dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

850 000 zł81 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Serdecznie zapraszam na Gocław. Informacje dotyczące nieruchomości: rok budowy 1991, forma własności: własność z kw, 3 piętro, brak windy, brak miejsca postojowego. czynsz: ok. 905,27 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

655 000 zł51 m² 12 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw, zlokalizowaną przy ul. Nowolipki na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 544,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na Mokotowie - Służew przy ul. Bełdan. W pobliżu przedszkola i szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł40 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, na sprzedaż klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 40m2 (po podłodze 70m2!)tuż przy stacji Metro Racławicka. Jeśli poszukujesz przytulnego i pełnego dobrej energii mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z potencjałem na parterze z miejscem postojowym, w dzielnicy Białołęka - ul. Sprawna. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących spokoju od zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

599 999 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Viva Invest Prezentuje! oferta W przygotowaniu! Mieszkanie usytuowane jest w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 500 zł52 m² 8 935 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji Zapraszam do obejrzenia - mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle położone w świetnym punkcie komunikacyjnym: - 4 linie autobusowe przy rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł39 m² 79,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Warszawie- ul. Andersa. Koszty: 3100 zł + czynsz administracyjny 600 zł + media (tv+ internet) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w 3 piętrowym budynku z lat 60 w dzielnicy Wola, młynów, ul. Żytnia 66. Bardzo dobra oferta dla rodziny, osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 730 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37,40 M2,2pok.,BRACI ZAŁUSKICH Sady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 71,77 m2 położone przy ul. Koszykowej 59. Mieszkanie jest ciekawą propozycją dla inwestora jak i młodej pary ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

739 000 zł67 m² 10 980,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 67,3mkw na warszawskich Bielanach przy ul. Literackiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - ul. Bytnara - 3 pokoje 52 m2. W pobliżu ul. Wołoska / pułku ak baszta / odyńca. Do wynajęcia ciche mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52 m2 położone na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na słonecznych Kabatach - najlepszej części Ursynowa. Kabaty to zielona i bezpieczna okolica z mnóstwem rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Agent Prowadzący Ofertę tel. Podstawowe informacje: nowa Praga blisko Placu Hallera - 2 oddzielne pokoje z oddzielną, widną kuchnią! Mieszkanie o powierzchni 34m2 zlokalizowane w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwui ciche oraz słoneczne, w genialnej lokalizacji mieszkanie znajdujące się na Muranowie przy ul. Anielewicza. Mieszkanie o powierzchni bliskie 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w przedwojennej kamienicy z 1936 roku na Żoliborzu! Duży, ustawny pokój 22 m2, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona w wannę oraz przedpokój. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży przedstawiam Państwu 2-pokojowe z możliwością 3-pokojowego mieszkanie o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanej kamienicy tuż przy ul. Wielickiej z 1958 roku oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania W okazyjnej cenie na muranowie W pobliżu metra arsenał - 10 min. na pieszo i tak samo 15 min. do Pałacu Kultury. Jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 307 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż fenomenalnie zaprojektowany i gustownie urządzony 2-pokojowy apartament 53,82 m usytuowany na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią o powierzchni 48 mkw, zlokalizowane na zielonym osiedlu sbm politechnika. Mieszkanie jest widne, z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 900 zł78 m² 139,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w sercu Powiśla z ogródkiem. Świetnie położony, przy Bulwarach Wiślanych, blisko parku, metra, centrum Nauki Kopernik i najnowszej Elektrowni Powiśle - wielkomiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

580 000 zł53 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku bez windy na Ursynowie przy ul. Małej Łąki 3. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 52,78m2, która składa się z: - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i nowoczesny 2 pok. apartament na osiedlu Eko Park przy Polu Mokotowskim. Mieszkanie o pow. 50 m2 usytuowane w doskonałej lokalizacji na prestiżowym osiedlu z ochroną, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

818 800 zł46 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w inwestycji Dantex przy Arkadii stanowiąca ciekawe miejsce do zamieszkania jak i wynajmu. Wykończone z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

554 000 zł40 m² 13 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Bemowie w bardzo dobrej lokalizacji ul.Batalionów Chłopskich blisko Lazurowej, osiedle zamknięte. Kuchnia zabudowana i wyposażona otwarta na salon, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł63 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w prestiżowej inwestycji centrum Warszawy. Przestronna sypialnia, piękny widok, balkon, miejsce postojowe (płatne dodatkowo 300). Budynek strzeżony, ogrodzony od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

839 000 zł56 m² 15 030,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o pow. 55,82 m2 na IX kondygnacji w XVI piętrowym apartamentowcu z 2005r.(z windą). Składa się z: salonu, sypialni, kuchni z oknem (częściowo połączonej z salonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

676 400 zł38 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

388 000 zł34 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone 550 metrów od Metra Targówek Mieszkaniowy. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. Zostały wymienione instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 911 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszanie w bardzo dobrym stanie na zielonej i spokojnej dzielnicy Żoliborz przy ul. Mickiewicza, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

597 000 zł57 m² 10 511 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przestronne i rodzinne mieszkanie na Bielanach (chomiczówka) przy ul. Kwitnącej w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

800 900 zł42 m² 18 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

664 000 zł47 m² 14 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie 47m2 po generalnym remoncie na trzecim piętrze na ul. Puszczyka w Warszawie (ursynów). Mieszkanie znajduje się w rewelacyjnym miejscu, sąsiaduje bezpośrednio z parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

1 790 000 zł88 m² 20 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja - ścisłe centrum, wszędzie blisko, doskonała komunikacja; metro, autobus, tramwaj, w najbliższej okolicy sklepy, szkoły, kawiarnie, kino, teatr. Budynek - "szucha Residence" prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

~ metro Bródno~2 pokoje~ 41 m2 ~ Od zaraz ~ ~~ Oferta na wyłączność~~ Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość w odnowionym budynku z lat 70 usytuowana na Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Wola,Warszawa

548 000 zł42 m² 12 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świetna lokalizacja. Bliska Wola, w sąsiedztwie centrum biznesowego Warszawy. Szybkie, bez korków połączenie ze Śródmieściem - tramwaj, metro. 3 piętrowa kamienica bez windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

990 000 zł70 m² 14 185,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli kochasz Ursynów, szukasz mieszkania idealnego, w nowym bloku, eleganckiej inwestycji, blisko stacji metra i parku, to mamy ofertę dla Ciebie! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

435 000 zł45 m² 9 581,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,5 m2 usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie do remontu, składa się: - dwóch pokoi - kuchni - widnej oddzielnej - łazienki -.