dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

***dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie na nowym osiedlu*** Lokal jest gotowy do zamieszkania, w pełni umeblowany i wyposażony, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

875 000 zł58 m² 14 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz balkonem, usytuowane na 4 piętrze budynku położonego w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Woli. Dokładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł67 m² 89,55 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 r. przy ul. Kłopot w sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia. Mieszkanie o pow. 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agawy

Wola,Warszawa

605 000 zł54 m² 11 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Metro Młynów 10min spacerem, pełna infrastruktura, cisza , zieleń. Blisko metra i fantastycznej infrastruktury, 3 km od Centrum, świetne do zamieszkania jak i na wynajem. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

454 000 zł41 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2. Na lokal składa się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica. Bardzo przytulne i jasne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

545 000 zł50 m² 10 865,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu wygodne, jasne, bardzo przestronne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie położone na Warszawskim Mokotowie. Idealne dla pary, rodziny lub inwestora. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

589 000 zł40 m² 14 597,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż | Mieszkanie | 40,35 m2 | 589 000 zł |ursus Warszawa Kup i od razu zamieszkaj! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy lokal mieszkalny znajdujący się w Ursusie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duninów

Białołęka,Warszawa

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie. W skład nieruchomości wchodzą: salon z kuchnią - 29m2 sypialnia - 12m2 łazienka - 7m2 duży korytarz z zabudową - 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

659 000 zł57 m² 11 561 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach (piaski) przy al. Władysława Reymonta. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Po urządzeniu kuchni oraz wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestrzenne, dwustronne z dwoma balkonami, komórką lokatorską plus dodatkowo płatnym miejscem garażowym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jeden największy - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo prestiżowej dzielnicy Żoliborz przy ul. Broniewskiego 13a. Lokalizacja i otoczenie: cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni ok.41 m2 z tarasem i małym ogródkiem, znajdujący się na zamkniętym osiedlu tuż przy parku FORT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rębkowska

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania jasne, przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy z 1950 roku niedaleko Ronda Wiatraczna! Świetna komunikacja z centrum miasta. Do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

820 000 zł89 m² 9 244,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

543 000 zł34 m² 15 970,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w nowej inwestycji Apartamenty Raków. Mieszkanie urządzone nowocześnie, w neutralnej kolorystyce, z przemyślanymi rozwiązaniami. Apartament jest w pełni umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gojawiczyńskiej

Żoliborz,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie30,1M2,2pokoje żoliborz ul.GOJAWICZYŃSKA metro ,ogród Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

319 000 zł26 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 060 000 zł80 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, duża kuchnia z oknem, balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem. II piętro, winda. Gotowe do zamieszkania! Na osiedlu zamkniętym! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 338,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pragnę zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,72 m2 zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Znajduje się na siódmym piętrze w pochodzącym z 2000 roku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 337 500 zł85 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu w dogodnej lokalizacji na warszawskim mokotowie! To propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie w najlepszej części Białołęki. W okolicy Galeria Północna (5 min piechotą), trzy sklepy Biedronka (od 5 do 10min piechotą), Lidl (10 min) Szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

3 100 000 zł161 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja - Kameralny budynek (40 Apartamentów) położony w parku Księcia Konstantego na Dolnym Mokotowie. Cisza i spokój a jednocześnie szybki dojazd do ścisłego Centrum. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Gocławiu przy ul. Jugosłowiańskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 55,50 m2, na którą składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

509 000 zł46 m² 10 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Osiedle zamknięte 2 pokoje Balkon Parking w cenie Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Wawer, ul. Palmowa Metraż: 46.3 m2 Piętro: 1/3 Rok budowy: 2010 Stan prawny: Odrębna własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

573 500 zł37 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 37 m2, którą składa się z: - salon - pokój - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

880 000 zł49 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok - 50 m2, ul. Przasnyska żoliborz Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w pełni umeblowane, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

767 000 zł26 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lux mieszkanie 26 m2 w prestiżowym apartamentowcu znajdującym się w kompleksie Browarów Warszawskich. Mieszkanie świeżo wykończone, dwupokojowe, umeblowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kajki

Wawer,Warszawa

1 650 000 zł126 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

*** 4 pokoje (3 sypialnie) *** 2 miejsca parkingowe *** W pełni wyposażone *** Winda *** Apartament w otoczeniu zieleni *** Komórka lokatorska Na sprzedaż 4 pokojowy apartament na Wawrze (anin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 490 000 zł67 m² 22 238,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Hampton Home prezentuje na sprzedaż 3-pok apartament o powierzchni 67 m2 , zlokalizowany przy ul. Ordona 12e na warszawskiej Woli. Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży rodzinne i przestronne oraz świetnie zlokalizowane mieszkanie na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Ursusie przy ul. Posag 7 Panien. Opis mieszkania: - powierzchnia 43 m2, - 2 pokoje (pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z pojemną szafą wnękową, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

400 000 zł28 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 28 m2, 3pok, bielany, gąbińska Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

1 450 000 zł79 m² 18 262 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne, jasne i bardzo przestronne mieszkanie z oknami na wszystkie strony świata, jedyne mieszkanie na ostatnim piętrze. Kuchnia w pełni wyposażona w zabudowę oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podborska

Włochy,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską na pograniczu Ochoty i Okęcia / Włoch. Mieszkanie przestronne, z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

284 000 zł20 m² 14 564,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe (grochów), przy ul. Sygietyńskiego. Jest to dobra lokalizacja z punktu widzenia najmu kawalerek zwłaszcza dla studentów, 400m od mieszkania znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Stary Żoliborz,Warszawa

745 000 zł53 m² 14 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3 pokojowe mieszkanie 53 m2 w prestiżowej lokalizacji Stary Żoliborz- ul. Zajączka / Boguckiego, w bliskiej odległości od stacji metra (12 minut piechotą). Ciche zamknięte osiedle. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

306 000 zł19 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 19,20 m , 8 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1995 roku-Warszawa, ochota, ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

760 000 zł59 m² 12 846,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe na nowym osiedlu w Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 59,16m2. Mieszkanie wykończone. Składa się z : - 2 sypialni (13,04 i 10,32) - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowy wykończony 2-pok apartament z balkonem, z niezwykłym widokiem na centrum w apartamentowcu na Woli blisko Śródmieścia Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

715 000 zł70 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo ładne, jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wilno. Mieszkanie mieści się na 3, ostatnim piętrze, oddane do użytku w 2012r. Mieszkanie na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

895 000 zł73 m² 12 260,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowy, wykończony apartament-Mokotów * całkowicie wykończony w wysokim standardzie i jeszcze niezamieszkały, 3-pokojowy, rozkładowy apartament - 73 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku.