dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od kupującego. Agencja Dobrachata prezentuje: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 32 m2 z obszernym balkonem położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

730 000 zł38 m² 18 961 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Adampolski oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1978 roku. Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Groty,Warszawa

3 599 zł64 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne, ustronne 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w zamkniętym osiedlu Fort Bema w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

669 000 zł50 m² 13 300,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. 1 go Maja. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym. Niekwestionowanym atutem jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 100 zł38 m² 134,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne , nowoczesne i wygodne mieszkanie na Powiślu. Lokalizacja/ budynek: świetna lokalizacja na Powiślu - dzielnicy pełnej niezależnych galerii i sklepów w stylu retro. Tętniące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

825 000 zł41 m² 19 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie mieszkanie o powierzchni 41,46 m2 w Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 3 piętrze z 4, natomiast jest ostatnie w pionie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 300 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowej kawalerki w bloku z 2018 roku. Osiedle znajduje się na Woli, przy ulicy Sowińskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze, ostatnim. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 491,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż! Prezentujemy Państwu słoneczne, jasne mieszkanie położone na Bielanach - Wawrzyszew w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie jest idealną lokatą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 810 000 zł64 m² 28 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego apartamentu w sercu Warszawy. Budynek z 2000 roku znajduje się przy ul. Hożej na rogu z ul. Poznańską. Jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 450 000 zł54 m² 26 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Olive Zone to nietuzinkowe , pachnące świeżością, 3-pokojowe mieszkanie na 1- szym piętrze przedwojennej kamienicy, które łączy ciepło, harmonię i ponadczasowy styl. Uwaga : Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

3 750 zł38 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2020r. przy ulicy Kłobuckiej, ursynów Wyczółki. Gotowe do zamieszkania, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 165 000 zł65 m² 17 942,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednia oferta sprzedaży od pierwszego właściciela brak dodatkowych prowizji przy zakupie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,93 m z dodatkową loggią 6,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 649 000 zł90 m² 18 322,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z tarasem (20 m2) zlokalizowany na 3/4 piętrze w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie o pow.56m2, dwa pokoje (18.5 i 14.5) , kuchnia oddziela z oknem (13.6) , łazienka(4.5) , loggia (5m2). na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powiśle,Warszawa

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: 4-pokojowy apartament, 140,8 m , z 2 balkonami - idealny na biuro lub cele mieszkalne Lokalizacja: pięciopiętrowy apartamentowiec z 1998 roku w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

19 000 zł240 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Budynek: w prestiżowym budynku Belvedere Residence na Dolnym Mokotowie przy ul. Sułkowickiej 2/4, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków - Łazienki Warszawskie, znajduje się jedynie 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 438 000 zł129 m² 18 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

799 000 zł32 m² 24 937,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ciepłe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 32 m została wykończona 3 lata temu, z dbałością o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

574 000 zł33 m² 17 393,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż słoneczna kawalerka 32,8 m2 w świetnej lokalizacji. Doskonały punkt komunikacyjny, bezpośrednio przy Alei Niepodległości w bliskiej odległości od Metro Wierzbno i Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Muranów,Warszawa

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 510 000 zł55 m² 27 529,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

4 400 zł86 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw. z miejscem postojowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską oraz balkonem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 398 000 zł70 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70m2 - 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł228 m² 24 085,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 750 000 zł256 m² 22 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja Wola, zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

4 214 602 zł140 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Zapraszam do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy.