dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, klimatyzowane mieszkanie na wynajem przy ul. Siennickiej w Warszawie. Nowe budownictwo. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyka

Gocław,Warszawa

568 990 zł58 m² 9 810,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Południe (gocław). Mieszkanie ciche. Wysoki parter. Miejsca postojowe za szlabanem (wjazd tylko dla mieszkańców)stan prawny: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koprzywiańska

Gocław,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemców 0% Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia na klimatycznej Pradze z doskonałym dojazdem do centrum miasta, to nasza oferta jest idealna dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

781 026 zł61 m² 12 810 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

895 000 zł51 m² 17 549 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament z ogródkiem na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie ma 51m2 w skład którego wchodzi: 1. Sypialnia 2. Łazienka 3. Kuchnia 4. Korytarz 5. Pokój dzienny 6. Loggia 7. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

418 000 zł36 m² 11 663 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 35,84 m2 położone na 2 piętrze w 2 piętrowym kameralnym budynku wybudowanym w 2008 roku - ul. Osiecka. Budynek odnowiony całkowicie w 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48m2, 2 pokoje, po remoncie, ul. Łukowska Praga-południe Mieszkanie składa się z: - dwóch nieprzechodnich pokoi - w tym duży pokój z balkonem - kuchnia wyposażonej w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

397 000 zł36 m² 11 164,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Funkcjonalne I gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie W kamienicy Z balkonem! mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie Grochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

580 349 zł45 m² 12 962,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

830 000 zł79 m² 10 519,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Niepowtarzalny, rozłożysty 79m apartament na pierwszym piętrze z balkonem. Apartament składa się z dużej widnej kuchni połączonej z salonem oraz opcjonalnie z kolejnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Gocławek,Warszawa

639 000 zł72 m² 8 877,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Podstawowe informacje: zadbane i przestronne mieszkanie o powierzchni 71,98 m2 zlokalizowany na Warszawskim Gocławiu na ul. Okulickiego opis nieruchomości : Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym w samym sercu Saskiej Kępy. Narożne położenie z wystawą okien na północ i wschód sprawia, że mieszkanie jest bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

843 000 zł62 m² 13 488 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Jana Nowaka Jeziorańskiego. Ostatnie piętro. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny w którym znajduje się aneks kuchenny (ok. 24,73 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie , bardzo spokojna okolica , blisko Parku Polińskiego. Lokal na 5 piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Budynek po generalnym remoncie, dwie windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

399 898 zł29 m² 13 799,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji i podatku pcc! dlaczego warto? - funkcjonalne rozkłady mieszkań - konkurencyjna lokalizacja - wysoki standard lokalizacja I komunikacja: >centrum - 10min >metro Stadion Narodowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

789 960 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - al. Waszyngtona 55 opis Mieszkanie słoneczne, rozkładowe w przedwojennej kamienicy. Jeden pokój z dużym 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 znajdujące się w świetnej lokalizacji przy ul. Chłopickiego 7/9 na warszawskiej Pradze-Południe w pobliżu Placu Szembeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

498 040 zł38 m² 13 007 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji możliwość zakupu na kredyt bez podatku pcc spokojne poranki | aktywne popołudnia | kameralne wieczory Nowoczesne osiedle w zielonej części rewitalizowanego Gocławka o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Grochów Północny,Warszawa

829 565 zł65 m² 12 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania od Dewelopera Nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Inwestycja dysponuje bogatą infrastrukturą, która zaspokoi potrzeby związane z: -zakupami -aktywnością -edukacją -opieką medyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Gocławek,Warszawa

630 257 zł61 m² 10 279,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W szóstym etapie tej wyjątkowej inwestycji na Wawrze mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 50 mieszkań o wysokości 2,70 m. Bliskość linii autobusowych oraz stacja pkp Gocławek zapewniają szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podolska

Grochów Północny,Warszawa

729 898 zł57 m² 12 911,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023