscem spotkań ze znajomymi i rodziną, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od Najemcy. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Starym Żoliborzu, 3 min pieszo do stacji metra Marymont, do Parku Kaskada oraz Parku Lelewela 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

425 000 zł33 m² 12 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 32 M2, 1 pokój, praga-północ, ul. Jagiellońska Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Jagiellońskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

967 000 zł77 m² 12 498,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronny, 3-pokojowy apartament położony w sąsiedztwie Galerii Mokotów i w sercu mokotowskiego zagłębia biznesowego. Apartament: apartament 3-pokojowy, doskonale zaprojektowany, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

345 000 zł33 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.5m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Wacława Tokarza 1. Nieruchomość dotychczas zamieszkiwana przez babcie. Z przeznaczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 67a (białołęka). Powierzchnia: 75 m Rok budowy: 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

624 000 zł45 m² 13 774,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,3m2 położone około 20 metrów od przepięknego, zabytkowego Parku Fort Bema na Warszawskim Bemowie na ulicy Obrońców Tobruku. Mieszkanie usytuowane na 3cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Służewiec,Warszawa

996 999 zł91 m² 10 957,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Powrót do sprzedaży. Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Ostatnie dostępne w budynku. Odbierz klucze już dziś. Idealne dla rodziny. Panoramiczne okna. Duże, ustawne sypialnie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

990 280 zł52 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości hampton home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Warszawy, woli. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze nowego prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 46M2, 3-pak inwestycyjny, wola, ul. Okopowa (warszawa, wola, okopowa) Na sprzedaż: mieszkanie 3w1 w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

939 000 zł75 m² 12 516,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnia z możliwością zaaranżowania salonu z aneksem kuchennym i 3 sypialniami przy ulicy Grodkowskiej. Mieszkanie na ogrodzonym terenie.