dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Wierzbno,Warszawa

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urokliwe, dwupokojowe mieszkanie ( 50mkw ) o jasnym i przestronnym charakterze, zlokalizowane w sercu mokotowskiej dzielnicy, w rejonie Wierzbna. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

779 950 zł48 m² 16 249 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,9 m2 z komórką lokatorską ok. 4 m2 i miejscem parkingowym, wykończone w najwyższym standardzie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 640 000 zł72 m² 22 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,5m2, 1 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku -warszawa, żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowana nieruchomość znajdująca się tuż przy stacji metra Ulrychów i Bemowo, to 64-metrowe, bardzo widne i ciche mieszkanie, właśnie odświeżone dla nowego najemcy. Warunki najmu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 550 000 zł50 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2 piętro2/6 z windą w budynku z 1958 roku, śródmieście Północne. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki lub pary, również na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

739 900 zł64 m² 11 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować dla Państwa 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w doskonałym punkcie Bemowa. Mieszkanie jest jasne i ciche a do tego świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Potok,Warszawa

3 450 zł38 m² 90,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy Apartament Na Żoliborzu, pow. ok. 46 m2 - Odnowiony, cichy, jasny - Doskonała Lokalizacja - Metro Plac Wilsona Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, w sercu Starego Żoliborza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2016 r. (Słodowiec City) przy ul. Żeromskiego 1, na pograniczu Żoliborza i Bielan. *Na 40 m2 jest salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór w kompleksie derby Bis. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 787,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przestronny przedpokój, teren zamknięty, ul Elektoralna. Opis mieszkania: 2 oddzielne pokoje, jeden pokój - pow.16 m2, zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania 3 pok. , rozkładowe, dwustronne. mieszkanie z osobną kuchnią , toaletą , łazienką z prysznicem. Parter w budynku 4 piętrowym z tarasem tonącym w zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Plac uni lubelskiej / puławska Jasne i ciepłe 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, windą, piwnicą. Mieszkanie do remontu i realizacji własnych pomysłów! Kapitalna lokalizacja, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Tarchomin Kościelny,Warszawa

460 000 zł31 m² 15 062,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o powierzchni 30,54 mkw. z ogrodem na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Pokój z aneksem kuchennym. Łazienka. Jasne. Ogród z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 080 755 zł64 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, gotowe do wprowadzenia. Kup bez prowizji! Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

549 108 zł44 m² 12 602,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Stara Praga,Warszawa

1 750 000 zł58 m² 29 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta prywatna, agencjom i pośrednikom z góry dziękuję za współpracę. Opis mieszkania: mieszkanie w unikatowym, prefabrykowanym budynku mieszkalnym - zaprojektowanym przez prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

6 700 zł85 m² 78,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie o powierzchni 85 m2 w urokliwej kamienicy z 1936 roku na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja, zaledwie 3 minuty pieszo do metra Centrum Nauki Kopernik. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

1 175 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 180,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursus. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64 m2 w Warszawie na Ursynowie. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apartamentowa

Służew,Warszawa

757 000 zł52 m² 14 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

W naszej ofercie posiadamy: mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze budynku 3-piętrowego (z windą) przy ul. Apartamentowej , na osiedlu Tęczowy Park, bardzo dobrze skomunikowane: 200m do Al. 4 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

459 000 zł20 m² 23 418,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja! Na sprzedaż idealna dla inwestora kawalerka w zabytkowej kamienicy z cegły z 1957 roku znajdująca się przy ulicy Andersa 37 na Muranowie. Mieszkanie o powierzchni 19,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche 3 pokoje (70 M2) przy metrze; z dwoma balkonami I garażem; widok na panoramę miasta! pełne umeblowanie. Lokal słoneczny z ekspozycją zachodnią. Lokalizacja : Bliska Wola; kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku