dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w dzielnicy Żoliborz (sady Żoliborskie) w odległości około 6,0 km od centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 37 mkw. w niskim budynku z cegły z lat 60. na klimatycznym Żoliborzu - ul. gen. Zajączka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

629 000 zł25 m² 24 861,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Nowa, używana zaledwie 2 lata, wykończona w podwyższonym standardzie kawalerka na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom Development Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

14 400 zł132 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 132 m , zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających najemcach, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Nowolipki,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Janusza 44 na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, niezależnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł87 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe przestronne mieszkanie położone na 8 piętrze w inwestycji Babka Tower na ul Jana Pawła II. Rondo radosława | vis A vis arkadii | 8 pietro | 3 pokoje | W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

630 000 zł33 m² 19 183,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z przestronną loggią, położone na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2004 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicę. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

929 000 zł60 m² 15 576,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, w świetnej lokalizacji - niecałe 300 m od powstającej stacji metra Lazurowa oraz w pobliżu tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

645 000 zł35 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 35 m | 2 pokoje | Wola - 150 m od Metra Młynów | Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Ekologiczna, kabaty Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

649 000 zł51 m² 12 720,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

-Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Krępowieckiego 9, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Lokal znajduje się w zadbanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 590 zł26 m² 99,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Pradze-Północ. Możliwy najem na okres 3-6mcy. Do wynajęcia mieszkanie z wydzieloną sypialnią o powierzchni 26 m , położone na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 700 zł31 m² 88,26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, położone przy ul. Stryjeńskich 19 na warszawskim Natolinie. Lokal o powierzchni 30,59 m znajduje się w budynku z windą z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 433,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 12. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 600 zł51 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji - 0% - Maraton Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Bemowo, ul. Szeligowska, 150 m od powstającej stacji metra Chrzanów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 540,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie dosłownie kilka kroków od stacji metra Imielin. Lokal o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam jasne, przytulne mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal o powierzchni 44,4 m składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy, umeblowany i w pełni wyposażony apartament (40m2) z dużym, zadaszonym balkonem i widokiem na ogród wewnętrzny, zlokalizowany na 4. piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 42a. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 270 000 zł88 m² 25 907,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 87,62 m | ul. Rydygiera 13 | Żoliborz - inwestycja Zielony Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, rodzinnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

3 850 zł41 m² 93,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Starego Mokotowa klimt House, gdzie sztuka spotyka się z nowoczesną architekturą. Inspiracje twórczością Gustav Klimt widoczne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 071,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

36, 2 M2/ 2 pokoje/ widok na pałac kultury/ metro politechnika/ śródmieście Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,2 m , położone na warszawskim Śródmieściu przy ul. Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł33 m² 93,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, ul. Szeligowska 35 o powierzchni 33 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu zamkniętym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

474 900 zł30 m² 15 946,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w czwartek 7/05/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Kupujący nie płaci prowizji, ani pcc (w cenę wliczony jest vat 8%). W skrócie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 090 000 zł55 m² 19 872,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Powierzchnia: 54,85 m + ogródek 32,88 m Lokalizacja: ul. Pełczyńskiego 14a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł72 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w Warszawie - Praga-Północ, ul. Środkowa 1. Mieszkanie dostępne od zaraz , po generalnym remoncie - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe do generalnego remontu, tylko okna (pcv) są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wesoła,Warszawa

719 726 zł53 m² 13 846,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowanie 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Starej Miłosnej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 53,35 m2, mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzorcowa

Grochów,Warszawa

639 000 zł49 m² 12 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe Oferta idealna na pierwsze mieszkanie dla pary, duży metraż i atrakcyjna cena za metr sprawia, że jest to mieszkanie, które warto rozważyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż kawalerka 24,90 m2 w zabytkowej kamienicy z 1929 roku przy ulicy Ludwiki 1 - Inwestycja do remontu pod wyjątkowo urokliwe mieszkanie w cichej i bezpiecznej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w centrum Warszawy, na Żoliborzu lub Bielanach i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych.