dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Vp z xvp. Gocław ul Umińskiego. W bloku są dwie nowoczesne ciche windy. Podjazd pod klatkę, to eliminacja schodów. Budynek i mieszkanie bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Walecznych. Powierzchnia 72,08m2. 3 oddzielne pokoje + kuchnia. Lokal dwustronny z oknami od wschodu i zachodu. Mieszkanie na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł66 m² 11 287,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 66 m2, w osiedlu ogrodzonym i chronionym 24h na Warszawskiej Pradze Południe (grochów). Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | soho factory | 40 mkw | praga-południe proszę O kontakt tylko obywateli polski Oferuję do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opinogórska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z dala od zgiełku a jednocześnie w dobrej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie. Czytaj dalej. :) Adres : Opinogórska 2 ( Przyczółek Grochowski) Mieszkanie przytulne, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

469 990 zł42 m² 11 190,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie na Pradze Południe. Stan do remontu. Budynek ocieplony, zadbany. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 060 000 zł96 m² 11 087,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zakup bez pcc I prowizji! Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Lokal składa się z pokoju dziennego (20,06m2), osobnej kuchni (5m2), sypialni (10,44m2), łazienki (3,65m2), hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 64 m2, w osiedlu ogrodzonym i chronionym 24h na Warszawskiej Pradze Południe (grochów). Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 417,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Skrót: funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w drugiej linii zabudowy od ul. Paryskiej/francuskie. Opis: mieszkanie położone na 1 piętrze (3 lokale na piętrze), rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

4 800 zł70 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Eleganckie mieszkanie w sercu Saskiej Kępy (berezyńska) usytuowane w niedużej dwupiętrowej kamienicy na I piętrze. Lokal po remoncie. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyczółek Grochowski

Przyczółek Grochowski,Warszawa

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwupokojowego mieszkania, w stanie deweloperskim, z balkonem? Już je znalazłeś. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Przyczółek Grochowski, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

429 000 zł37 m² 11 730,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Super okazja, 2 pokojowe mieszkanie z piękną panoramą Warszawy położone jedynie 14 minut od Centrum. Mieszkanie przy ul. Grochowskiej nieopodal Ronda Wiatraczna, mieści się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

385 000 zł30 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Marzą Państwo o mieszkaniu w najbardziej klimatycznej, zielonej i spokojnej okolicy będąc na wyciągnięcie ręki od centrum Stolicy? W takim razie idealne miejsce dla Państwa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opinogórska

Grochów,Warszawa

599 000 zł58 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul.OPINOGÓRSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Opinogórskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwatery Głównej

Grochów,Warszawa

905 000 zł79 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 79,47m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (można wyodrębnić kuchnię) - 2 pokoi, - łazienki, - wc, - przedpokoju. Powierzchnia dodatkowa: - loggia (6,21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

659 000 zł69 m² 9 486 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe, wysokie (290 cm), słoneczne mieszkanie. W okolicy Saskiej Kępy, blisko ul. Grenadierów i Ronda Wiatraczna. Zadbana kamienica z 1938 roku. Odnowiona klatka schodowa, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone w wyjątkowej inwestycji jaką niewątpliwie jest Praska Moderna. Praska Moderna to nowoczesna inwestycja inspirowana twórczą charyzmą przedwojennej Pragi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na zakup mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Osowskiej 73/79 na Pradze Południe. 2 piętro 3-piętrowego bloku. Zarządca nieruchomości - spółdzielnia mieszkaniowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w stanie deweloperskim? Interesuje Cię mieszkanie na nowym osiedlu z super komunikacją? Nie mogłeś lepiej trafić. Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kępa Gocławska

Kępa Gocławska,Warszawa

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dom składa się z trzech poziomów: na parterze jest duży hol ok. 10m2; na piętrze salon (33m2), kuchnia (14m2), dwie sypialnie (15m2 i 10m2), łazienka z kabiną prysznicową (7m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz miejsca dla swojej rodziny, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2 przy ul. Horbaczewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyraneczki

Grochów,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Blisko tramwaj, autobus, dogodny dojazd do centrum. Zadbane podwórze, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

765 000 zł51 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dużym ogrodem o powierzchni blisko 120 m2 oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 194 375 zł81 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! bez prowizji! Mieszkanie znajduje się na nowo budowanym osiedlu na Gocławku, będącym częścią Pragi Południe. To kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwarciana

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł73 m² 10 411 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe położone w cichej i zielonej okolicy, nieopodal Jeziora Gocławskiego. Dwustronne mieszkanie składa się z: - salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

400 000 zł33 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie przy ulicy Międzyborskiej 98/100. Niespełna 33 m2. Piętro 1/2, 2 ustawne pokoje. Mieszkanie: nieruchomość w stanie do remontu, składające się z: - hall - stosunkowo duża łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

448 990 zł50 m² 8 979,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż jasne dwa pokoje na Pradze Południe. W mieszkaniu wysokie okna pcv. Mieszkanie do odświeżenia. Istnieje możliwość zaadoptowania ogródka (wejście z zewnątrz przez furtkę). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

833 000 zł72 m² 11 608,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Chcesz kupić mieszkanie od renomowanego dewelopera skanska, ale znacznie taniej niż obecne jego ceny, a do tego dostępne od zaraz, a nie za rok? - To jest właściwa oferta! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

370 000 zł31 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie do całkowitego remontu, 31 m2, piętro 1/4. Mieszkanie: jeden ustawny pokój. Łazienka z wanną. Widna kuchnia. Dodatkowo: piwnica około 3 m2. Wymienione okna pcv. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

490 533 zł37 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 070 720 zł96 m² 11 153,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Super oferta gotowych mieszkań! umów się na oglądanie! dostaniesz rabat! Klimatyczny apartament dwupoziomowy w kameralnym 3piętrowym budynku! oddane do użytkowania tylko 20 mieszkań podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bohaterewicza

Gocław,Warszawa

1 980 000 zł106 m² 18 679 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 106 M2, 3 pokoje, praga-południe, gocław, ul.BOHATEREWICZA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Gocławiu na ulicy Bohaterewicza. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł49 m² 10 585,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: warszawa Praga Południe ul. Łukowska Metraż: 48,65 m2 Piętro: 3 Rok budowy: 1978 Stan prawny: pełna własność z kw W skład mieszkania wchodzą * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

485 000 zł45 m² 10 840 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 44,74 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.SIENNICKA Na sprzedaż: Mieszkanie w ogólnym stanie dobrym ale wymaga remontu, w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Siennickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

530 000 zł57 m² 9 330,99 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne, przytulne 3 pokoje z balkonem , na 9 piętrze (z windą) w budynku z 1981 roku, w fenomenalnej lokalizacji przy ulicy Umińskiego na Gocławiu. Doskonale skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

1 046 843 zł88 m² 11 895,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Super oferta gotowych mieszkań! możliwość uzyskania rabatu! Klimatyczny apartament dwupoziomowy w kameralnym 3piętrowym budynku! oddane do użytkowania! tylko 20 mieszkań podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podolska

Gocławek,Warszawa

477 951 zł33 m² 14 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis lokalizacji: gocławek Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 070 720 zł96 m² 11 153,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

894 000 zł69 m² 12 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje Z piękną loggią W super lokalizacji na pradze! oddzielna kuchnia! południowa ekspozycja! oddane do użytkowania! tylko 20 mieszkań podwyższony standard wykonania garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

660 000 zł61 m² 10 733,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż widne i ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej lokalu (61,5m2) w doskonałej lokalizacji przy ulicy Rechniewskiego 8. Lokal znajduje się na trzecim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł54 m² 11 908,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Skrót: 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej - w pobliżu ogródków działkowych. Opis: położone na 3 piętrze, 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie.