dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

12 500 zł126 m² 99,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Klasyczna Saska Kępa. Mieszkanie na pierwszej kondygnacji w kamienicy z osobnym wejściem. Mieszkanie po remoncie. Duży salon, samodzielna kuchnia, trzy pokoje, dwie łazienki. Duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, dobry rozkład. Czeka na pierwszego najemcę po remoncie całkowicie odświeżone i odmalowane po dotychczasowym używaniu. Czwarte piętro zapewnia idealne doświetlenie. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 630 000 zł99 m² 16 464,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Gocławiu z widokiem na centrum Warszawy. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, funkcjonalne, widne, sypialnia główna (13,3m2) z prywatną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Gocław,Warszawa

595 000 zł63 m² 9 414,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na styku Saskiej Kępy i Gocławia chce przestawić Państwu nieruchomości przy ul. Witoszyńskiego 1 o powierzchni 63,2 m2 składającej się z: - dużego salonu z wyjściem na przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

947 279 zł61 m² 15 521,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy apartament idealny na Kancelarię Notarialną w inwestycji Mińska 9. Rewitalizowana kamienica znajduje się na Warszawskim Kamionku w dzielnicy Praga-Południe, 1km od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Gocławek,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 507,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

DO remontu, warszawa gocławek ul. Makowska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia Z oknem, balkon, piwnica, winda. Mieszkanie z windą, zlokalizowane na 7 piętrze (ostatnim) z widokiem na kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 302,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie zlokalizowane w sercu Pragi Południe. Mieszkanie idealne dla pary, dla rodziny lub pod przyszłą inwestycję. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompasowa

Grochów Południe,Warszawa

992 200 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Place4you oferuje na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Gocławiu tuż obok Parku Nad Balatonem - jednym z bardziej cenionych miejsc w dzielnicy Praga Południe. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł25 m² 14 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe niedaleko centrum Handlowego Promenada Osiedle strzeżone oraz monitorowane całodobowo. Do dyspozycji mieszkańców taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy. Lokal może być przeznaczony na cele mieszkaniowe lub biurowe (użytkowe). Powierzchnia użytkowa wynosi łącznie: 110,10 m2 (72,10 m2 - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł51 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, które przy podejściu inwestycyjnym zagwarantuje świetny zwrot roi poprzez wiele możliwości aranżacyjnych. Przy obecnym najmie w Warszawie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,8m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej lokalizacji, widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

930 000 zł58 m² 16 034,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Westate Praga ma przyjemność przedstawić atrakcyjną oraz zadbaną nieruchomość na cieszącym się dużym uznaniem Osiedlu Saska. Apartament zlokalizowany jest przy ul. Nowaka Jeziorańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

403 935 zł27 m² 15 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

2 799 zł55 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe w Kamienicy na Saskiej Kępie - po remoncie - Blisko Park Skaryszewski - Metro Stadion Narodowy Oferujemy na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe I funkcjonalne mieszkanie W zielonej części grochowa Elegancko i nowocześnie urządzone mieszkanie, jasne i spokojne, z widokiem na drzewa i skwer. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe na Grochowie. Bardzo dobra lokalizacja- blisko do centrum miasta, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, bazar itp. Na powierzchnię mieszkania składa sie: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

801 000 zł73 m² 10 972,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym - 32m2 Dwie sypialnie - 12,5 i 14m2 Łazienka - 5m2 Garderoba - 2,5m2 Spiżarka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe, wysoki parter na Saskiej Kępie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. W okolicy klimatyczne restauracje, punkty gastronomiczne, sklepy. Nieruchomość dobra również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opis oferty: 2 pokoje | rozkładowe | saska kępa | II piętro , balkon Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m 2 , zlokalizowane na drugim piętrze budynku na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

535 000 zł49 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Do Ronda Wiatraczna tylko 3 min. Mieszkanie zadbane, wymaga jedynie odświeżenia. Na podłodze piękny dębowy parkiet oraz terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

3 750 zł43 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grochowskiej na Pradze Południe w eleganckiej inwestycji "grochowska 230" Bouygues Immobilier z 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapelska

Grochów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 6 lutego. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 48 mkw, zlokalizowane przy ul. Czapelskiej 25 na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w centralnym punkcie Saskiej Kępy. Przestrzeń podzielona jest na:- salon z kuchnią (27,6 m2)- dwie sypialnie (8 i 11 m2)-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

415 000 zł42 m² 9 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

*Tylko u nas* Do 10 lutego mieszkanie jest zarezerwowane. Do sprzedania mieszkanie o pow. 42,25 m2 z balkonem, zlokalizowane w kamienicy obok Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

533 000 zł44 m² 12 004,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 44,4 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna, przytulna kawalerka w okolicach Ronda Wiatraczna. Duży pokój z wyjściem na przestronny balkon. Wyposażony - 2 osobowa kanapa, sofa, duże biurko, szafka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

837 000 zł62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie na pierwszym piętrze nowego apartamentowca. Kameralna uliczka, okolica Ronda Wiatraczna. *Powierzchnia -62 m2 + balkon 2,46 m *wysokość pomieszczeń - od 2,75 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe mieszkanie z dużą widną kuchnią. Mieszkanie jest umeblowana i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. (lodówka, zmywarka, pralka) W łazience jest brodzik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Grochów,Warszawa

280 000 zł14 m² 20 028,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 13,98 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie znajdujące się w budynku z lat 50-tych położonym wśród niskiej zabudowy w świetnym miejscu na Saskiej Kępie. Mieszkanie ma rozkład na 2 strony świata, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł77 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe. Dobrze skomunikowane z resztą Warszawy. Pętla tramwajowa i autobusowa. Pomieszczenia: - salon, - dwie sypialnia, - kuchnia otwarta na salon, - łazienka, - wc, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

911 100 zł57 m² 16 094,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzieloną kuchnią już może być Twoje. - salon 17 mkw - sypialnia 11 mkw - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Grochów,Warszawa

6 350 000 zł510 m² 12 445,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż k amienica ( 15 mieszkań) w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 458,34 m2 (pow. całkowitej 510,22 m2) zlokalizowana na działce o powierzchni 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem na Pradze Południe Mieszkanie o powierzchni 38 m2. Do mieszkania przynależy duża loggia oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Grochów

Grochów,Warszawa

370 000 zł27 m² 13 474,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 27,46 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 229,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 58,61 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Grochów,Warszawa

290 000 zł20 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 20,01 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

344 000 zł30 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu antyinflacyjny produkt zlokalizowany 3h drogi od Warszawy w pobliżu tężni solankowych i parku zdrojowego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem elegancki, słoneczny, nowocześnie urządzony apartament zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 4 na Gocławiu w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Apartamenty Saska Nad Jeziorem. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym ok. 21 m2 sypialni ok 12 m2 pokoju ok 12 m2 łazienki.