dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

970 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, międzynarodowa 43, praga południe lokalizacja Ulica Międzynarodowa to doskonała lokalizacja w sercu Praga-Południe w Warszawa, idealna dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Praga Piano przy ulicy Żupniczej 27a o powierzchni użytkowej 39.81 m.2 Mieszkanie gotowe do użytkowania. Inwestycja Praga Piano cieszyły.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,03 m² 17 743,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka dwupokojowego lokalu w spokojnej, a przy tym nowocześnie zaprojektowanej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 280 zł70,68 m² 60,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w dzielnicy Praga-Południe, na terenie nowoczesnej inwestycji Mała Praga. To spokojna i kameralna okolica, z pełną infrastrukturą usługową w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja i unikatowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku z długimi loggiami i architekturą międzywojenną. Dzieło Bohdana Lacherta oraz Józefa Szanajcy. Obaj.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43,91 m² 17 080,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Korkowa 161e marysin wawerski - praga południe praktycznie pod ręką funkcjonalne 2 pokoje W nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia bezpośrenio przy lesie Jeśli szukasz mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł33,37 m² 18 579,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesny apartament wykończony pod klucz - Warszawa, praga Południe ul. Korkowa Cena: 620 000 zł Powierzchnia: 33.37 m Lokalizacja: ul. Korkowa, warszawa (praga-Południe Gocławek).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł41,99 m² 17 980,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesny apartament wykończony pod klucz - Warszawa, praga Południe ul. Korkowa Cena: 755 000 zł Powierzchnia: 41.99 m Lokalizacja: ul. Korkowa, warszawa (praga-Południe Gocławek).

Szczegóły ogłoszenia

1 058 000 zł70,60 m² 14 985,84 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Budynek, w którym znajduje się lokal (rama H), jest regularnie odświeżany , co widać po.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56 m² 15 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na Gocławiu, przy ul. Franciszka Żymirskiego 1. To miejsce, które daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (rejon C.H. Atrium Promenada), 3-pokojowe o pow. 56 m2, ładnie przeszklone z dużym balkonem i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł66 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż - ogromny potencjał inwestycyjny I architektoniczny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m z 4-metrową loggią , położone na warszawskim Gocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł56,60 m² 18 356,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Jugosłowiańskiej 15a, na zamkniętym i zadbanym osiedlu Adria na Gocławiu. Lokal o południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: tak Garderoby: 2 Stan prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 254 zł21,16 m² 21 892,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal inwestycyjny - użytkowy na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem. Parametry: - powierzchnia: 21,16 m - Układ: kawalerka (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,85 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie M-2, czyli pokój z oddzielną kuchnią z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

1 326 000 zł50 m² 26 520 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze 17-piętrowego budynku zlokalizowanego na Grochowie. Rozkład przestrzeni: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł74,71 m² 21 951,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka trzypokojowego, a przy tym jasnego i ustawnego mieszkania w spokojnej okolicy, które sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na soho -miejscu stworzonym z ideą 15-minutowego miasta! Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie dla osób szukających komfortu i nowoczesności. Dostępne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł102,60 m² 10 721,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102,6 m w Warszawie na Pradze-południe(gocław). Lokal znajduje się na 4. i 5. piętrze budynku i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51,97 m² 14 989,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe, w okolicach Soho. Aktualnie lokal funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: - duży pokój 16 m2 z loggią - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Saska Kępa / Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa. 42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,01 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie. Znajduje się na dziewiątym piętrze i składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,33 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie! Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,30 m² 14 931,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka trzypokojowego, a przy tym bardzo przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy. Lokal ma 65,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł103,78 m² 19 175,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka czteropokojowego, a przy tym słonecznego i ustawnego mieszkania w spokojnej okolicy. Lokal ma 103,78.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44 m² 20 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż 2 Pokoje z Balkonem i z klimatyzacją Idealne na start lub jako inwestycja na wynajem Mieszkanie w pełni urządzone (jak na zdjęciach), dwupokojowe mieszkanie na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij