dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga Południe,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament 3 pokojowy (dwa oddzielne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym) o pow. 70 m2 wykończony materiałami najwyższej jakości. Bardzo cicha okolica pełna atrakcji (muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

324 591 zł47 m² 6 849,36 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na ósmym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

324 016 zł41 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkania na Pradze: dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

442 523 zł57 m² 7 787 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wkrótce gotowe! Prestiżowa lokalizacja! Wspaniała komunikacja: 15-20 min do Centrum. Za kilka lat stacja metra tuż obok! Użytkowanie wieczyste (niska stawka). Termin: styczeń 2018. Wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

356 040 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona jest na terenie dzielnicy Praga Południe, przy głównych szlakach komunikacyjnych, w sąsiedztwie bogatej infrastruktury miejskiej. Szkoły, przedszkola, przychodnie, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

453 390 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament (64,77m2) posiada dwie sypialnie, pokój dzienny z otwartą kuchnią. Rozkład okien w mieszkaniu (okna są duże, dzięki temu mieszkanie jest wyjątkowo widne) pozwala na wyodrębnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

309 475 zł45 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe i północ Prowizja 0 % zakup od developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga Południe,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 056 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i ciche mieszkanie na Pradze Południe Przestronne, okna wychodzą na 3 strony świata, widok między innymi na Most Siekierkowski czy basen Wodnik. Aktualnie mieszkanie jest 2 pokojowe, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocław

Gocław,Warszawa

2 600 zł53 m² 49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo urządzone, przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73 m2, z loggią i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest luksusowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

369 000 zł54 m² 6 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ciekawe 2 pokojowe mieszkanie, na drugim piętrze w Kamienicy z 1932 r, mieszkanie po remoncie! Ładne, dwustronne z widokiem na zielone podwórko. Wysokie - 3 m 2 , z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

449 000 zł64 m² 6 991,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 449 000,- pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,22 m2 z balkonem 7,78 m2 - usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

350 833 zł44 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz 2 pokoi z garderobą gotowych w 2017 roku? Doceniasz dobrą komunikację w okolicy? Może to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie? Bardzo dobra komunikacja! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie ul. al. Waszyngtona Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 1951 roku. Powierzchnia mieszkania 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

302 525 zł44 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

449 540 zł64 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w eleganckiej bryle, posiada 64,22m2: dwie sypialnie (11,88m2; 11,80m2), przestronny salon z aneksem kuchennym (17,51m2), z którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

331 992 zł48 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

338 084 zł49 m² 6 849,36 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na ósmym piętrze z dużą loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

340 002 zł50 m² 6 849,36 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze z dużą loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga Południe,Warszawa

370 000 zł53 m² 6 943,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, na 2 piętrze kamienicy na Grochowie - gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem. W znakomitej lokalizacji, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

336 879 zł48 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na jedenastym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

313 428 zł47 m² 6 599,88 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

308 333 zł47 m² 6 499,44 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z loggią oraz dużym ogrodem w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Terespolska

Praga Południe,Warszawa

550 000 zł59 m² 9 249,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rozkładowe i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 24,65m2, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

318 549 zł48 m² 6 699,24 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

3 900 zł86 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z 2010 r., w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki, holu, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biskupia

Praga Południe,Warszawa

700 000 zł80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie na Pradze Ekspozycja okien wschód-zachód (salon i 1 sypialnia-zachód, kuchnia i 2 sypialnia wschód). Duży, jasny salon , 2 sypialnie, otwarta na salon kuchnia, łazienka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

276 169 zł40 m² 6 899,04 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

326 946 zł47 m² 6 899,04 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

304 577 zł48 m² 6 349,32 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z dużą loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe i wschód. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

370 017 zł47 m² 7 861 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkania na Pradze: dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga Południe,Warszawa

472 000 zł63 m² 7 442 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Opis: -Salon o pow. 19,7m2m2 z dużym wyjsciem na przestronny balkon - Pokój 11m2 z wyjsciem na balkon - Pokój II 13.8m2 z wyjciem na balkom - Hol - 11.3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

270 068 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

319 910 zł48 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na siódmym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

318 774 zł48 m² 6 599,88 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

327 810 zł48 m² 6 849,36 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na jedenastym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

311 018 zł47 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga Południe,Warszawa

712 000 zł89 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania mieszkanie na Gocławiu Składa się z: - przestronnego salonu z dwoma balkonami, wychodzącymi na jeziorko, - w pełni wyposażonej kuchni, - dużej łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

305 166 zł44 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

316 187 zł48 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

354 997 zł45 m² 7 956 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mlądzka

Praga Południe,Warszawa

400 880 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament w świetnej lokalizacji o powierzchni 50,11 m2 na Pradze Południe. Ten dwupokojowy apartament usytuowany na czternastym piętrze nowoczesnego apartamentowca składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij