dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

825 000 zł58 m² 14 322,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis szczegółowy: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w na nowym, strzeżonym osiedlu z 2015 blisko metra Młociny. Piętro 6/7. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

545 000 zł54 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń na Mokotowie. Mieszkanie jasne, ciche. Elektryka po remoncie, przygotowana pod nowoczesną aranżację (m.in szafki w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 098 000 zł95 m² 11 557,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1983

Agencja nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie na Pradze Południe. W pełni wyposażony lokal w budynku z windą przy ulicy Bora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

3 390 zł43 m² 78,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, zlokalizowany przy ul. Łokuciewskiego na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Międzynarodowej 45, na spokojnym osiedlu otulonym zielenią. Mieszkanie o powierzchni 41 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, odświeżone dwupokojowe (pokoje są nieprzechodnie) mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

565 000 zł57 m² 9 982,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jeśli szukasz mieszkania, na parterze z ogródkiem na osiedlu strzeżonym, gotowego do wprowadzenia w dobrej cenie - to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie 37 m2 znajdujące się na warszawskiej Ochocie. Najważniejsze informacje: - 1 piętro - blok z cegły (rok budowy 1968) - grunty uregulowane - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w budynku z 2011 roku na Bielanach ul. Wólczyńska. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 42mkw, składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Deyny

Bemowo,Warszawa

735 000 zł56 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania wyjątkowo oryginalne, praktyczne mieszkanie przy ul. Kazimierza Deyny 3 na I piętrze. Mieszkanie oraz jego budynek znajduje się na osiedlu zamkniętym, w sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

1 700 000 zł82 m² 20 731,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania gotowy! luksusowo wykończony i urządzony apartament, 82 m2, zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Dereniowej. W skład apartamentu wchodzi: - duży salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł35 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 34,53m2 przy ulicy Jana Kazimierza na Woli. Mieszkanie składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - W miejsce kuchni powstała sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

705 000 zł56 m² 12 657,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem i świetnym widokiem na zieleń. Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Znajduje się na nowoczesnym osiedlu, w bloku z windą, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

870 000 zł67 m² 12 971,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie przy ul. Narwik, położone 450 m od nowopowstającej stacji M2. Obawiasz się bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębicka

Fort Bema,Warszawa

699 000 zł68 m² 10 264,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Skrót: rozkładowe, jasne mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane, możliwa zmiana na 4 pokoje z aneksem kuchennym w pobliżu budowanej stacji metra Ratusz Bemowo. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Posiadam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Jana Kazimierza. Budynek z 2014 roku. Powierzchnia mieszkania: 67m Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 21,5m - sypialnia - 10m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

544 990 zł54 m² 10 092,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

999 000 zł57 m² 17 434,60 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bliska Wola (ok 2,5 km do Centrum). Mieszkanie 4 pokojowe z 3 oddzielnymi sypialniami, wykończone w wysokim standardzie. Atuty nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 299 000 zł78 m² 16 653,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne i bardzo słoneczne mieszkanie w kamienicy przedwojennej w samym sercu Starego Żoliborza. Do stacji metro "plac Wilsona" 1 min. pieszo. Mickiewicza 27 to solidna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam piękne, nowe, dwupokojowe i wykończone mieszkanie na Mokotowie. Doskonały punkt komunikacyjny, blisko Galerii Mokotów, południowej obwodnicy Warszawy i Lotniska Chopina. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji na Kabatach. Dodatkowo zostało wyremontowane z pomocą architekta. Nieruchomość przeszła gruntowny remont jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży w świetnej lokalizacji, przy ul. Jana Pawła II. Budynek z wielkiej płyty w bardzo dobrym stanie z 1966 roku. Jest on po ociepleniu zewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

680 000 zł35 m² 19 428,60 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkład: mieszkanie składa się z dwóch pokoi (sypialnia + salon), kuchnia jest otwarta na salon, łazienka (wyposażona w pralkę automatyczną oraz ogrzewanie podłogowe) jest razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 836,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Mokotowskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 35 m2. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Wola

Wola,Warszawa

457 000 zł28 m² 16 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę na warszawskiej Woli. Mieszkanie Lokal o powierzchni 28 m2 składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju oraz w pełni wyposażonej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszanie na granicy Bielan i Żoliborza. Ciche, kameralne, zamknięte osiedle z przyjaznymi mieszkańcami. Wokół dużo zieleni, tuż obok m.in. Park Stawy Kellera, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie. Zlokalizowane przy ulicy Światowida. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2020 roku. Lokal o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł124 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Rezydencji Opera, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Saskiego. Na terenie Rezydencji dla mieszkańców dostępny jest basen, jacuzzi i sauna. Mieszkanie składa się z hallu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wyposażony apartament na Żoliborzu w nowo wybudowanym budynku. Salon z aneksem kuchennym, oddzielne dwie sypialnie , duży zabudowany balkon z wyjściem z obu pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro do wynajęcia w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy ,vis a vis metra Świętokrzyska. Lokal mieści się w mieszkaniu w kamienicy z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam dla Państwa okazję do nabycia świetnego, dwupokojowego, mieszkania na dolnym Mokotowie. - powierzchnia - 35,17 m2+ 5m2 piwnica (2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz) - Piętro IV -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie na Ursynowie po remoncie dla pary, bądź singla bez zwierząt Budynek ogrodzony, chroniony. Parking przed budynkiem. Media ( ogrzewanie, śmiecie, prąd, woda)płatne co miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

329 900 zł20 m² 16 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio - bez prowizji Mini apartamenty z aneksem kuchennym urządzone pod klucz w Wilanowie. Obligatoryjna umowa zarządzania najmem z operatorem obowiązująca do końca lutego 2029.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 pokojowe, w kamienicy. Po remoncie, do wprowadzenia. Wszystkie meble mogą zostać w wyposażeniu. Mieszkanie w rękach jednej rodziny od 1942r. Wysokie pokoje, 3.05m, dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

646 000 zł59 m² 10 893,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie warszawa, ul. Umińskiego 3 Prezentowane mieszkanie o metrażu 59,3 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - łazienki - przedpokoju Okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, mieszkanie na Pradze Południe. Oddana w poprzednim roku inwestycja przy ul. Żupniczej, kawalerka z ogródkiem, wyposażona, przygotowana do wprowadzenia. Rozkład mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 368,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Ursynowie przy ul. Lanciego. Mieszkanie charakteryzuje się rzadko spotykaną wysokością - 3.30 m, co daje poczucie przestronności wnętrza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

820 000 zł83 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu przytulny, pięciopokojowy penthouse idealny dla rodziny. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 83 m2 znajduje się na ostatnim poziomie czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

615 000 zł41 m² 14 974,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mokotów | 2 pokoje w Kamienicy | 2,9h | tuż obok Łazienki Królewskie ~~~ Oferta na wyłączność ~~~ Mam przyjemność zaprezentować słoneczną oraz wykończoną 2 - pokojową nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

815 000 zł58 m² 13 967,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu (ul. Józefa Sowińskiego) Mieszkanie o powierzchni 58,35 m2 składa się z dużego, jasnego pokoju dziennego połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

630 000 zł52 m² 12 115 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowoczesne i widne mieszkanie znajdujące się na ostatnim 4. piętrze w bloku z windą z 2015 roku. Nieruchomość mieści się na strzeżonym osiedlu z prywatnym.