dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

627 000 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

MD home prezentuje ciche i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane przy ul. Świetlików na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w nowoczesnym 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz Dziennikarski,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 951,90 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - salon (16,94 m2), - pokój 1 (10,68 m2), - pokój 2 (8,04 m2), - kuchnia (5,55 m2) - przedpokój (4 m2), - łazienka (2,48 m2), prezentowane mieszkanie to 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 690 000 zł86 m² 19 630,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu.Pokój dzienny, dwie sypialnie, widna kuchnia ze spiżarnią, łazienka oraz przedpokój. Lokal dwustronny, w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ursynów! ul. Kopcińskiego Stefana Stacja Metra Imielin! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 44m2. z widną kuchnią! Mieszkanie do remontu! Status spółdzielcze własnościowe! Grunty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Białołęka - Tarchomin ul. Odkryta | zamknięte osiedle z 2001 roku 46 m2 | 2 pokoje z widną kuchnią | świeżo po remoncie | parter | bezpłatny parking z ochroną i z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Górny Mokotów! ul. Bukowińska! Stacji Metra Wilanowska! Prezentujemy piękne mieszkanie 48m2. dwa pokoje z loggią. Usytuowane na 1 piętrze w 15-piętrowym Apartamentowcu z 2000 roku. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w osiedlu Lazurova Concept. Lazurova Concept to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w zachodniej części Bemowa - 550m od budowanej stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

799 999 zł60 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie, które usytuowane jest na parterze w budynku z lat 80tych (możliwość aranżacji 3 pokoju).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

8 600 zł100 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W budynku Z basenem, rezydencja narbutta na starym mokotowie budynek: rezydencja Narbutta to luksusowy apartamentowiec z dostępnym basenem na terenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

5 500 zł93 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 93m2, piętro 8/18 z windą w budynku z 1999r. przy ul. Bukowińskiej, mokotów Ksawerów. Mieszkanie odświeżone, idealne dla pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł52 m² 14 076,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Super lokalizacja mieszkanie przy metro natolin mieszkanie 2- pokojowe 52,50m2 na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Belgradzkiej blok zlokalizowany przy samym metrze rewelacyjna lokalizacja do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł72 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i garażem. Osiedle zamknięte, monitorowane z ochroną, ul. Sokratesa, bielany gotowe do zamieszkania! Komfortowe 72 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

830 000 zł50 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem. Mieszkanie na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1974 roku. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Kabaty,Warszawa

749 500 zł45 m² 16 501,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Ta wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze! Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

900 000 zł52 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Górnym Mokotowie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

940 000 zł46 m² 20 483,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy doświetlone, przestrzenne, wykończone w oparciu o detale 3 pokojowe na Mokotowie Metro Wilanowska - 100 m Budynek z 2000 r, cegła Ekspozycja południowa Wysokość 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

714 900 zł48 m² 14 949,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy Kępie Potockiej, więc jeśli cenisz sobie spokojne, zielone otoczenie to ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterewicza

Gocław,Warszawa

864 000 zł69 m² 12 492,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Warszawie na Gocławiu w pobliżu Balatonu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, oddzielnej łazienka i wc oraz dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzego

Kabaty,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2 pok. mieszkanie na Kabatach w pobliżu. Lasu Kabackiego. Salon z kuchnią w aneksie, sypialnia, łazienka i holl. Standard lokalu jest bardzo wysoki. Apartament został niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, bemowo, os. Górce, ul. Łagowska 3 pokojowe, z balkonem, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze. Bardzo widne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chomiczówka,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bez prowizji dla Kupujących Warszawa, bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego. 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z bardzo dużym tarasem 55 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 233 000 zł51 m² 23 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie na Powiślu. Duża loggia z widokiem na patio, doświetlona tak jak i całe mieszkanie - kierunek okien - na południe. Przestronny salon, sypialnia, otarta duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

635 000 zł61 m² 10 426,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| c iche, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, z dwustronnym widokiem z okien, w budynku po termomodernizacji, przy Parku Bródnowskim. Nieuregulowane kwestie własnościowe gruntów pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł19 m² 121,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę 19m2 przy metrze Nowy Świat Uniwersytet, znajduje się na 2 piętrze z 4, składa się z przejściowej kuchni w przedpokoju, salonu z zabudowaną ścianą(szafy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

8 400 zł55 m² 152,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2 pokoje na wynajem W browarach warszawskich Apartament dostępny od 1.01 BUDYNEK: Browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

17 000 zł100 m² 170 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 100M2, 3 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, wilanowska, powiśle budynek: kameralna inwestycja o wysokim standardzie na warszawskim Powiślu, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

567 000 zł47 m² 12 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko stacji metra. W sąsiedztwie znajduje się : Park Bródnowski, szkoła podstawowa, przedszkola, liczne punkty handlowo-usługowe, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2-pokojowy apartament o powierzchni 55 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji "apartamenty Murano". Mieszkanie jest zlokalizowane na 2. piętrze 8-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

430 000 zł22 m² 19 448,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferujemy kawalerkę z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji ul. Jana Olbrachta 19a. Oferta idealna na " start" albo dla inwestora. Mieszkanie o powierzchni 22,11 m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

535 000 zł31 m² 17 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Aktualne! Sprzedam atrakcyjną kawalerkę znajdującą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Bemowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ulicy Powstańców Śląskich! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 706,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polish above / english below Oferujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli, charakterystyka Mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze. Powierzchnia: 43,55 m2. Osobna kuchnia. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z dwoma nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 48 mkw, przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 14. piętrze 16-piętrowego budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Praga Północ ul. Brechta | autobusy i tramwaje minutę spacerem od klatki | 600m do stacji metra Szwedzka | 900m do dworca kolejowego i stacji metra Wileńska 49 m2 | 3 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

565 000 zł47 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z mieszkaniem trzypokojowym, umiejscowionym na Targówku (ul. Łojewska), zaledwie kilka minut spacerkiem od metra. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Ochota, ul. Bohdanowicza O Mieszkaniu: odświeżony apartament gotowy do wynajmu. Możliwość dostosowania wyposażenia do indywidualnych preferencji aby zapewnić przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 550 000 zł83 m² 18 674,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2, zlokalizowanego w Warszawie w dzielnicy Ursynów Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z 2005 roku Ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe 70m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2020r.przy ulicy Cieszyńskiej, Mokotów. Idealne dla pary lub rodziny Cena: 4500 zł + 830 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

11 000 zł66 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl bez prowizji! Apartament 2 pokojowy premium 66 m2, w pelni wyposazony, wykończony z drogich materiałów z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Do wynajęcia od zaraz - 3 pokoje na osiedlu Bukowińska. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 : salon, sypialnia, mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

999 000 zł84 m² 11 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne Z najemcą Gdzie: warszawa - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego 60 Dla kogo: inwestora, do dalszego najmu. Zalety: na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne.