dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

599 800 zł43 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowy apartament na zamkniętym osiedlu z 2005 roku. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, oprócz tego sypialnia. Okna wychodzą na stronę wschodnią, mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:10/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie świeżo wykończone. Mieści się w wieżowcu o wysokim standardzie, eleganckie. Doskonała lokalizacja. Liczne tramwaje i autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, luksusowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Warszawy. 2-pokojowe, zaprojektowane przez architekta, bardzo funkcjonalne mieszkanie o pow. 60m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

598 000 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Praga-Południe jeszcze kilkanaście lat temu nie kojarzyła się dobrze. Dzisiaj jest to dzielnica szczególnie modna, uważana wręcz za artystyczną kolebkę Stolicy. Także inwestorzy przenoszą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

939 000 zł74 m² 12 689,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezetnować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskim Ursynowie! rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

654 000 zł78 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 78m2 - 3 pokoje - widna kuchnia lokalizacja przy ratuszu - 10min od metra możliwość oglądania mieszkania Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 78m2 położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

1 999 zł41 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie z pięknym widokiem. Mieszkanie na żywo prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciach. Zapraszam do oglądania! 41 m. kw. na warszawskich Bielanach, okolice ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: wola | ul. Płocka | Metro Płocka / Metro Młynów | 47m2 | 3 pokoje | oddzielna kuchnia | garderoba | balkon | świeżo po remoncie : Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - kawalerka tylko dla 1 osoby. Projektowane przez studio aranżacji wnętrz. Idealna lokalizacja - przy stacji Metra Rondo onz, przy przystanku tramwajowym, 400 m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

2 500 zł42 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu bardzo ładne mieszkanie 1 - pok. przy ul.Kryształowej o powierzchni 42,5 m 2 z TARASEM oraz z MIEJSCEM POSTOJOWYM w podziemiach budynku w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

997 000 zł90 m² 11 078 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w świetnej lokalizacji w stanie deweloperskim. Zdjećia to wizualizacje wykończenia. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod kątem inwestycyjnym. Nowy, 7-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

814 000 zł55 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Stary Mokotów. Ciche, bardzo jasne 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w 3-piętrowej odnowionej kamienicy. W pobliżu stacja metra Racławicka, linia tramwajowej i przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 790 000 zł87 m² 20 575 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 87M2, 3pok., ŻOLIBORZ, UL.Rydygiera Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2.- pokojowe mieszkanie 35 m2 na Starym Mieście w zabytkowej kamienicy odbudowanej w latach 50.tych Bardzo dobrze przygotowane mieszkanie do wynajmu: dbałość o detale, nowe umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Żerań,Warszawa

439 000 zł54 m² 8 175,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz gotowego mieszkania dla swojej rodziny? Marzy Ci się przytulny kąt z dala od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z korzystnego dojazdu do centrum stolicy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m położone w spokojnej części Muranowa. Mieszkanie jest słoneczne, posiada niski czynsz. Doskonały punkt komunikacyjny: tramwaj - 100 m; park Krasińskich 300 m- stacja Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

685 000 zł72 m² 9 487,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzypokojowe o klasycznym, modelowym rozkładzie w kamienicy z windą na Pradze Północ. Składa się z trzech oddzielnych, niezależnych pokoi (18 m2/16 m2/13 m2), jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł52 m² 14 483 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość, usytuowaną w Kamienicy z lat 50 na Warszawskim Muranowie w odległości spaceru nas Stare Miasto lub Ogrodu Krasińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

507 800 zł47 m² 10 804,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie 2- pokojowe mieszkanie: jakie mieszkanie? - 2 pokojowe z oknami na dwie strony świata! - salon z aneksem prawie 23 m2 - duże drzwi balkonowe - podwójne- na balkon ok. 3 m2 - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy jasne 2 pokojowe do wprowadzenia na Mokotowie Kamienica 1956 r, cegła Winda Wysokość 3,10 m Ekspozycja południowo- zachodnia Balkon 4 m Głównym atutem mieszkanie jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna kawalerka blisko metra na Targówku. Lokal na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z: - wnęki kuchennej z oknem, - pokoju z wnęką, - wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ciche, świetnie położone mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze, a jego ogromnym atutem jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

380 000 zł27 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 27 m2, 1 pokój z kuchnią, przedpokojem i łazienką. Zlokalizowane w zielonej i zarazem świetnie skomunikowanej części Żoliborza (sady Żoliborskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.5m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 1. Z przeznaczeniem do remontu, ale można w nim zamieszkać po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zakupu unikatowego mieszkania położonego w Śródmieściu w kamienicy z 1911r. Piękna modernistyczna kamienica z zachowanymi dekoracjami zarówno na elewacji budynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 550 zł37 m² 95,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

2-pok. Studio, pow. 37 m2 - Wyremontowane, wygodne - Dla singla/pary - Śródmieście, plac Zbawiciela / Metro Politechnika na wynajem luksusowe studio o pow. 37 m2, dopiero po remoncie, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

585 000 zł60 m² 9 669,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania z balkonem w bliskiej odległości od nowej stacji Metra Bemowo-Ratusz, której otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 25m2. Parter w 4 piętrowym budynku z 1966 roku. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne, przyłącze gazu. Nowa instalacja elektryczna z przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

699 999 zł64 m² 11 006,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Idealne dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Mieszkanie jest po remoncie, w stanie od razu do zamieszkania. Po co w aktualnych czasach męczyć się z remontem takiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

730 000 zł57 m² 12 807 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 57M2,W 2 pok,Pełczyńskiego,Metro (warszawa, na sprzedaż: mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 450 000 zł78 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować elegancki i przestronny apartament w samym centrum Warszawy na strzeżonym, prestiżowym osiedlu In City. Lokalizacja Apartament znajduje się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

596 900 zł45 m² 13 203 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja- planowana linia metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 336,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 3- pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul.Szulborskiej 6. Wola to dzielnica, która bardzo dynamicznie się rozwija i cały czas zyskuje na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

539 000 zł55 m² 9 835,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! /spacer wirtualny pod opisem oferty/ Zamieszkaj u siebie! Ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,8m2 na ósmym piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie jest wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Państwa, do wynajmu świeżo odświeżone mieszkanie na Warszawskim Ursynowie, lokal : - Salon z wyjściem na duży balkon (zachód ) - Sypialnia od strony wschodniej - Gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Lokalizacja/ budynek: osiedle " Przy Arkadii " znajduje się pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 500 zł59 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59 m2, usytuowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu na Woli przy ulicy Płockiej, obok stacji II linii metra. Mieszkanie składa się z pokoju 21,1 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 682 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 40,72,2pok., Żeromskiego,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na ulicy Żeromskiego NA OSIEDLU SŁODOWIEC CITY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

529 000 zł61 m² 8 686,37 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe będące częścią bardzo dobrze zlokalizowanego bloku z 1975r. wyposażonego w dwie windy w tym jedna towarowa(odnowiona), system przeciwpożarowy. Bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

1 910 000 zł121 m² 15 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gdzie: warszawa Mokotów, dobry punkt komunikacyjny u zbiegu ulic Wilanowskiej i Sikorskiego, metro Wilanowska. Odpowiednie dla: ludzi ceniących komfort, spokój, komunikację. Zalety: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

6 000 zł102 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej. Lokal o powierzchni 102m2 znajduje się na 2-piętrze, 7-piętrowego bloku z 2015 roku. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym.