dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

779 000 zł47 m² 16 539,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | Metro Natolin | 47,1 m | Ursynów Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z 1980 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł56 m² 18 590,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Madalińskiego o powierzchni 56,48m2 na Starym Mokotowie. Lokalizacja blisko linii tramwajowej, autobus, metro. Blisko sgh, wydział Mechatroniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Po generalnym remoncie! Cena ofertowa: 949 000 zł Cechy nieruchomości: - wszelkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 699 zł34 m² 79,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem: dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza, mieszkanie: salon z rozkładana sofa Łazienka z prysznicem Aneks Kuchenny z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 485 000 zł89 m² 27 871,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 89m2 | ul. Rydygiera 13 | Żoliborz - inwestycja Zielony Żoliborz Westate Żoliborz prezentuje komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 89 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukiska

Gocławek,Warszawa

1 490 000 zł75 m² 19 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowojorski styl na warszawskim Gocławiu apartament z 60-metrowym tarasem i 3 miejscami postojowymi Są mieszkania, które zachwycają detalem. I są takie, które od pierwszego spojrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Bródno,Warszawa

469 000 zł26 m² 17 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

26,5m? po remoncie/bródno/gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Bródno,przy ulicy Żuromińskiej.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter/12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Sokratesa, bielany Wawrzyszew. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

4 900 zł73 m² 66,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,3 m , położone w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza, przy ul. Żeromskiego 17, zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł121 m² 32 975,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oaza światła, komfortu i stylu - 121 m świeżo wykończonej, perfekcyjnie zaprojektowanej przez Jonatan's Studio przestrzeni. Wyjątkowa powierzchnia 121 m z ponadprzeciętną, 3-metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

537 000 zł37 m² 14 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa I białołęka I 2 pokoje I 537 000 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 550 zł29 m² 87,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio na Bemowie ul. Szeligowska 35 o powierzchni 29 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu zamkniętym. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja z uwagi na doskonałą komunikację: stacja metra (5 minut pieszo), przystanki tramwajów i autobusów ale też sklepy, bary, restauracje, tereny zielone, parki (15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 950 zł28 m² 105,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem dwupoziomową kawalerkę z antresolą, zlokalizowaną na warszawskiej Woli. -Adres: warszawa Wola, ul. Żelazna 16, -Powierzchnia: 27,88 mkw, -Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Stare Miasto,Warszawa

2 150 000 zł110 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zrewitalizowana Kamienica Artystyczny Klimat Trzy poziomy Mieszkanie w sercu Starego Miasta Duża ilość miejsc parkingowych przy budynku Cena ofertowa: 2 150 000 zł Zachęcam do przejścia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł75 m² 101,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne biuro o pow. 75 m2 w kamienicy centrum miasta. Wyjątkowe biuro dla firm, które cenią prestiż, ciszę i gotowość do pracy od pierwszego dnia. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Bukowińskiej 22a - zaledwie 2 minuty pieszo od metra Wilanowska. Budynek z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25m2 - świetna komunikacja - blisko obu linii metra, położone na 2 piętrze w budynku z windą, na rogu ulicy Siennej i Miedzianej. Rondo Daszyńskiego znajduje się 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 84 m2, położony na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł59 m² 59 322 zł/m²

 

Piętro:30/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament usytuowany na 30 piętrze cenionego warszawskiego wieżowca - cosmopolitan. Inwestycja ta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł125 m² 20 765,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Nowy Świat 57/59 Prestiżowa lokalizacja. Kamienica została wybudowana ok. 1780 roku w stylu klasycystycznym. Była ona jedną z pierwszych kamienic dwupiętrowych na Nowym Świecie. W czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

842 000 zł31 m² 27 588,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne mieszkanie na zielonym żoliborzu Przytulne | Słoneczne | W pełni wyposażone | Zielone otoczenie | Cisza i spokój ***** rozkład pomieszczeń: * Jasny, w pełni umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stara Ochota,Warszawa

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

669 000 zł44 m² 15 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Stary żoliborz ul. Boguckiego - 2 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia z oknem - 44 m2 + balkon + piwnica na ostatnim IV piętrze 5 min do metra dworzec gdański Mieszkanie ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 335,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Las Bielański,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 34 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 17 A. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,90 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, ś mieszkanie o powierzchni około 42 m , zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Braci Wagów 11 (natolin), w budynku z 2003 roku z estetycznym, zadbanym patio.