dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

520 000 zł46 m² 11 378,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 45,7 m2, parter/4 bez windy w budynku z 1972 r., Bielany - Piaski. Mieszkanie w stanie do remontu, idealne dla pary lub rodziny. Mieszkanie to: * salon; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 62 m2, piętro 0/4, w budynku z 2015 roku przy ulicy Batalionów Chłopskich, bemowo. Idealne dla pary lub rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku na Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - korytarz 4.95m2 - Garderoba 2.50 m2 - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Piaski,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 na Warszawskich Bielanach-Piaski. W skład lokalu wchodzą: - salon, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

809 250 zł42 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie 100 metrów od stacji metra Kabaty w pobliżu Lasu Kabackiego. za zakup. Mieszkanie o powierzchni 41,50 m2m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

5 400 zł100 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni 100 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1999 roku, przy ul. Lazurowej, bemowo. Idealne dla rodziny/osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży na Mokotowie Służew, bardzo jasne (niezasłonięte innymi blokami), zadbane mieszkanie o powierzchni 46m2. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni łazienki. balkon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

529 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży : Mieszkanie na Zielonej Białołęce, doskonale zlokalizowane przy ulicy Magicznej. Na nieruchomość składają się: -korytarz z otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

600 000 zł28 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mirów/ śródmieście 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w 15 piętrowym budynku z lat 70. Budynek w doskonałym stanie technicznym, po renowacji klatek schodowych, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

475 000 zł46 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz mieszkania w bliskości bogatej infrastruktury miasta, a zarazem cenisz sobie ciszę - to mieszkanie idealnie wpasuje się w te potrzeby! Do sprzedania rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

960 160 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

za zakup. Planowane oddanie inwestycji: III lub IV kwartał 2024r. Prezentuję Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie 900 metrów od stacji Metra Stokłosy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wygodne 2pokojowe umeblowane mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, ciche i zarazem doskonale skomunikowane (autobus 200 m przy ulicy Woronicza., tramwaj 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

657 000 zł43 m² 15 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świeżo wyremontowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia, dostępne od zaraz! Opis mieszkania: do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z jadalnią oraz kuchnią o łącznej powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

730 000 zł66 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ciche, słoneczne 3 pok. mieszkanie (66,40m) z dużym balkonem (11m) na 2 piętrze - 4 piętrowego budynku z 2002r położonego na Bielanach przy ul. Heroldów 17b. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 000 zł28 m² 71,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz Znakomicie zlokalizowany na jednym z ursynowskich osiedli, zaledwie 5 min od stacji metra , lokal stanowi idealną propozycję dla działalności biurowej lub do zamieszknia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

673 613 zł41 m² 16 498 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

za zakup. Inwestycja deweloperska planowana do oddania IV kwartał 2024 lub III kwartał 2024. Prezentuję Państwu 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie 900 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie 72 m2 z odrębną widną kuchnią, zlokalizowane na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna (grochów). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze tuż przy wejściu do stacji metra Natolin, przy al. Ken, warszawa, ursynów. Dla singla lub pary! Wolne od 1 września! Lokal o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze, w budynku zlokalizowanym tuż przy wyjściu z Metra Młynów i przystanku skm/pkp (ul. Górczewska róg Sokołowskiej). Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie w świetne zlokalizowanym punkcie. Atuty mieszkania: - cicha i spokojna okolica - Zielone tereny, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

840 000 zł54 m² 15 700,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m2 z ogródkiem i tarasem położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

685 000 zł61 m² 11 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Geodezyjnej 84D na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny. Jeśli szukasz dużej, ciepłej i słonecznej przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*pośrednikom Z góry dziękuje. Oferta wyłącznie prywatna* Witam. Mam do sprzedania mieszkanie na Ursynowie, na bardzo atrakcyjnym osiedlu sbm Techniczna. Mieszkanie ma 65m, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 40 m2, piętro 14/15 z windą, w bloku z 1970r. przy ul. Batorego, mokotów. Dla singla/singielki, pary, młodej rodziny, studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 363,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok posiada 2 windy oraz 2 oddzielne wejścia, monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

640 000 zł40 m² 16 161,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Warszawa | Bemowo | Lotnisko | Mieszkanie na Bemowie | mieszkanie z meblami | komfortowe mieszkanie | mieszkanie inwestycyjne | Przedmiotem sprzedaży jest 2pokojowe słoneczne mieszkanie na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 015 000 zł84 m² 12 011,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko Obozowej. Sciany i sufity; wykonane gładzie gipsowe i pomalowane, reszta do remontu. Mieszkanie o powierzchni 84,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł42 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze 200 m. od Metra D. Gdański 42m2, w apartamentowcu z 2008 roku. - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów Północny,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie własnościowe, położone blisko stacji metra Stokłosy. Mieszkanie widne, świeżo po remoncie, doświetlone dużymi oknami. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 280 zł42 m² 101,90 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Wam ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego położonego przy ul. Kasprzaka 29 w nowoczesnym apartamentowcu Bliska Wola Tower. Wola Tower jest kompleksem budynków z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w bliskiej odległości, zaledwie 7 minut pieszo, od stacji metra Racławicka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na Górnym Mokotowie. 40 m2 z balkonem i garażem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

1 173 346 zł65 m² 18 110 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

za zakup. Oddanie inwestycji do użytku przez dewelopera już w IX kwartale 2023r. Prezentuję Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie 100 metrów od stacji metra Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 300 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: apartamentowiec na terenie nowoczesnego osiedla Capital Park Apartments. Osiedle zlokalizowane w części Woli leżącej najbliżej ścisłego centrum. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 160 000 zł74 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Eng below. Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowy, apartament o powierzchni 74 m2 wykończony w wysokim standardzie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

890 000 zł64 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,5 m2, (ok.90 metrów po podłodze ze względu na skosy), doskonale usytuowane w bliskiej odległości od stacji metra, centrum handlowego "Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

8 700 zł87 m² 99,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / luksusowy apartament Z przepięknym widokiem na panoramę miasta W inwestycji trio apartamenty na muranowie dostępne od 1.07 BUDYNEK: Trio Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie w kamienicy do własnej aranżacji na pięknym, zielonym osiedlu w centrum Muranowa! (śródmieście) rozkład pomieszczeń Na powierzchnię 46,98m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż: atrakcyjne mieszkanie na ostatnim piętrze w kameralnej 3-piętrowej kamienicy z cegły z 1958 r. w doskonałej lokalizacji - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

777 000 zł58 m² 13 373,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy metrze Służew. Idealna propozycja dla rodziny jak również inwestycja na wynajem. Na powierzchnię 58,1 m2 składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

564 000 zł52 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m2 z oddzielną kuchnią oraz dużym balkonem. Lokal znajduje się na Warszawkim Targówku w okolicy Ronda Żaba i usytuowany jest na.