dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

778 050 zł45,50 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

747 360 zł41 m² 18 228,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

635 590 zł36,91 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw, znajdujące się przy ul. Jana Styki na Saskiej Kępie. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł84 m² 11 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł84 m² 11 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł57,92 m² 17 261,74 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią i z widokiem na panoramę Warszawy żadnych bloków zasłaniających krajobraz! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, praga południe, gocław, guderskiego główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja przy jeziorku Balaton - mieszkanie po odświeżeniu, - balkon (zabudowany), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

898 000 zł64 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Janusza Meissnera 14 Metraż: 63,6 m Piętro: 6/8 Rok budowy: 1984 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 898 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka kapitalny remont 2 lata temu; pokój i kuchnia z oknami na zachód i okno balkonowe na północny zachody, kuchnia szafki kuchenne, kuchnia eteryczna, umeblowane, sprzęt agd - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzorcowa

Grochów,Warszawa

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe Oferta idealna na pierwsze mieszkanie dla pary, duży metraż i atrakcyjna cena za metr sprawia, że jest to mieszkanie, które warto rozważyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

869 000 zł49 m² 17 822 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy | ul. Adampolska 8 | Balkon | Cegła | Blisko Parku Skaryszewskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska | 3 pokoje | duży balkon | garaż Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem , położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

859 000 zł50 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90 m , zlokalizowane przy ulicy Adampolskiej 5 na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł24 m² 107 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona na Saskiej Kępie, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Igańskiej 20. Pierwotnie miało 4 pokoje i w bardzo łatwy sposób można przywrócić ten stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. English speakers are welcome. Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,72 m , idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentuję dwa 2-pokojowe niezależne mieszkania gotowe do wynajmu w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

3 250 zł38 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i widokiem na zieleń. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w agd z dużym balkonem. W odległości 200-300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

2 999 999 zł155 m² 19 317,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 33 m2 przy ul Omulewskiej 26, na Pradze Południe (przecznica ul. Grochowskiej, w pobliżu ch Szembeka). Mieszkanie dostępne od zaraz. Dla sympatycznego singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 853,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,60 m usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z lat 60-tych, wybudowanej z cegły i znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł30 m² 17 586,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Eleganckie mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku - okolice Ronda Wiatraczna Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł50 m² 25 697,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zwycięzców 40 to elegancki budynek apartamentowy zbudowany w 2008 roku na Saskiej Kępie jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Budynek wyróżnia się zarówno architekturą, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł47 m² 16 981,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Paca. Budynek znajduje się w dzielnicy Praga Południe w Warszawie, powstał w latach 50-tych i jest z cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 382,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje z Loggią przy Saskiej Kępie Cisza, zieleń i Metro w 10 minut! Szukasz miejsca, gdzie miasto zostaje za bramą, a Ty cieszysz się spokojem? To wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

640 000 zł32 m² 19 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mycielskiego

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł34 m² 13 616,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z potencjałem na 2 pokoje | 34,15 m | praga-południe | ul. Mycielskiego Na sprzedaż Kawalerka położona w zielonej i bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

1 240 000 zł71 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m z dużym balkonem, położone przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskiej Pradze-Południe, w inwestycji Aura Sky. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kameralnej kamienicy przy ul. Igańska 8 w Warszawie. -Nieruchomość- składa się z 2 oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Stylowe mieszkanie na Saskiej Kępie - zamieszkaj w miejscu, które inspiruje To 2-pokojowe, designerskie wnętrze o powierzchni 50,87 m na Saskiej Kępie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

695 000 zł59 m² 11 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na wynajem lub cele mieszkaniowe! 3 niezależne pokoje - blisko Szpitala mswia i Ronda Wiatraczna. Bardzo jasne! 2 sypialnie od strony patio. Cena ustalona na bazie cen transakcyjnyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w apartamentowcu z 2007 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkalne. Opis mieszkania Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł80 m² 23 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Francuskiej 32 Westate prezentuje mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy z 1932 roku jednej z tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Grochów,Warszawa

991 354 zł54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 956,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzystronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,78m2 na Saskiej Kępie. Pełna własność z księgą wieczystą, grunty uregulowane, można się kredytować. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij