dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 682 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 40,72,2pok., Żeromskiego,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na ulicy Żeromskiego NA OSIEDLU SŁODOWIEC CITY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

1 910 000 zł121 m² 15 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gdzie: warszawa Mokotów, dobry punkt komunikacyjny u zbiegu ulic Wilanowskiej i Sikorskiego, metro Wilanowska. Odpowiednie dla: ludzi ceniących komfort, spokój, komunikację. Zalety: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

745 000 zł46 m² 16 373,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania, to nie są wizualizacje Zapraszam do zakupu mieszkania na warszawskiej Starej Ochocie. Pełna własność. Opłata przekształceniowa uregulowana. Czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł82 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - 82 mkw na Starym górnym mokotowie, nadbudowa kamienicy z 1936 roku, wysokie, pięknie doświetlone mieszkanie z panoramicznymi oknami: otwarta przestrzeń przedpokoju 9 m 2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 729 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 48 M2,2pokbroniewskiegosady Żoliborskie (warszawa, żoliborz, broniewskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

*** I speak english - feel free to contact me! *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Starej Pradze, świetnie skomunikowanego z Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 599 000 zł110 m² 14 536,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 4pokojowe na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie na parterze o powierzchni ok 110 m.kw.; 17 m.kw tarasu. Przy tarasie ok 40 m.kw ogródka. Ogródek obsadzony tujami, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 581 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Widne, dwustronne mieszkanie w kamienicy tuż przy metrze Wilanowska. Lokal po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie media i elektryka. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

470 000 zł43 m² 10 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania gotowe do zamieszkania od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,1m2 + 4m2 loggia. Mieszkanie składa się: salonu 18 m2 z wyjściem na loggię, sypialni 9,5 m2, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie ok. 70mkw, po generalnym remoncie, kompletnie umeblowane i wyposażone. W obu pokojach jest zainstalowana klimatyzacja. W lokalu są dwie garderoby: bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Alternatywy

Imielin,Warszawa

519 000 zł37 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Ciche, jednopokojowe, jasne mieszkanie na 6, ostatnim piętrze budynku z 2007 roku, przy ul. Alternatywy na Ursynowie. Osiedle ogrodzone i strzeżone. Okolica dobrze skomunikowana - do najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie na Targówku, 5 minut pieszo do stacji metra Trocka. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Jest jasne i przestronne, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa

1 880 000 zł120 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do szybkiej sprzedaży piękne mieszkanie po generalnym remoncie w 2020r. na zamkniętym, zadbanym, bezpiecznym i cichym osiedlu. Mieszkanie jest dwupoziomowe, z optymalnie wykorzystaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

6 000 zł98 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękny, prawie 100 m apartament na Mokotowie przy ulicy Ksawerów. Kameralna, luksusowa inwestycja na którą składa się 15 apartamentów .Elegancki budynek w swojej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

499 000 zł44 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie, na Stegnach. Znakomity punkt, bo wokół sporo sklepów spożywczych, szkoły i przedszkola. W pobliżu Sadyba Best Mall. Dobre komunikacja ( do przystanku 3 minuty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł48 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, do zaoferowania mamy mieszkanie przy ulicy Czarnomorskiej. To doskonały punkt komunikacyjny (okolica Canal +, lodowiska Stegny, tereny zielone). Bardzo dobry dojazd do metra. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

587 500 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na piątym piętrze w bloku 10-piętrowym , z windami. W świetnej lokalizacji w pobliżu Ronda Wiatraczna, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum i innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczęśliwice

Szczęśliwice,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 155,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeżeli szukasz wyjątkowo słonecznego i świetnie rozplanowanego mieszkania, chcesz mieszkać jednocześnie blisko centrum i dużego parku, a zimą móc chodzić do sklepu w kapciach, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 525 000 zł91 m² 16 795,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Ciche, czteropokojowe mieszkanie na Kabatach, na 3 piętrze apartamentowca z 2003 roku przy ul. Kabacki Dukt. Cicha i spokojna okolica, jednocześnie bogata w infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł48 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na pierwszym piętrze. Trzy pokoje o pow. 48,18 mkw (salon z aneksem kuchennym 22 mkw, 2 sypialnie po 11 mkw, łazienka 3 mkw, korytarz 3 mkw, balkon 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie usytuowane na warszawskim Śródmieściu w kameralnym apartamentowcu z 2001 roku. Osiedle położone bezpośrednio przy Parku Mirowskim i w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Słodowiec,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch niezależnych pokoi oraz korytarza, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie zostało wyremontowane (poza łazienką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Dwa niezależne pokoje (10 i 16) z widną kuchnią, garderobą i łazienką z wanną (okno) z . wydzieloną wnęką na pralkę i suszarkę. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

1 240 000 zł98 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na Starej Ochocie miedzy Placem Zawiszy oraz Placem Narutowicza. Lokalizacja : *70 m przystanek tramwajowy *5 min do ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Proponuję do wynajęcia mieszkanie w Miasteczku Wilanów - 56 m2. Jak widać na zdjęciach mieszkanie to otwarta przestrzeń, idealne dla jednej osoby ewentualnie dla pary. Urządzona jest łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

574 000 zł38 m² 14 947,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opis: rozkładowe oraz dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,4m2 z oddzielną widną kuchnią usytuowane na 1 piętrze z 10 w budynku z 1962 roku. Szeroko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

718 000 zł62 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na trzecim piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

398 000 zł37 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis: mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m2 z oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze z 10 w budynku z 1986 roku na Grochowie. Szeroko rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

475 000 zł37 m² 12 700,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Świetne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie. Lokal gotowy do wprowadzenia. Słoneczne i ciche mieszkanie z oknami na zalesiony skwer. Jednocześnie zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

2 650 zł29 m² 91,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Tuż obok centrum handlowego Arkadia. Mieszkanie dostępne od 1.04.2022 Komfortowy mieszkanie. Aneks kuchenny w pokoju. Foremna i wygodna sypialnia. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

529 000 zł42 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Stara ochota 7min centrum do aranżacji Park Szczęśliwicki Dwustronne Przedstawiam Państwu 2-pokojowe( 42,40m2) mieszkanie na Starej Ochocie blisko Ochota-Ratusz wolne od już z widokiem! Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na Powiślu, kilka minut spacerem od stacji metra Centrum Nauki Kopernik. W okolicy liczne restauracje, kawiarnie, bary, sklepy, punkty usługowe. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

37 m2 na Rakowcudostępne od zaraz, gotowe do zamieszkania. 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Dodatkowo loggia i piwnica. Budynek zadbany i odnowiony, z nowymi klatkami schodowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

540 000 zł46 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

2-pokojowego mieszkania z balkonem na Starej Pradze do remontu- z możliwością przerobienia na 3 pokojowe!- plan i pomysł na przyszły plan dostępne w galerii zdjęć. 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

620 000 zł55 m² 11 273 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 55m2, 3 pok,Bielany ,nerudy (warszawa, bielany) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na spokojnym osiedlu w centrum Warszawy, od wewnętrznej strony cisza spokój, słoneczne , rogowe 2 sypialnie salon z kuchnią i łazienką. Bardzo dobra inwestycja, lokata jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

545 000 zł35 m² 15 391,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość (35,41 mkw) zlokalizowaną na pograniczu dzielnic Ochoty / Włochy Raków w bardzo cichej oraz zielonej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

915 000 zł35 m² 26 142,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We also speak/ Разговариваю en/ ua/ by/ ru opis Słoneczny 2 pokojowy apartament o pow. 34m2 usytuowany na 11 pietrze w nowoczesnym budynku położonym na Bliskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok.50 m2 w apartamentowcu z 2011 r. Dwa pokoje. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Ochota,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić poniższą nieruchomość do wynajęcia. Piękny apartament, znajdujący się na pierwszym piętrze w eleganckiej inwestycji Rezydencja Barska. Stylowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

737 000 zł66 m² 11 082,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Ratusz Arsenał 3 niezależne pokoje Śródmieście Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Śródmieście ul. Franciszkańska Metraż: 66,50m2 Piętro: wysoki parter z 3 Rok budowy: 1961 Stan.