dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokój | 30 m2 | ul. Pięciolinii |oś. Ursynów | Warszawa Prezentowane jednopokojowe mieszkanie ma powierzchnię 30m2. Położone jest na drugim piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

4 950 zł48 m² 103,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy parku krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | dostępne od 01.12.2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki Północne,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 62 m2, piętro 1/10 z windą, w budynku z 1979 r. przy ul. Czumy, bemowo, jelonki Północne. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4000 zł + 930 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

735 000 zł63 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe (63 m2) mieszkanie przy ulicy Posag 7 Panien. Jest to dynamicznie rozwijająca się część dzielnicy Warszawa Ursus. Lokal jest w stanie deweloperskim. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny, sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Bardzo ładny, klasyczny rozkład. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ładny, dwupokojowy apartament o pow. 42,91m2 usytuowany w kompleksie nowoczesnego osiedla Miasto Moje przy ul. Marywilskiej 60. Mieszkanie składa z salonu połączonego z kuchnią- 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

895 000 zł43 m² 20 622,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Skanska na pograniczu Bielan i Żoliborza. Ustawny pokój dzienny z balkonem, kuchnia widna, częściowo otwarta na pokój, ustawną sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

705 000 zł39 m² 18 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy świetną ofertę - jasne, estetyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,17 m , usytuowane w doskonale utrzymanej inwestycji na Bemowie,. To miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,98 m2 mieszczące się na warszawskiej Pradze - zlokalizowane zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra - metro stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

1 600 000 zł73 m² 21 978 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Atuty nieruchomości | 72,8m2 | Śródmieście | Kamienica | Strop 3,15m | Świetna Lokalizacja | Ustawny Projekt Wnętrza | Mała komórka lokatorska na piętrze | Piwnica | Opis Przedstawiam przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

939 000 zł66 m² 14 141,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

** bemowo I 3 pokoje I 66,4m2 I balkon I dobra cena ** Dla Ciebie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - sypialni, - łazienki, - holu, - balkonu. W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Ekspozycja okien na wschód. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek 2000 roku, osiedle znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł52 m² 14 076,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super lokalizacja mieszkanie przy metro natolin mieszkanie 2- pokojowe 52,50m2 na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Belgradzkiej blok zlokalizowany przy samym metrze rewelacyjna lokalizacja do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zachęcam do zapoznania się również z moimi pozostałymi ofertami. Być może coś Państwa zainteresuje. W tym celu proszę wysłać sms o treści: link do ogłoszeń na nr tel. Oddzwonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 500 000 zł159 m² 22 012,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży duży Penthouse na Bemowie w rejonie Fortu Bema. Usytuowany na kameralnym osiedlu dwupiętrowych apartamentowców w otulinie zieleni. W każdym z budynków znajduje się 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

475 000 zł38 m² 12 370 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Nie szukaj dalej, oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie położone tuż przy Parku Ireny Jarockiej oraz Galerii Pod Dębami. Usytuowane w inwestycji powstałej w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Funkcjonalny Apartament W ścisłym centrum miasta 2-pokojowe przy Złotych Tarasach, pkin oraz Dworcu pkp warszawa centralna - Metro rondo onz - Piękny widok na panoramę miasta! do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

12 000 zł113 m² 106,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na terenie prestiżowego osiedla przy Polach Mokotowskich, przy ul. Biały kamień opis mieszkania: apartament 113 m2 składa się z : - salonu połączonego jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorzystki

Wola,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-Pokojowe z Doskonałą Lokalizacją! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na Woli To doskonałe miejsce dla osób, które cenią wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 000 zł67 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w cichym, 3-pokojowym mieszkaniu na bezpiecznym, kameralnym osiedlu? Cenisz bliskość natury, dlatego szukasz spokojnego miejsca, skąd będziesz miał blisko do parku, lasku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 455 000 zł73 m² 19 896,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja to Śródmieście w samym centrum miasta czyli róg ulicy Chmielnej 73b i Żelaznej przy Varso Tower, najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 66 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1965 r., przy ul. Żeromskiego, stare Bielany. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3500 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stara Ochota,Warszawa

649 000 zł40 m² 16 368,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Rozkładowe 2. pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 39,65 m2 w Warszawie, stara Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 88 m2, 3 pokoje, ul. Chodkiewicza - Pola Mokotowskie, mokotów opis mieszkania: apartament 88 m2 umeblowany. Składa się z odzielnego salonu, kuchni połączonej z jadalnią, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

968 000 zł58 m² 16 689,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Polecamy klimatyczne, jasne, ciche 2 pokojowe na Pradze Kamienica przedwojenna 1938r , cegła Ekspozycja wschód-zachód-północ Wysokość 2,93 m W 2022 r. mieszkanie zostało gruntownie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 000 000 zł73 m² 13 755,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 72 m2 z balkonem, piwnicą oraz przypisanym miejscem parkingowym z blokadą. Całe mieszkanie jest po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 263 760 zł121 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji lokalizacja Inwestycja powstaje w sercu Mokotowa, pozostającego jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł47 m² 71,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od stycznia bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47m2 zlokalizowane na Kabatach tuż obok metra. Ekspozycja okien na stronę południową - widok na Las Kabacki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

1 490 000 zł88 m² 16 924,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe- 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,04m2, usytuowane na 4 i 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1999r. zlokalizowane na Targówku przy ul. Tadeusza Korzona. Dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie w kamienicy z lat 50. Mieszkanie i klatka schodowa są po generalnym remoncie. Rozkład 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 5/5 z windą, w budynku z 1924 r. przy ul. Złotej, wola, mirów. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Cena: 4500 zł+ 500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

599 000 zł43 m² 13 949,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 42,94 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38 m2, piętro 18/25 z windą, w budynku z 2022 r. przy ul. Kasprzaka, wola, odolany. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3500 zł + 800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pełen rozkład, kuchnia z oknem, metro Bródno 730m, od budynku. Zakup możliwy tylko ze środków własnych. Mieszkanie po remoncie, na podłodze nowe panele podłogowe, wymienione drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

505 000 zł22 m² 22 954,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy apartament na Woli. Dane Techniczne: powierzchnia: 22 m . Ustytuowane na 10-tym piętrze co daję piękny panoramiczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 383,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na Bielanach przy ul. Josepha Conrada. Mieszkanie usytuowane na 8-pietrze 12-piętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów ul. Bukowińska / metro wilanowska - 2 pokoje 54 m2 + 2 balkony + garaż. Do wynajęcia świetnie zlokalizowane w pobliżu stacji Metro Wilanowska, mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

790 000 zł52 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły, położony na Woli w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Pełna własność.