dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Praga-Północ,Warszawa

558 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Całkowicie nowe, po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od już! Mieszkanie 37 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, sypialnią i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł104 m² 85,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wstęp Możliwość wynajmu firmie zarządzającej (podnajem wieloletni) z gwarantowanym czynszem. Możliwość wynajmu osobie prywatnej jak i na cele prowadzenia działalności. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

412 000 zł34 m² 12 298,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronną kawalerkę z oddzielną kuchnią i balkonem z pięknym widokiem na zieleń, w cichym i kameralnym miejscu na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 33,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

790 000 zł62 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Głębockiej 54, zlokalizowane w dzielnicy Białołęka. Lokal ma 62 mkw. i mieści się na pierwszym piętrze, gdzie ma dostęp do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne Zielone Powiśle! Metro Centrum Nauk Kopernik 2 minuty spacerem! Do remontu! Prezentujemy ciche i słoneczne mieszkanie na Powiślu 38m2. 2 pokoje z widną, samodzielną kuchnią. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

573 300 zł34 m² 17 077,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowa do odbioru kawalerka na Mokotowie. Polecam kawalerkę na cele inwestycyjne lub dla Twojego dziecka. Salon 18,12 mkw, kuchnia 4 mkw (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

729 000 zł53 m² 13 780,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 53m2 usytuowane na parterze w niskim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin przy ul.Meander. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

540 000 zł34 m² 17 362,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przepięknie położone mieszkanie W kamienicy na ulicy polnej kamienica zlokalizowana jest W cichej , zielonej uliczce otoczonej bujną roślinnością tuż przed wejściem widoki niesamowite -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

565 000 zł47 m² 11 957,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Umowa przedwstępna Poszukujesz mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji? Oferuję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bródnie przy ulicy Rembielińskiej przy samym wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

388 500 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 25,90 m2, blisko Konesera, z dużą łazienką z oknem, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 276 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe znajdujące się na Bródnie na nowym, spokojnym osiedlu Klonowa Aleja, dosłownie 100 metrów od wejścia do Metro Kondratowicza. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Wyposażone i umeblowane mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2009roku zlokalizowane na Woli przy ul.Piaskowej. Osiedle zamknięte Na powierzchnię mieszkania 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 338,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz idealnego, gotowego do zamieszkania apartamentu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 62 m2 w świetnie zaprojektowanym kompleksie budynków przy ul. Jurajskiej 3a. Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł41 m² 15 544,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyremontowane, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze bloku z 2008 r. (budynek z windą z poziomu garażu). Okna wychodzą na wschodnią stronę. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

679 000 zł56 m² 12 234,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 w Kamienicy zlokalizowanej na Mokotowie / Służewiec. Nieruchomość znajduję się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

351 000 zł31 m² 11 322,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m , usytuowane na 4 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 2003 roku - Warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

390 000 zł23 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowe, dopiero co wykończone - nowoczesne mieszkanie w całkowicie nowym osiedlu " Nowy Targówek ". Mieszkanie o powierzchni około 23 metry + 7m Loggia. Cicha i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

625 000 zł49 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ogródkiem przy ul. Dembego 10 na zielonym Ursynowie! oferta specjalna tylko do 30.08! ROZKŁAD MIESZKANIA: - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

375 550 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ustawna kawalerka 25,90 m2 z dużą łazienką z oknem, ponad 5m2, w klimatycznej części Pragi Północ, między 2 stacjami metra, gotowa do odbioru! Budynek posiada pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio w prestiżowym apartamentowcu w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy Placu Konstytucji Około 5 minut spacerem od stacji metra Politechnika, hali Koszyki, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

795 000 zł68 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Bemowie! Nieruchomość położona tuż przy planowanej stacji metra- chrzanów! garaż W cenie mieszkania! Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, nowe, jasne i i ciche mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane na 5 piętrze w 10- piętrowym budynku z 2010 roku na bliskiej Woli przy ul. Płockiej, zaledwie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 441,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 na 2 piętrze (z 3) w kameralnym budynku z 2012 r., Białołęka-Henryków, na Osiedlu Klasyków. Mieszkanie do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Targówek,Warszawa

569 900 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Zaciszu. Mieszkanie mieści na warszawskim Targówku (blisko metra Zacisze). Grunt uregulowany, księga wieczysta założona. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,23 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze przy ul. Modzelewskiego, 8 minut spacerem od Metra Wilanowska. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

478 000 zł36 m² 13 124,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

/ w kilku słowach: jednopokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w zabytkowej kamienicy z 1898-1900 roku zbudowanej i przekazanej przez Rodzinę Wawelbergów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

359 982 zł40 m² 8 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

422 900 zł47 m² 8 997,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

696 000 zł44 m² 15 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Woli wraz z komórką lokatorską 15 m2 przylegającą do mieszkania oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

559 000 zł48 m² 11 549,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono 49 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla rodziny, ceniącej sobie dobrą komunikację, cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 525,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Apartament o powierzchni 56,85 m2: - Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczy Dół

Kabaty,Warszawa

1 195 000 zł62 m² 19 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowe mieszkanie, na które składają się: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł36 m² 13 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Pradze-Południe przy ul. Szaserów Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w pobliżu szpitala mon. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

720 000 zł57 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok położony na cichym,.