dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, nowe, przestronne mieszkanie przy ch Promenada, na nowym osiedlu. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było wynajmowane. Bardzo duży balkon z wejściem z salonu oraz sypialni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Bez prowizji! Piękne, przytuln, wysokie mieszkanie o powierzchni 35,02m2 przy Placu Szembeka. Budynek: kamienica 2 piętrowa zwana historycznie Willą Sztojmana, poło zona przy tzw. "małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m znajdujące się pomiędzy Garwolińską a Wspólną Drogą). Jasne, słoneczne (okna na 2 strony), ciche mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

352 506 zł41 m² 8 629,28 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy, znajdujący się w rewelacyjnym połączeniu komunikacyjnym - na Grochowie (praga Południe), przy samym Rodzie Wiatraczna w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poligonowa

Gocław,Warszawa

560 000 zł56 m² 9 911,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie znajduje się na skraju Saskiej Kępy i Gocławia przy ul. Poligonowej. Pow. mieszkania 56,5 m2. Cicha okolica sprzyjająca spacerom, budynek zlokalizowany między 2 jeziorkami Balatonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

306 000 zł50 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania 2 pokojowe 50m mieszkanie na Pradze Południe, osiedle Majdańska. Oddzielna widna kuchnia, schowek lokatorski na tym samym piętrze.Mieszkanie bardzo ustawne. Pokoje salon 21m sypialnia 12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł89 m² 5 382,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3 pokojowe o pow. 89m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Grochowskiej (skrzyżowanie z Gocławską). Mieszkanie przestronne, wysokie (h 2, 9 m ). Duży przejściowy salon 26,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gocław

Gocław,Warszawa

563 000 zł66 m² 8 530,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja w centrum Gocławia. Trzy pokoje 66m w apartamentowcu z 2005 roku. Balkon, możliwość dokupienia miejsca postojowego.Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

265 130 zł38 m² 6 989,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska i Szklanych Domów. Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego osiedla młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł85 m² 11 752,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Saskiej Kępy (róg Francuskiej i Zwycięzców) w apartamentowcu z ochroną. Bardzo ładne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

459 000 zł52 m² 8 912,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m2, na 3 piętrze, w przepięknej okolicy Saskiej Kępy, przy ul. Saskiej (okolice ul. Wandy). Zielono, bezpiecznie i spokojnie. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grochów

Grochów,Warszawa

480 000 zł87 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bardzo atrakcyjna cena dla klienta gotówkowego - 5,5 tys./m .Budynek z 1993r. niski, ogrodzony, latem 2014 roku wymieniona instalacja wodno-kanalizacykna.Cicha, spokojna, okolica o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50 m2, na 1 piętrze w budynku lat 60-tych, w centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie po remoncie jest obecnie zaaranżowana na otwartym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rozkładowe 2 pok mieszkanie 46 mkw.+ loggia ok 1m. Całość ma 50,2 m wraz z pomieszczeniem przynaleznym - piwnicą 4,20 m, w cichej , spokojnej , zielonej części Grochowa ul. Szklanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania mieszkanie o metrażu 46 m2 na Grochowie. Znajduje się na wysokim parterze, jest rozkładowe, jasne z dużym balkonem. Budynek 3-piętrowy z 1963r, z 2 klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

384 000 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Doskonała lokalizacja, 300 m do ulicy Bora Komorowskiego, fieldorfa, 400 m do ch Promenada, w pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła , przedszkole, kościół. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji. ul. Al Stanów Zjednoczonych .Mieszkanie o powierzchni 90 m2, składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Jeżeli cenisz sobie spokój i lubisz odpoczywać po ciężkich dniach z dala od zgiełku to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. W okolicy urokliwy Park Znicza, w którym mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irlandzka

Saska Kępa,Warszawa

4 700 zł89 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Interesująca propozycja dla poszukujących klimatycznego mieszkania. Mieszkanie nadaję się także na cele biurowe. Idealne na kancelarię lub gabinet. Eleganckie, stylowe i odnowione mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

652 000 zł58 m² 11 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy na ul.Londyńskiej. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Mieszkanie zajmuje południowe skrzydło budynku, dzięki czemu jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grochów

