dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

10 500 zł115 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu 4-pokojowego apartamentu położonego na pierwszym piętrze w prestiżowej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Nieruchomość o powierzchni 115 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka os. Derby ul. Skarbka z Gór | przystanki autobusowe 100 m od budynku | stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem | na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe | szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rychtera

Gocław,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 46 metrowe mieszkanie w zielonej części Gocławia w kameralnym budynku z 2003 roku z widokiem na piękne zadbane podwórko. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie do remontu, 350m od metra Wyjątkowe mieszkanie w budynku po rewitalizacji, a cena do negocjacji! To świetna propozycja jako inwestycja na wynajem lub do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

991 800 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Małej Łąki, zaledwie 750 metrów od stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

4 250 zł48 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład: nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na Woli, o funkcjonalnym rozkładzie 48 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 167 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , duża kuchnia. Pakrkiet nowy po wycyklinowaniu. Łazielnka nowa po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elekcyjna

Wola,Warszawa

705 000 zł49 m² 14 387,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe, ciche dwupokojowe mieszkanie, widna kuchnia, łazienka, duży przedpokój, balkon. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, ustawne, pełna własność z księgą wieczystą. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy spacer 3D: oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do zakupu zaraz przy Parku Bródnowskim! Mieszkanie: mieszkanie, które znajduje się na 6 piętrze, składa się z przestronnego salonu z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Bielany,Warszawa

966 000 zł57 m² 16 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja ~kameralne osiedle~ rodzinny klimat ~ cicho I dużo zieleni Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Starych Bielanach w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Las Bielański,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 47 m2 przy Alei Zjednoczenia na Starych Bielanach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 049,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przestronna kawalerka o powierzchni 32.2m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na Bielanach przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie składa się z: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

839 000 zł49 m² 16 983,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Cena do negocjacji!, zakup za gotówkę! Mieszkanie ul. Andersa 37 , okna wychodzą na ciche podwórko, oraz na ul. Lewartowskiego. idealne dla osób chcących korzystać z pełni uroków mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Białołęka | ul. Kąty grodziskie | Nowe mieszkanie | 51 m2 + balkon | Miejsce postojowe naziemne + 30 tyś złoty okolica bardzo cicha, dookoła znajdują się głównie pola, prawdopodobnie będą tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu, do własnej aranżacji. Doskonała lokalizacja na Żoliborzu - Sady Żoliborskie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze z 10 piętrowego budynku z 1970 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gizów

Odolany,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W imieniu właściciela prezentuję mieszkanie na wynajem na Woli. Dwupokojowe, na 3 piętrze z windą, z loggią, w pełni wyposażone z miejscem postojowym. To mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 958 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 47,50 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł47 m² 15 577,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Już gotowy apartament w budynku czteropiętrowym, 47,44 m2, 2 pokoje, taras, ogródek, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, winda, parter, teren zamknięty, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 890 000 zł76 m² 24 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75 m zlokalizowane na zielonym Żoliborzu przy ul. Krasińskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł37 m² 26 648,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o pow. 37,15m2 na VII piętrze w budynku z 1958r. z cegły (z windą), z przepięknym francuskim widokiem na dachy kamienic, śródmieście, blisko ul. Kubusia Puchatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji i atrakcyjnej cenie Spółdzielcze własnościowe - uregulowane grunty - nowy właściciel może założyć kw Możliwość zakupu mieszkania na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 zlokalizowane w okolicy ul. Chmielnej na Woli. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja kolejowa Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 200 zł69 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje 70 m.kw. na ul. Puławskiej 27 przy Placu Unii Lubelskiej Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowej w kamienicy (1955r.) Z WINDĄ. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

775 000 zł47 m² 16 419,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Do sprzedaży bardzo ciche i komfortowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Lokal w którego skład wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 439 000 zł92 m² 15 641,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność prezentowania 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 91,33m2 zlokalizowanego na Mokotowie / Racławicka tuż obok Metra. Szereg Kamienic wybudowanych w 1957 dla oficerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 500 zł43 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ursynów/natolin ul. Stryjeńskich opis mieszkania większy pokój wyposażony - kanapa rozkładana. Pokój połączony z kuchnią. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Stary Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m składające się z: - salonu - Sypialni z wyjściem na balkon - Oddzielnej kuchni - Łazienki z prysznicem i wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

637 520 zł31 m² 20 618,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Lokalizacja Parku Skandynawia na Gocławiu zapewnia łatwy i szybki dostęp do pełnej oferty handlowo-usługowej oraz terenów rekreacyjnych. Komfortowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

737 490 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

510 000 zł27 m² 18 889 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na wysokim parterze przy Zbigniewa Romaszewskiego. Blok odnowiony na zewnątrz i wewnątrz. Wymienione wszystkie instalacje. Klatki i elewacja w bloku również są po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną i jedyną w swoim rodzaju nieruchomość przy Ul. Hożą 41. Jest to niebywała okazja dla miłośników przedwojennego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 730 zł45 m² 105,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł31 m² 24 838,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Miłe i ciche mieszkanie spółdzielcze (kw budynku) w super lokalizacji ścisłego centrum Śródmieścia 200 m do przystanków Metra, tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

511 060 zł27 m² 18 956,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyyjątkowy apartament 67M2, 3 pokoje, garderoba, taras, ul. Worcella, wola. Budynek: apartament usytuowany jest w sześciokondygnacyjnym budynku na warszawskich Odolanach przy ulicy Worcella. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

755 000 zł43 m² 17 652,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność prezentować mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,77m na 3 piętrze w kamienicy z 1954 roku z windą! Na metraż 42,77m składa się: -Salon 16,11 m -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Oferuję na sprzedaż Dom trzykondygnacyjny z ogrodem (około 125 m2) oraz tarasem (około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł49 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 49m2, ul.Zygmunta Krasińskiego, na Sadach Żoliborskich, Warszawa Mieszkanie: 2pokoje, mieszkanie wysokie 2,80 m, duże okna, parkiet drewniany, wentylacja w każdym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij