dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przyczółek Grochowski - Wygodne mieszkanie na sprzedaż. Z przyjemnością prezentuję Państwu doskonałą okazję - mieszkanie na Przyczółku Grochowskim, które szuka nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

958 000 zł62 m² 15 328 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

790 000 zł64 m² 12 278,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Odkryj mieszkanie, które spełni Twoje marzenia o komfortowym, bezpiecznym i przestronnym miejscu do życia w sercu warszawskiego Gocławia. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

921 000 zł71 m² 12 899,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zaledwie kilka kroków od centrum handlowego Promenada. Idealne dla osób poszukujących przestronnego mieszkania w bliskiej odległości od atrakcji i wygody miejskiego życia. To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł33 m² 16 536,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej zielonej okolicy na warszawskiej Pradze, przy Rondzie Wiatraczna Możliwość zmian układu mieszkania: z pokoju z oddzielną widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

566 900 zł37 m² 15 321,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Wspólna Droga 20 Metraż: 36,51 m2 Piętro: 3/3 Rok budowy: 1960 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 566 900 zł Czynsz: 480 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocławek,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość ma 60 m2 i składa się z: - salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

510 000 zł28 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Grochowska/międzynarodowa Cena: 510 000zł (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Adampolska

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie świeżo po całkowitym remoncie usytuowane na 2 piętrze w 3- piętrowym budynku z 1963 r. w znakomitej lokalizacji na Saskiej Kępie. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

899 000 zł78 m² 11 496,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

- 0% Zapraszamy na weekend otwarty 11 i 12 maja Bardzo przestronne i słoneczne - 3 pokojowe mieszkanie 78,2m2 z oddzielną kuchnią, balkonem, łazienką i toaletą. Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł46 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe dwustronne mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze do generalnego remontu w super cenie. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

659 900 zł38 m² 17 365,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dobrej lokalizacji ul. Wspólna Droga w Warszawie. ***bezpośrednio od właściciela -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość o powierzchni 35,65 m2 usytuowana jest na parterze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Wiatracznej na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Praga-Południe,Warszawa

18 000 zł240 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w pięknej odnowionej kamienicy (dwa piętra domu) w samym centrum Starej Saskiej Kępy z przepięknym ogrodem i miejscem parkingowym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszynki Grochowskiej

Olszynka Grochowska,Warszawa

4 400 zł45 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu 2 pokojowe (duży salon z balkonem i aneksem, sypialnia, przedpokój i łazienka) mieszkanie na wynajem w wolnostojącym domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osada Ojców

Gocławek,Warszawa

992 000 zł79 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ciche, doskonałym stanie, do wprowadzenia: - po częściowym, kapitalnym remoncie łazienki i przedpokoju w 2017roku, nowa szafa wnękowa, - pozostały stan wykończenia z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Agencji! mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 37-metrowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju, pokoju dziennego otwartego na kuchnię, oddzielnej sypialni i łazienki. Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną, widną kuchnią na Grochowie, przy ulicy Zbaraskiej. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 200m do komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje wzdłuż Grochowskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

7 900 zł126 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji Zapraszam do wynajęcia eleganckiego mieszkania na Saskiej Kępie, usytuowanego przy spokojnej, kameralnej uliczce. To urokliwe lokum znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 299 000 zł141 m² 9 212,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż domów w Nowej inwestycji eko park wawer II Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera -okazja-okazja-okazja-okazja-okazja- eko Park Wawer II to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokrzywnicka

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Pradze Południe. Rynek wtórny sprzedawany w stanie a'la deweloperskim.* * zaprezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Gocławek,Warszawa

989 000 zł70 m² 14 205,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży naszego mieszkania. Miejsce, w którym spędziliśmy cztery bardzo dobre lata, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgierska

Grochów,Warszawa

370 000 zł20 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Odkryj perfekcyjną harmonię w sercu Pragi Połdunie! Zachwycające mieszkanie 20m , urocze, po całkowitym remoncie, czeka na Ciebie! Świeżo odnowione z myślą o Twoim komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

530 000 zł18 m² 29 395,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18,08 m , 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1960 roku-Warszawa, saska Kępa, pl. Przymierza. ul Wandy. Budynek z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

1 120 500 zł84 m² 13 419,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne (83,5m2) mieszkanie na Pradze Południe w okolicach Ronda Wiatraczna. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,50 m , 8 piętro w 13-piętrowym bloku z windą z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Gocławiu w okolicy Jeziora Balaton. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze 12-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

995 000 zł58 m² 17 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie bez prowizji Na sprzedaż przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 58.4 m2, położone na Pradze Południe, w dzielnicy Gocławek, przy ulicy Kwatery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skrót: rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w doskonałym punkcie Saskiej Kępy - Plac Przymierza 8. Opis: czyste, jasne mieszkanie 2 pokojowe: - pokój 8 mkw - wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się w urokliwej części Saskiej Kępy, małe uliczki, kawiarenki, restauracje, sklepiki. Obok park Skaryszewski, stadion narodowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

927 151 zł49 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie For English scroll below| Nous parlons francais Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 37.5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

1 790 000 zł104 m² 17 211,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe przestrzenne mieszkanie na Grochowie. Budynek I osiedle Zadbany apartamentowiec z 2010 roku, o 12 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w idealnej lokalizacji- 8min od Metra Politechnika, na Saskiej Kępie- w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą oraz sąsiedztwem ul. Francuskiej. 52 m2 -> Duży słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku 5 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na Pradze Południe w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

| polecam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, w budynku z 2005 roku. Kuchnia / po remoncie / umeblowana i wyposażona, otwarta na salon. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 549 400 zł93 m² 16 665,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe z dwoma balkonami w budynku 6 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na Pradze Południe w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 635,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Rodziewiczówny.