dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwna

Stare Miasto,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie przy ulicy Piwnej, w kamienicy całkowicie odbudowanej po II Wojnie Światowej. Dwupokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie. Okna z obu pokoi wychodzą na wschód. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

488 600 zł36 m² 13 613,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Kompaktowe mieszkanie w odległości 200 m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 499 000 zł79 m² 18 891 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80 m2 wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie dwupokojowe, gotowe do zamieszkania na warszawskich Bielanach w otoczeniu zieleni. Idealna propozycja na pierwsze mieszkanie dla singla / pary lub jako bezpieczna inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

628 100 zł55 m² 11 384,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Komfortowe mieszkanie w odległości 200 m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w Warszawie na ulicy Krzemienieckiej w dzielnicy Bielany. Nowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w pełni wyposażone oraz wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

679 000 zł59 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMFORTOWE MIESZKANIE 58,59 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH. - 17,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

819 600 zł64 m² 12 866,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 700 zł21 m² 79,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane Do wynajęcia zadbana, słoneczna kawalerka z oddzielną kuchnią i łazienką z dużą wanną. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budrysów

Praga-Południe,Warszawa

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: warszawa ul. Budrysów ; Praga Południe (grochów) Metraż: 38 m2 Piętro: 3 Rok budowy: 1958 Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł77 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, 2 pokojowy apartament w kultowej rezydencji "menolly Nowe Powiśle". Budynek apartamentowy z ochroną, recepcją i monitoringiem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

1 900 000 zł96 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu mieszkanie w sercu Powiśla, tuż przy Akademii Sztuk Pięknych. Apartament o powierzchni 95,5m położony jest na trzecim piętrze historycznej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Ursynów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Ursynowie przy ul. Malinowskiego 4. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 46,60 m2 liczba pokoi: 2 (20 m2 i 14 m2 ) piętro: 4 balkon: jest okna: pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

496 050 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 33,07 m2 z łazienką, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi Północ, między 2 stacjami metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Bażantarni

Kabaty,Warszawa

1 559 000 zł91 m² 17 131,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: rozkładowe, komfortowe mieszkanie, doskonale doświetlone, z dwustronną ekspozycją okien (wsch-zach) i loggią z przesuwanymi szybami. Kameralne osiedle strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wola,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 228 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 70, 21 m2 z tarasem o powierzchni 14,93 m2. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w garażu podziemnym, tuż przy windzie. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 października umeblowana kawalerka położona blisko stacji metra Wawrzyszew. Do mieszkania wchodzi się przez przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,54 m usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Szanajcy. Budynek bez windy ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 536,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,3 m , usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1978 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie, ul. Waleriana Czumy Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

770 000 zł69 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe o powierzchni 69,30m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie przestronne składające się z 3 pokoi, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

1 046 893 zł88 m² 11 900,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkanie! Oferta bezprowizyjna! Mieszkanie na pierwszym piętrze z antresolą: salon, pokój, oddzielna widna kuchnia i łazienka. Duża (42m2) antresola na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w klimatycznej 6-piętrowej kamienicy z windą lat 50-tych, 57 m2, trzy pokoje z oddzielną kuchnią, sporym balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest na Pradze - Północ przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

600 000 zł35 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, jasne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ul. Kolejowej w Inwestycji nu! realizowanej przez Skanska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

729 000 zł60 m² 12 129,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwu pokojowe, przestronne mieszkanie na parterze. Wejście do mieszkania bez barier architektonicznych , nadaje się dla osoby niepełnosprawnej. Mieszkanie skład się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

479 515 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 33,07 m2, blisko Konesera, z łazienką, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi Północ, między 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Kabaty,Warszawa

665 000 zł63 m² 10 505,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Czy szukasz przestronnego mieszkania dla siebie lub na inwestycję? Czy idealnym rozkładem byłyby dla Ciebie 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią oraz dwustronną ekspozycją, a także balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Fort Bema,Warszawa

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz 2-pokojowej, w pełni umeblowanej, klimatyzowanej i funkcjonalnej nieruchomości położonej na drugim piętrze w Apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Tarchomin,Warszawa

601 530 zł62 m² 9 639,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie komfortowego mieszkania? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy cenisz bliskość sklepów? Czy chcesz iść kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

485 000 zł36 m² 13 662 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,26m2 zlokalizowane na Bielanach / Stare Bielany. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położne w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego. Bardzo blisko do Ogrodu Saskiego, parku Mirowskiego i Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż kawalerkę na pograniczu Woli i Śródmieścia. Mieszkanie po kompleksowym remoncie, wykończone w wysokim standardzie pod okiem projektanta. Wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 208 289 zł62 m² 19 400,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Niski czynsz mimo wysokiego standardu - poniżej 10 zł/mkw. Trzy pokoje, dwie garderoby, łazienka, balkon i miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

538 000 zł44 m² 12 227 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 44M2 ,2pok, ul.Sandora Petöfiego,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

638 000 zł48 m² 13 291,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wyremontowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie ma ekspozycję na stronę wschodnią, jest jasne i ma piękny widok bezpośrednio na ogródki działkowe przy Al. Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

903 000 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na ul. Wrocławskiej, 2-poziomowe. Piętro II: salon, balkon, osobno widna kuchnia (kuchnię można otworzy na salon), wc z oknem, hall z szafą typu komandora. Wysokość II piętra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

389 000 zł31 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Przestronna, zadbana kawalerka 3 minuty od stacji metro Płocka. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej z pozostałymi dzielnicami Warszawy: metro, tramwaje, autobusy, kolejka podmiejska - stacja Wawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

410 000 zł40 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39,7 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1998 roku zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy - Białołęka - Tarchomina przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 145 000 zł53 m² 21 567,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy z windą zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek z 1938 roku w dobrym stanie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij