dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj Spokój i Komfort na Gocławiu: mieszkania z Placem Zabaw, terenami Zielonymi i Rowerowniami! Mieszkania zostały starannie zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 499 000 zł114 m² 21 832,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czy poszukujesz spokojnego, przestronnego, w pełni urządzonego apartamentu na nowoczesnym osiedlu? Czy ważne są dla Ciebie prywatność, bliskość wszelkiego rodzaju sklepów i usług, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 325 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, russian, english languages. Na sprzedaż oddane dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy samym ch Promenada. Mieszkanie gotowe do wykończenia i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gocław| ul. Horbaczewskiego 42 m2 + balkon Pełna własność kw, możliwy kredyt Mieszkanie nie jest aktualnie zamieszkałe ( gotowe do wprowadzenia) Ustawne i nowoczesne mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

499 000 zł18 m² 27 645,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 1-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Nieruchomość ma 18,05 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

896 000 zł53 m² 16 998,70 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. 2-pokojowy Apartament w Aura Sky na 14 piętrze | Gotowy do zamieszkania | Wysoki standard | Nowoczesny design | Jak nowy. Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 773,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do remontu na warszawskim Grochowie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

722 450 zł42 m² 16 998,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 6 czerwca w godzinach 16.00-19.00. Opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 288,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować 3- pokojową nieruchomość usytuowaną na Saskiej Kępie. Dużym atutem mieszkania jest możliwość połączenia oddzielnej kuchni z salonem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 628,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność prezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75 m2 zlokalizowane na Pradze Południe / Gocławek. Ulica Grochowska Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 850 000 zł91 m² 20 285,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Sprzedaż | 3 pokoje | 91m2 | Praga Południe | Saska Kępa | ul. Paryska Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 ( w księdze wieczystej 91.20m2 ponieważ doliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, w doskonałej lokalizacji na Saskiej Kępie - niekłańska/walecznych Mieszkanie dostępne od lipca. Możliwość wcześniejszego oglądania. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Grochowie, pomiędzy ulicami Grochowską a Waszyngtona. Opis: jednopokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie wysokie - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

619 900 zł43 m² 14 349,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. ***********************możliwożć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

820 000 zł45 m² 18 344,50 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2-pokojową nieruchomość z loggią, usytuowaną na Pradze Południe w zielonej dobrze skomunikowanej okolicy. Rozkład - 44,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnej, otoczonej zielenią inwestycji na Saskiej Kępie. Standard Nieruchomość znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

1 199 900 zł62 m² 19 353,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, składające się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki, garderoby i balkonu. Mieszkanie jest o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 39 metrowe mieszkanie z balkonem na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 3 i ostatnim piętrze w budynku z 1962 roku. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Grochów: inwestycyjny Apartament- 2 pokoje, 40m? Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty mieszkania o powierzchni 40 m2 , położonego na Pradze-Południe, przy ul. Sulejkowskiej Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

6 900 zł86 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie z bardzo wygodnym układem, w wysokim standardzie umiejscowione w nowym bloku z 2005 roku. Doskonała lokalizacja na Saskiej Kępie oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 081,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zarezerwowane! idealne mieszkanie na start w pożądanej przez kupujących okolicy, na nowoczesnym zamkniętym osiedlu na gocławiu! Dodatkowo aż 2 miejsca parkingowe! - Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

797 500 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, pow. 55 m2 - Nowocześnie Urządzone, po remoncie, do Zamieszkania od zaraz - Praga Południe Oferujemy na sprzedaż przytulne, nowocześnie wykończone mieszkanie z dużym balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

4 890 000 zł18 m² 271 365 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na Saskiej Kępie, blisko ulicy Francuskiej , do centrum Warszawy 10 minut. Jasne, ciepłe mieszkanie. Super jako inwestycja na wynajem , również jako pierwsze mieszkanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia 42 m2, na które składa się: - salon z wydzieloną kuchnią - Sypialnia - Łazienka z kabiną prysznicową i wc - Przedpokój z pojemną szafą lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m znajdujące się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z windą, budynek z 2008 roku. > rozkład pomieszczeń - 3 pokoje: ok 18 m , ok 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

609 000 zł46 m² 13 239,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jak na załączonych zdjęciach bez ściemy :) Budynek z 1964r. Okna drewniane. Pełna własność z księgą wieczystą. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność prezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 zlokalizowane na Pradze Południe / Grochów. Ulica Osowska Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się niedaleko Ronda Wiatraczna przy ulicy Wspólna Droga. W budynku jest winda. Kilkanaście metrów od budynku przystanek Wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

3 300 zł29 m² 112,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka prosto po generalny remoncie Z miejscem postojowym Prezentowana nieruchomość to niemal 30-metrowe mieszkanie przy ulicy Drwęckiej 18, praga-Południe, pogranicze grochów/kamionek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 990 zł38 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Marzyłeś o mieszkaniu w niezwykłym miejscu? Oto perełka. Mieszkanie na Pradze Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Piękne mieszkanie jednopokojowe z aneksem na Pradze Południe -gocław 1 piętro z loggią i windą. Urokliwe 40m mieszkanie w cichej lokalizacji w bliskości terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skaryszewska

Kamionek,Warszawa

644 412 zł26 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

English version below. Oddanie do użytku 12.31.2025 Oferujemy do zakupu mieszkania w przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Zapraszam do kontaktu klientów zainteresowanych zakupem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

970 000 zł59 m² 16 496,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z urokliwym, prywatnym tarasem. ul. Mińska, praga Południe. Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

*gocław* 2 pokoje* wolne od zaraz* po remoncie Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Południe przy ul. Okulickiego 11. Usytuowane na 3 piętrze z 12 w bloku z lat 80'tych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić wygodne, nowoczesne mieszkanie po remoncie w kamienicy przy Al. Waszyngtona (obok Grenadierów). Idealne dla singla, pary, dla 2 indywidualnych osób lub dla rodziny. Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł16 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie z antresolą na Grochowie *trzecie piętro kamienicy z 1936 roku *zielona, spokojna okolica *190 metrów do przystanku tramwajowego *dojazd tramwajem do centrum ok. 20 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wygodne, dwa pokoje oraz otwarta kuchnia w idealnej lokalizacji na Pradze Południe. Mieszkanie oddalone 5 minut od słynnej ulicy Francuzkiej. Idealna propozycja singla lub pary. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

646 350 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojową nieruchomość w stanie do remontu na Pradze Południe - Grochów. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ mieszkania, pozwalający na przearanżowanie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament na Saskiej Kępie, o powierzchni 92 m2. Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon z kominkiem: przestronne wnętrze salonu urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

849 000 zł61 m² 13 872,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Duża Rodzina to marzenie, które zostało spełnione, ale poszukiwanie mieszkania, które odpowie na wszystkie potrzeby każdego z domowników spędza Ci sen z powiek? Zakochaj się we wspaniałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

1 139 000 zł84 m² 13 640,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

********** umowa przedwstępna ********** Przestronne, nowoczesne, czteropokojowe klimatyzowane mieszkanie z pięknym

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij