dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne, pokoje oddzielna, kuchnia łazienka z wc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Opis: mieszkanie o całkowitej powierzchni 64 m2, znajdujące się na V-tym piętrze w wysokim bloku, 949 000 zł. Podzielone na dwa odrębne lokale (ok. 30 i 32 m2), oznaczone A i B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla dwóch studentów lub 2 osób pracujących Mieszkanie (42 m2), dwu-pokojowe z oddzielną kuchnią. Zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowej, odrestaurowanej kamienicy z 1935 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, nigdy nie wynajmowane, piękne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2021 r. przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o pow. 42 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka 27 m2) zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowej, zrewitalizowanej, przedwojennej kamienicy z 1935 na Kamionku, w pobliżu soho, gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

3 500 zł40 m² 86,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mała Praga, ul. Przeworska - Praga-Południe, warszawa Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, ciche, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Biskupiej w apartamentowcu villa regalo. wybudowanego w 2017 roku. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł89 m² 95,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje Mieszkanie na wynajem - idealne na biuro w sercu Saskiej Kępy Atuty Doskonała lokalizacja w centrum Saskiej Kępy Nadaje się na biuro, kancelarię, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 951,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje 46,25 m Grochów, praga Południe Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,25 m (w tym piwnica), zlokalizowane przy ul. Osowskiej 64/66 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

653 950 zł37 m² 17 799,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morgowa

Gocławek,Warszawa

2 189 000 zł99 m² 22 182,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowe 4-pokojowy apartament z tarasem i garażem | Praga-Południe, ul. Morgowa 1 Lokalizacja: praga-Południe, ul. Morgowa 1, warszawa Budynek z 2015 roku z windą Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuję Państwu, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w sercu Saskiej Kępy. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty uregulowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł48 m² 16 987,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zakochaj się w miejscu z historią! Rozkoszuj się klimatem! Poczuj się, jak u siebie! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 48,27 m w sercu klimatycznego Grochowa Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

20 000 zł110 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu na saskiej kępie (english version below) Powierzchnia: 110 m + ogród z letnią kuchnią Lokalizacja: saska Kępa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł102 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w pięknej, starej części Saskiej Kępy, nowe glazury, sanitariaty, wysokość pomieszczeń 2,90. Dwie loggie, łazienka z wc. Pokoje oddzielne, widna kuchnia,. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopickiego

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 850 zł72 m² 53,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecamy do wynajęcia piętro domu z niezależnym wejściem w pobliżu skm Olszynka Grochowska. Niektórzy twierdzą, że Grochów to najlepsze miejsce do życia. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł31 m² 24 032,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Pradze Południe, ul. Optyków 3a, 100 metrów do ch Promenada! Tel: mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwiecka

Gocławek,Warszawa

1 194 000 zł63 m² 18 892,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego narożnego mieszkania o powierzchni 60 m , usytuowanego w kameralnym budynku przy ul. Liwieckiej 20,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł54 m² 16 513,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Bora Komorowskiego 39 na pograniczu Gocławia i Saskiej Kępy (praga Południe). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 886 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,25 m2, przy Rondzie Wiatraczna. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

786 696 zł52 m² 15 149,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

English version below- w ofercie biura najlepsze cenowo mieszkania z różnych dzielnic w Warszawie i okolic. Oferta bez prowizji 0 % pcc! Nowa inwestycja na Pradze-Południe to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

911 000 zł48 m² 18 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku otoczonym zielenią. Wysoki standard wykończenia: mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

719 000 zł46 m² 15 462,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Grochowska 44 Metraż: 46,1 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2017 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 312,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Rozłuckiej 4, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windami. Lokal o powierzchni całkowitej 42,3 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskich Skrzydeł

Praga-Południe,Warszawa

959 000 zł64 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opis: oferujemy do sprzedania piękne 4-pokojowe mieszkanie 64 m położone na warszawskim Gocławiu (praga-Południe) przy ul. Polskich Skrzydeł. Nieruchomość zlokalizowana 1 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 175 000 zł65 m² 17 985,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z balkonem Saska Kępa / Paryska Prezentowane mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących klimat warszawskich kamienic i unikalny charakter Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane na 11 piętrze z 13 w budynku z początku lat 80', tuż przy Rondzie Wiatraczna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berezyńska

Praga-Południe,Warszawa

17 000 zł260 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

5-pokojowy apartament w przedwojennej kamienicy, taras na dachu z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie zostało odświeżone. Tylko 2 mieszkania w kamienicy. Rozkład Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł51 m² 14 744,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni? Chcesz mieć swój własny kawałek ogródka, gdzie dzieci mogą się bawić, a Ty odpoczniesz po długim dniu? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł57 m² 13 919,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje 57,4 m Grochowska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m , zlokalizowane przy ul. Grochowskiej 56 w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

595 000 zł30 m² 20 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Saska Kępa to jeden z najbardziej prestiżowych i klimatycznych obszarów Warszawy. Położona na prawym brzegu Wisły, w obrębie Pragi-Południe, słynie z unikalnej atmosfery, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 380 000 zł106 m² 22 389,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

1 830 zł11 m² 166,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompaktowa mini kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Kordeckiego 27 w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 11,17 m położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

3 106 000 zł155 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. To dopracowana w każdym calu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

868 000 zł62 m² 13 977,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Digital Broker prezentuje widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,1 m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu w sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

460 677 zł21 m² 21 968,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi Kliencie posiadamy w tej inwestycji jeszcze około 20 mieszkań o wielkości od 20 do 30 m2 wszystkie ceny są cenami brutto - zawierają podatek vat w wysokości 23% Oferowane lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

409 000 zł18 m² 22 472,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja / Atrakcyjna oferta dla klientów gotówkowych! :) Zadzwoń i zapytaj o szczegóły Mieszkanie 18,2 m z piwnicą | Umeblowane | 1 pokój z aneksem kuchennym | Dla pary / rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.