dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opoczyńska

Stary Mokotów,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 438 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Widne, przestronne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z widnego salonu (okna na południe i zachód) z balkonem, sypialni, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

4 550 zł70 m² 65,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie przy ul. Nutki na Ursynowie. Nieruchomość ma 69.8 mkw. i składa się z trzech osobnych, przestronnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

, westa Home Najkorzystniejsza oferta na rynku! :) Koszty najmu: 2000 zł - czynsz wliczony w cenę + 100 zł miejsce postojowe naziemne położone przed oknem Kaucja: 2200 Warunki: najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

950 000 zł61 m² 15 472,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja. Oferujemy 3 pokojowe funkcjonalne mieszkanie 61,40 m2 położone na 3 piętrze cztero-piętrowego budynku przy ul. Bartycka 71 (mokotów), od strony południowo-zachodniej. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

745 000 zł55 m² 13 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanów / Zawady. Okolica ta charakteryzuje się urokliwą niską zabudową i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Grochów,Warszawa

330 000 zł22 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przytulne, ciche 1 pokojowe mieszkanie, na 3 piętrze (brak windy) w kamienicy z 1937 roku, przy ulicy Stanisława Augusta na warszawskim Grochowie w pobliżu Uniwersytetu swps.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopna

Międzylesie,Warszawa

795 000 zł68 m² 11 663,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

2 pokoje - pracownia - garaż - ogród w dwu-lokalowym domu, na styku Międzylesia i Anina. Wyjątkowa nieruchomość - jasna, cicha i otoczona półdzikim, zadbanym ogrodem, zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 stycznia 2023. Do wynajęcia 36.6 metrowa kawalerka położona w budynku przy ul. Łuckiej 15, wola, warszawa, piętro 15. W bliskiej odległości od całej inwestycji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

900 000 zł46 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,9 m2 zlokalizowane przy ul. Rydygiera na Żoliborzu. Świetnie skomunikowane, na przeciwko bloku przystanki autobusowe, do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

598 000 zł38 m² 15 946,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w sercu Mokotowa na zielonym Czerniakowie. Wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania! Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 54,83 m2 w prestiżowej lokalizacji na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu port praski. Mieszkanie, zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

599 990 zł33 m² 17 947,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż, gotowe do zamieszkania, ul. Okopowa, 33,43 m2 2 pokoje, bardzo dobra lokalizacja, niski czynsz, cena: 599.990.000 PLN Zapraszam do kontaktu, Lokalizacja: Warszawa Wola, ul. Okopowa Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Nowolipki,Warszawa

665 000 zł48 m² 13 768,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Przytulne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.3 m2. Wola/muranów - Świetna lokalizacja! Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w cichym, 3-pokojowym mieszkaniu na bezpiecznym, kameralnym osiedlu? Cenisz zalety tętniącego życiem miasta, ale nie chcesz go słyszeć w mieszkaniu, dlatego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem o powierszchni 78 M2 znajduje się na 1p kamienicy przy pl Zbawiciela, w dzielnicy parków, ambasad i popularnych restauracji. Składa się z 3 ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

638 000 zł38 m² 16 999,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie w Apartamentowcu, gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł24 m² 24 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,9m2, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Hożej. Podstawowe informacje: mieszkanie niedawno odświeżone, bez konieczności wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

485 000 zł42 m² 11 641,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż! mam przyjemność zaproponować państwu mieszkanie dwupokojowe! Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do odbioru kluczy już 14 Grudnia! Doskonale nadaje się jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 70 metrowy, 4 pokojowy, zupełnie nowy (wszystkie sprzęty i meble nowe) apartament położony przy ul. Zdrowej, wilanów, warszawa. Apartament składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł48 m² 22 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kameralna i cicha okolica, wyremontowana kamienicy, widok z balkonu na Łazienki Królewskie, nowoczesna przestrzeń wykończona przy użyciu najwyższej jakości materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

649 900 zł52 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam na sprzedaż ciche i przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i kameralnej części Warszawy Ursus (gołąbki), w którym dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł27 m² 95,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*English below* *український нижній* Na wynajem mieszkanie w nowej inwestycji Wileńska Express na Pradze Północ. W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł67 m² 13 269,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Praga-Południe to jedna z prawobrzeżnych dzielnic stolicy, która od lat przeżywa wizerunkowy renesans. Z jednej strony wciąż zachowuje swą wyjątkową tożsamość, co sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdzie: w sercu Śródmieścia, w okolicy ul. Pięknej, niedaleko Placu Zbawiciela. Jeden z najlepszych adresów Warszawy. Dla kogo: dla singla lub pary; osób lubiących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje na Grójeckiej, do wprowadzenia od zaraz! Kompaktowe, świetnie zaprojektowane i blisko 36 m kw.,po remoncie. W pełni urządzone i wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzyńskiego

Gocławek,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Zbigniewa Burzyńskiego, w obrębie zamkniętego i strzeżonego osiedla. Nieruchomość ma 46 mkw. i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

516 999 zł37 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz viva invest prezentuje, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie nieopodal wum. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja - centrum, okolica Placów Zbawiciela i Konstytucji, tuż, obok Pola Mokotowskie. Pełna infrastruktura, apteka, piekarnia, sklepy, usługi, modne kawiarnie na pl. Zbawiciela (100m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

433 000 zł46 m² 9 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze z windą na Warszawskim Ursusie. Doskonałe dla rodziny, pary czy singla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 46,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syta

Zawady,Warszawa

5 500 zł66 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo po remoncie mieszkanie do wynajęcia od zaraz, o powierzchni 66m2, w nowoczesnej inwestycji Vitalite, mieszczące się na warszawskim Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 719 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone mieszkania 60m 2 , w mieszkaniu znajdują się pięć łóżek i rozkładana sofa, dwie toalety , jedna łazienka i aneks kuchenny. Koszt : 5500 zł / miesiąc /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

595 000 zł57 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje Bielany! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, narożne położne przy Parku Chomicza. Okolicę tę cechuje bardzo dobra komunikacja. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zawiozą do metra- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 37m2 w klimatycznej kamienicy z lat 50-tych, dwa pokoje z otwartą kuchnią i z piwnicą. Zlokalizowane jest na Pradze - Północ przy ul. Brechta w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy dobrze nasłonecznione, ustawne 2 pokojowe na Muranowie, bez nakładów finansowych Metro Ratusz Arsenał 10 min piechotą Kamienica z 1955 r, po remoncie, cegła Wysokość 2,70 m Winda.