dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

830 479 zł43 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Nowy, nigdy nieużywany apartament, wykończony pod klucz w wysokim standardzie Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**** biuro ładna willa prezentuje**** lux mieszkanie rewelacyjna lokalizacja!. Metro! 1 przystanek do metra trocka lub targówek mieszkaniowy. Metro stacja kondratowicza oddanie wrzesień 2022r. - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Ursynowa, na ulicy Szolc-Rogozińskiego, 650 metrów od stacji metra Imielin, 3 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł76 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy. W okolicy zabudowa przedwojennych kamienic, usytuowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, ciche, jasne i umeblowane mieszkanie. Lokal mieszkalny stanowi duży doświetlony salon z otwartą i wyposażoną kuchnią, spora sypialnia z szafą oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 540 000 zł92 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Posiadamy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 na Mokotowie. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby. Posiada również piwnicę. Czwarte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy Al. Ken (ursynów). Lokal ma powierzchnię 43 mkw i znajduje się na 5. piętrze w sześciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikatowe dwupokojowe (42m2) mieszkanie na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku (bez windy) w samym centrum Żoliborza Oficerskiego przy ul. Czarnieckiego. Mieszkanie dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 83,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Westate prezentuje dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5 m2, usytuowane w samym centrum Warszawy przy ulicy Żelaznej. Do wynajęcia od zaraz mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie przy metrze, mokotów Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie o łącznej powierzchni 39,2m2! Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lokajskiego

Natolin,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Lokajskiego. Lokal jest dwustronny o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 624 000 zł89 m² 18 267,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ładne, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy ul. Lanciego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1976r. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, możliwość pewnych zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 665 600 zł97 m² 17 242,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Nowoczesna architektura i wygodna komunikacja. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 4 pokojowego mieszkania na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 20. Osiedle położone w otulinie zieleni, w spokojnej części Bielan. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 050 000 zł45 m² 23 092,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: 2-poziomowy loft na Warszawskiej Woli, w odległości 300m od stacji Metro Księcia Janusza. W okolicy liczne parki i tereny zielone (parki Szymańskiego, sowińskiego, moczydło).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

859 000 zł54 m² 15 761,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5m2, znajdujące się na 3 piętrze. Lokal jest funkcjonalny, dwustronny i dobrze doświetlony. Mieści się na Starym Żoliborzu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł61 m² 24 469,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 3 pokojowego mieszkania w centrum miasta przy ul. Żurawiej 16 A. Budynek położony na tyłach ulicy Marszałkowskiej zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł49 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na starej Saskiej Kępie! Mieszkanie dwustronne , usytuowane na wysokim parterze w kameralnym budynku z lat 60'tych, okna wychodzą na Wschód i Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka typu studio o powierzchni 32 m2 z balkonem (3m2). Kuchnia z oknem, otwarta na pokój, przedpokój i łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

779 000 zł42 m² 18 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy z lat 40tych, na Warszawskiej Pradze Północ. 42 m2 ul. Środkowa, praga Północ, warszawa 779 000 pln Do mieszkania przynależna piwnica (w cenie). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ursynowska

Wierzbno,Warszawa

2 500 000 zł117 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W willi miejskiej Przestronne mieszkanie w urokliwej, zabytkowej urbanistycznej posiadłości z lat 30. XX wieku, zlokalizowanej na malowniczym Starym Mokotowie. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

1 862 983 zł72 m² 25 874,80 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72 m2, piętro 20 /22 w Platinum Towers, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem (jedna z bardziej pożądanych lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł19 m² 27 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 19 m , 5 piętro w 6-piętrowej kamienicy z windą z 1950 roku -warszawa, śródmieście, ul. Nowolipki. Kamienica : odnowiona a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

769 000 zł60 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyremontowanego mieszkania w super lokalizacji i z własnym ogródkiem? Właśnie je znalazłeś! lokalizacja Marysin Wawerski, wawer. Do pkp Wawer 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

690 000 zł30 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 673 300 zł97 m² 17 239,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 159 000 zł68 m² 16 999,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Pragnę zaprezentować Państwu dwupoziomowe, świetnie nasłonecznione mieszkanie zlokalizowane na Kabatach Kluczowe informacje: adres: aleja Komisji Edukacji Narodowej 15 w Warszawie. Ilość pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 926,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zakochaj się w tym eleganckim mieszkaniu z widokiem na park! Mieszkanie, urzeka swoim urokiem i gotowością do zamieszkania. Rozkład mieszkania: *sypialnia z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Mirów,Warszawa

500 000 zł27 m² 18 477,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu wspaniałą nieruchomość, łączącą w sobie ciszę i prywatność z bliskim centrum miasta, M1 Metro Ratusz Arsenał. Mieszkanie mieści się w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł95 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 95 metrowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie nieopodal Królikarni. Mieszkanie składa się Z: salonu kuchni dużej sypialni z dużym balkonem drugiej sypialni dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 799 zł70 m² 97,13 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie W rezerwacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 000 zł47 m² 25 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

1 039 000 zł35 m² 29 668,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane - w samym centrum przy hotelu Novotel i rondzie Dmowskiego. Tuż przy stacji metra, obok przystanków tramwajowych świetnie skomunikowane. Najbardziej centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

989 143 zł69 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 548 000 zł142 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Ostatnie dwa apartamenty na Ursynowie z tarasem 72 mkw na dachu. Blisko metra Kabaty i autobusu. Budynek otoczony ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

695 000 zł54 m² 12 870,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przytulne, ciepłe i ciche mieszkanie w okolicy Lasu Bielańskiego Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bielan - duży balkon oraz świetny rozkład mieszkania to największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

987 000 zł54 m² 18 356 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Dwa pokoje I Mokotów Stegny I Al. Generała Sikorskiego 9C Zamieszkaj w wyjątkowo przytulnym mieszkaniu, w Kompleksie Nordic Mokotów dzielnicy Stegny, wśród licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na Bielanach w bliskiej odległości metra Wawrzyszew. Lokal ma 52,5 m2, jest usytuowany na 4 piętrze bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł100 m² 99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki, cichy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu przy ulicy Pięknej. Przestronny i nowocześnie urządzony, stanowi idealną propozycję dla osób ceniących wysoki standard.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij