dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Ostrobramska,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Floriana Znanieckiego. Cicha i spokojna okolica. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

1 600 000 zł86 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Najważniejsze informacje: 86 m powierzchni + 60 m prywatnego ogródka 4 pokoje Parter w budynku z 2010 r. Osobna kuchnia z oknem 2 łazienki (wanna + prysznic) Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

1 090 000 zł61 m² 17 939,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym i przestronnym 3 pokojowym mieszkaniem 60,76m2 na pograniczu Kamionka i Grochowa. Lokal usytuowany jest na ostatnim - 5 piętrze. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 194,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Oferujemy nowoczesne i stylowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Grochów,Warszawa

975 000 zł49 m² 19 898 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Grochowie. Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przestronne, jasne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szepietowska

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Szepietowskiej 2 w Warszawie, pierwszy najem! *nieruchomość* Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

870 000 zł52 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Warszawskiej Saskiej Kępy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 109 000 zł53 m² 20 861,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do oferty przytulnego mieszkania, na uwielbianym przez mieszkańców osiedlu Apartamenty Saska III. Mieszkanie o powierzchni 53,16 mkw na pierwszym piętrze apartamentowca z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł24 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł88 m² 21 022,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja; saska kępa, okolica ulic Międzynarodowa, angorska. Bardzo dobra komunikacja, autobusy, tramwaje, pełna infrastruktura - sklepy, przedszkola, szkoły wszystko w pobliżu. Kamienica;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w kamienicy z 1936 roku, w zielonej, cichej i spokojnej okolicy przy ul. Kordeckiego 27 na warszawskim Grochowie. *Nieruchomość*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

635 000 zł43 m² 14 815,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Młodych,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 44,53 m2, położone na 1 piętrze z 3, na kultowym Osiedlu Młodych. Nieruchomość w stanie do zamieszkania. W 2019 przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 500 000 zł61 m² 24 590,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z dwoma loggiami położony na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

1 140 000 zł82 m² 13 927,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja do 30 maja! Do sprzedaży mieszkanie (tylko w tej Agencji) położone przy ul. Abrahama w budynku z 1996 r., ochrona. Położenie: doskonała infrastruktura, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

739 440 zł40 m² 18 384,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Sprzedaż przez zewnętrzne biuro dewelopera. We speak English. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu - wyjątkowa oferta! mieszkanie gotowe I oddane do użytkowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, komfortowego i przestronnego, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Zadzwoń do nas już dziś, aby umówić się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

998 837 zł77 m² 13 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji agencji! 0%pcc We speak pl/en/ua/ru Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Warszawa, żupnicza Lokalizacja: ul. Żupnicza, warszawa Piętro: parter Powierzchnia użytkowa: 76,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł104 m² 13 365,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja ; al. Waszyngtona - okolica Grenadierów, na granicy Grochowa i Saskiej Kepy. Kamienica, bardzo zadbana, nowa elewacja, po wymianie instalacji, czyste klatki schodowe - bez windy, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 -pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami, miejscem postojowym i komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

605 000 zł45 m² 13 373,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Pradze Południe (grochów) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł18 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe w dobrej lokalizacji na Pradze Południe; ul. Ostrobramska, róg Międzyborskiej na Gocławiu. Dodatkowo płatny 500 pln tzw. czynsz administracyjny! Kawalerka ta znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

860 000 zł63 m² 13 651 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Polskich Skrzydeł na Gocławiu. Piękny widok z 8-ego piętra na panoramę centrum Warszawy! Mieszkanie (62,5 mkw) ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ładnego, dwupokojowego mieszkania z oddzielną, widną kuchnią oraz obszerną loggią. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gocławek,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu. Przytulne, wyremontowane mieszkanie w cichej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

523 000 zł36 m² 14 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Wspólna Droga 7 Metraż: 35,56 m2 Piętro 3/4 Rok budowy: 1958 Stan prawny: lokal stanowi odrębną własność z księgą wieczystą Czynsz: 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jasne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na siódmym piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy - Saskiej Kępie. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław ul. Ostrobramska 73 D Metraż: 55,13 m2 Piętro 11/18 (winda) Rok budowy: 2018 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność (kw) Czynsz: 750zł (3 os).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

478 000 zł36 m² 13 277,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przytulne mieszkanie z funkcją usługową, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł44 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz nowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 44,46 mkw. zlokalizowane na prestiżowym osiedlu soho by Yareal (kardan) przy ul. Mińskiej 31a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

4 303 zł57 m² 75,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. -50% pierwszy czynsz! Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 65 m2, salon z aneksem kuchennym, 2 x sypialnia, 2 x łazienka, balkon, położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 861,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na Saskiej Kępie (praga-Południe) w bloku z 2001 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39.02m2 przy ul. Zwycięzców składające się z: otwartego przedpokoju Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

780 000 zł35 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja i budynek Warszawa, osiedle Park Skandynawia Budynek wybudowany przez renomowaną szwedzką firmę Skanska Oddany do użytkowania w 2024 roku piętro w nowoczesnym bloku Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły przy ul. Londyńskiej 6 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 062 000 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować piękny i przestronny 2 pokojowy apartament o powierzchni 53,1m2 znajdujący się przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na Gocławiu.