dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka ul. Encyklopedyczna, bielany Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , dostępne od zaraz. Minimalny okres najmu: od 6 miesięcy. Lokalizacja i budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44,93 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i przytulne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją o pow. 45m2. Budynek zaledwie 200 m od Metra Młynów, zielona i zagospodarowana zamknięta przestrzeń wspólna, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,10 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zielonej i cichej części Ursynowa : Wygodne i rozkładowe mieszkanie, dla singla lub pary. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,50 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, na warszawskim Bródnie - 3 min. pieszo do stacji Metra Bródno. Okna oraz balkon usytuowane od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

998 000 zł63 m² 15 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,50 m² 16 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne mieszkanie bezczynszowe, funkcjonalne i komfortowe, 2 pokojowe (46,5 m2) usytuowane na parterze z ogródkiem (104m2), dużym tarasem, miejscem parkingowym na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,07 m² 15 487,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości oferuje! W pełni rozkładowe, jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na granicy warszawskiego Ursynowa oraz Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł47 m² 16 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

47 m prywatności i bezpieczeństwo w sercu miasta Osiedle Inflancka Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na prestiżowym, zamkniętym i całodobowo strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł46,51 m² 18 039,13 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej. Idealna propozycja dla małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł49,40 m² 15 323,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na zielonej i spokojnej Sadybie jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,80 m² 12 852,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie z loggią, zielony widok | Bielany | ul. Marii Dąbrowskiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, całkowicie niezależną z osobnym wejściem na Bemowie (róg ul. Powstańców Śląskich i ul. Radiowej). Mieszkanie dostępne od zaraz dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł81,10 m² 17 755,86 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Platynowa, warszawa Wola Nowoczesność, funkcjonalność i komfort w jednym Najemca nie płaci Prowizji Zapraszamy do wynajmu przytulnego i doskonale zaaranżowanego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53 m² 16 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł38 m² 20 789,47 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy samej stacji metra Wierzbno. Blisko Park Arkadia, baseny Warszawianka, klimatyczne uliczki Mokotowa jak Naruszewicza, wejnerta czy Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł30,10 m² 16 279,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam kawalerkę 30,1 m w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Wołomińskiej 19. Mieszkanie w bloku 10-piętrowym z 1974 r. znajduje się na piętrze ósmym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 zł23,10 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w kamienicy z windą przy Ogrodzie Kraińskich Na wynajem kameralne, przytulne i funkcjonalne studio położone w samym centrum. Mieszkanie w pełni wyposażone, po.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł141 m² 17 375,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1896

Oferuję przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 141 m w kamienicy z 1896 roku, położonej na Pradze Północ. W budynku i lokalu zachowały się liczne oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Wola,Warszawa

1 375 000 zł43,07 m² 31 924,77 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | Grzybowska 49 | Widok na panoramę Warszawy | Wysoki standard | Centrum Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł51,60 m² 16 841,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Miło mi zaprezentować nową ofertę w homeally - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, ul. Sokratesa 4. Mieszkanie znajduje się na poddaszu - 4 piętro, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,50 m² 17 064,22 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

| przestronne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń - trzy ustawne pokoje w amfiladzie. Wejście do dwóch z nich ze środkowego pokoju - oddzielna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł38,30 m² 30 026,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

| oferowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni ok. 12 m2, każdy. Kuchnia ok. 6 m2, łazienki z prysznicem ok. 5 m2. i przedpokoju ok. 5 m2. Mieszkanie jest ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,73 m² 74,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche, ciepłe i przytulne mieszkanie przy ul. Wiktorskiej , na Warszawskim Starym Mokotowie. W skład lokalu wchodzi pokój z przestronnym aneksem kuchennym wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł54 m² 26 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie które znajduje się w kameralnej części Starych Bielan przy ul. Staffa 73, z dużym ogródkiem oraz wolno stojącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świetnie skomunikowana kawalerka w pięknej lokalizacji na Bielanach przy ul. Marymonckiej, tuż przy Lesie Bielańskim, 260m od przystanku tramwajowego, którym dojeżdża się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł158,22 m² 14 789,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie chętnie własnością nowej rodziny się stanie :-) Apartament 5-pokojowy o powierzchni 160 m2 szuka nowego właściciela! Położony w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł71,73 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m ,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. Mieszkanie położone jest na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł41,51 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41,51m2 znajdujące się przy ul. Górczewskiej 200C. Idealne na start lub inwestycje. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 14 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł63,60 m² 22 484,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m , zaprojektowane w komfortowym układzie 3 pokoi z 2 łazienkami. Wnętrze wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł85 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne, słoneczne mieszkanie Z tarasem I ogródkiem W kamienicy na starych bielanach, blisko lasu bielańskiego, z ogrodem zimowym Parter kamienicy z ogródkiem. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 40 m z osobną kuchnią i balkonem | Bemowo, ul. Rozłogi Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,60 m² 19 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Targówek , rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 7- piętrowym budynku z 2006 r. Na powierzchni 41 m2 znajduje się pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,10 m² 13 895,25 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 61,6 m położone na trzecim piętrze w bloku dziewięciopiętrowym z windą. Mieszkanie ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne (od strony południowej), przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej (19 Dzielnica). Doskonała lokalizacja: stacja metra (rondo.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł31 m² 108,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, zlokalizowane na II p. odrestaurowanej kamienicy z windą, na rogu Al. Niepodległości i ul. Woronicza. Lokal przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł67 m² 14 313,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł74,70 m² 19 812,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pok. | ostatnie piętro | duży taras | Osiedle Saska | Szukasz przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na Gocławiu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w wyjątkowym apartamencie o powierzchni 125m2 w wysokiej klasy kompleksie "przy Królikarni" z dostępem do basenu i strefy fitness. Rozkład Apartament składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 min spacerem od metra Rondo onz. Wejście przez reprezentacyjną recepcję. Na dachu taras z widokiem na panoramę Warszawy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.