dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie - Jasne, z ekspozycją wschodnią. Składa się z: - pokój dzienny 20,16 m2 z wyjściem na balkon 5,60 m2, - sypialnia 11,60 m2 - kuchnia 6 m2 Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

929 000 zł45 m² 20 745,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 72 m2 - usytuowane na 11 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł24 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1978 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Łukowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Garibaldiego

Praga-Południe,Warszawa

509 000 zł26 m² 19 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe -1 piętro w 8-piętrowym budynku z windą z 2001 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Giuseppe Garibaldiego. Budynek wewnątrz strzeżonego osiedla z zielenią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 614 zł60 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 59,52m2 + 2x balkon 10,5m2 = 21m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowskiego

Grochów Centrum,Warszawa

1 071 000 zł51 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na warszawskim Grochowie o powierzchni 51 metrów 2, znajdujące się na 2 piętrze, nowego, 6 piętrowego budynku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnowiecka

Witolin,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m + balkon 6 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 37,80 m2, zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej. Mieszkanie składa się z: salonu (15 m2), widnej kuchni (6 m2), sypialni (9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyrklowa

Gocław,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie, w świetnej lokalizacji. Osiedle Przyczółek Grochowski charakteryzuje się ciszą i spokojem, oraz zadbanymi terenami zielonymi wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Proszę agencje o nie dzwonienie ani pisanie z propozycjami współpracy. Sprzedaż bezpośrednia. Dwupokojowe a przed remontem trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego, ustawnego mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze Południe, jednej z bardziej zielonych dzielnic Warszawy. Nieruchomość położona obok parku Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł34 m² 17 008,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Jasne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

599 803 zł36 m² 16 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + balkon 5,67m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

815 000 zł46 m² 17 526,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Saskiej Kępie. Wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

849 872 zł54 m² 15 738,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,05m2 + 2x balkon 12,5m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł40 m² 19 143,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu. Funkcjonalne, ustawne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2024 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

2 990 zł38 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Praga Południe, blisko Ostrobramskiej, eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. * salon z aneksem kuchennym, * sypialnia w wyjściem na loggię, * łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 mkw, znajdujące się na drugim piętrze bloku, mieszczącego się na ulicy Łukowskiej (praga południe). Nieruchomość typu studio, na które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł63 m² 15 481,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

749 990 zł46 m² 16 332,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

English below! Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji w czwartek 26/06/2025 r. pomiędzy 17.00-19.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: brazylijska 13a / Saska Kępa 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

740 000 zł60 m² 12 353,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

855 000 zł37 m² 22 983,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić urokliwy apartament na Saskiej Kępie. Atuty Świeżo po generalnym remoncie Przemyślany rozkład Świetna lokalizacja Nieruchomość Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gocław,Warszawa

2 500 000 zł106 m² 23 518,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korytnicka

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój oddzielna kuchnia balkon po remoncie W pobliżu ronda wiatraczna , szpital : grenadierów , szaserów Do stacji metra ok.15 minut komunikacją ( tramwaj, autobus) BUDYNEK z 2002 roku Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 880 000 zł87 m² 21 534,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament na Saskiej Kępie 87,3 m , 4 pokoje z garażem! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Saskiej Kępie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukiska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w nowym budynku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2/3 pokoje 47 m Grochów Rondo Wiatraczna Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej 186 (praga-Południe, warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł31 m² 17 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

1 000 020 zł84 m² 11 976,30 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne (83,5m2) mieszkanie na Pradze Południe w okolicach Ronda Wiatraczna. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,50 m , 8 piętro w 13-piętrowym bloku z windą z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Rogalskiego w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Saska Kępa,Warszawa

5 900 zł59 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta, tylko w tej Agencji Lokal doskonały również na cele biurowe. Saska Kępa zielona oaza spokoju w sercu Warszawy Zamieszkaj w miejscu, które pokochali artyści, pisarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam dwupokojowe mieszkanie 38m2 przy ul. Afrykańskiej 12b Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni - łazienki - przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

715 000 zł57 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w sercu.