Grochów,Warszawa

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na bardzo ładnym, zamkniętym osiedlu. 57 metrów gotowe do zamieszkania. Blisko do centrum, jednocześnie cicho i spokojnie. Cicha okolica niedaleko lasu, sklepów i pociągów, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atrakcyjna lokalizacja, dogodny punkt komunikacyjny, bliskie sąsiedztwo Promenady, licznych punktów usługowych, niedaleko szkoła, przedszkola, kościół. Budynek po termomodernizacji, instalacje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów,Warszawa

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja. Mieszkanie położone u zbiegu Ostrobramskiej, międzyborskiej i Fundamentowej na tyłach Alei Stanów Zjednoczonych. Dogodny punkt komunikacyjny, 50 m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja, dogodny punkt komunikacyjny. Liczne linie autobusowe z ulicy Ostrobramskiej, łukowskiej i Zamienieckiej. Druga linia zabudowy. Blok po termomodernizacji, instalacje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zaprojektowane w stary dobry sposób czyli w pokojach max przestrzeni życiowej przy zachowaniu funkcjonalności, trzy pokoje 57m kuchnia z oknem. Pokoje 20m 10m 8m. Przyczółek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

6 200 zł125 m² 496 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy i elegancki apartament w sercu starej Saskiej Kępy. Okolica bardzo spokojna i zielona, w pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni.Budynek jest bardzo kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

445 000 zł51 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam ładne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w przepięknej okolicy Saskiej Kępy. Zielono, bezpiecznie i spokojnie. Niska zabudowa, dużo zieleni. Blisko szkoły, przychodnia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

311 276 zł41 m² 7 646,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Gocław, w pobliżu jeziorka Balaton. Wyjątkowo atrakcyjne miejsce. Zadbane otoczenie piętro w 15-piętrowym bloku z dwoma windami. Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Urokliwe przestronne dwupokojowe Mieszkanie na warszawskim Grochowie, 64,70 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba , duży taras, miejsce postojowe 24,77 m2, piwnica 2.75 m2 z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zielony Grochów, druga linia zabudowy ulicy Grochowskiej. Cicho, a jednocześnie 3 min do tramwaju i autobusu. Wokół pełna infrastruktura. Jeden przystanek do Ronda Wiatraczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Gocław,Warszawa

499 000 zł87 m² 5 735,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja na Gocławiu. Ładne, zielone osiedle, dobrze skomunikowane z każdą dzielnicą miasta. Budynek z 1992r zadbany, ocieplony. Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia nowe, nigdy wcześniej nie zamieszkane mieszkanie przy ch Promenada. Mieszkanie jest w pełni wyposażone z przestronnym balkonem. Dodatkowe wyposażenie na życzenie Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Jasna kawalerka o powierzchni 34,69 m2, na parterze w 3 piętrowym bloku z 1938 r. Widna kuchnia z zabudową, wyposażona w sprzęt agd, pralkę. Łazienka z wanną. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł73 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Grochów 4-pokojowe mieszkanie przy parku w budynku z cegły-rok budowy: 2003r. z windą. Cicha, lokalna uliczka, w otoczeniu niska zabudowa. Ładna, zielona okolica zachowująca klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie usytuowane jest w budynku z 1962 roku. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,18 m2, znajduje się na 2 piętrze w budynku 2 piętrowy. Na 59 metrach kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na 3 piętrze w 10 piętrowym bliku, przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. Oddzielna, widna kuchnia, mały balkon. Mieszkanie jest dwustronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Składa się z dwóch pokoi, salon 19 m2, z większego pokoju mamy wyjście na balkon, mniejszy pokój jest nieduży i ma około 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł78 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duży apartament z przepięknym widokiem na jezioro i park. Widok można podziwiać z bardzo przestronnego tarasu. Mieszkanie daje ogromne poczucie prywatności. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

388 000 zł69 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m parter w bloku Warszawa, praga, gocław Mieszkanie to stanowiący odrębną nieruchomość lokal mieszkalny położony w dzielnicy Praga Południe.