dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grochów Północny,Warszawa

480 000 zł37 m² 12 862 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż! Do życia lub inwestycyjnie! Klimatyczne dwu pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia położone na Pradze Południe w pobliżu Ronda Wiatraczna. Atutem mieszkania są dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąchocka

Ochota,Warszawa

469 960 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 37,9M2,2 pokoje, ochota, ul. Sąchocka rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mątwicka

Ochota,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 613,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W okolicy Parku Szczęśliwickiego Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze. Dwa ustawne pokoje, łazienka z wanną, obszerny przedpokój. Osobna kuchnia z oknem, wysokość kondygnacji 2,90 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 135,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Muranów /śródmieście , słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 6- piętrowym budynku z windą z lat 60. Ekspozycja południowo- zachodnia. Widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lutosławskiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł20 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w willowej części Żoliborza. Świetne miejsce komunikacyjne, tramwaj nr 15 z centrum, dwa przystanki do stacji metra Plac Wilsona. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przeworskiej (praga Południe). Lokal ma 31,24 mkw i składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 536 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,59 m2 zlokalizowane na Woli przy ul. Okopowej, blisko centrum. Idealne na inwestycję. Doskonała komunikacja z każdą dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się na 12 piętrze, w 17 piętrowym budynku. Z okien widok na panoramę Pragi oraz centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

584 000 zł55 m² 10 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomości przedstawia dobrą ofertę do zakupu. Mieszkanie: ładne ustawne mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2 składa się z: - salonu otwartego na kuchnię, - sypialni większej, - sypiali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czechowicka

Grochów Północny,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 251,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73,38 m2 z ogródkiem. Dodatkowo pokój o powierzchni ok. 20m2 o wysokości 1,7m w tym momencie jest tam pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Peszteńska

Saska Kępa,Warszawa

5 950 zł98 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Postawowe informacje: apartament do wynajęcia z garażem na cichej uliczce Saskiej Kępy. Kameralny apartamentowiec. Opis nierruchomości: mieszkanie 98 m2 o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oglądanie mieszkania: sob: 14.01 godz. 16-18 Niedz: 15.01 godz. 11-13 Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia od 1 lutego. Idealne dla pary. Umeblowane, pralka, zmywarka. 2 min do swps, 2 min do przystanku ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

15 900 zł147 m² 108,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Prestiżowej Lokalizacji! historyczna kamienica Z windą - Również na biuro, usługi - Pl. Trzech Krzyży - Śródmieście Oferujemy do wynajęcia apartament o pow. 147 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Powsinek,Warszawa

599 000 zł37 m² 15 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na terenie strzeżonego oraz ogrodzonego Osiedla Królewskiego w Miasteczku Wilanów, w budynku drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

420 000 zł38 m² 11 053 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią znajdujące się przy ulicy Turmonckiej 19. Bardzo dobra lokalizacja, 5 minut do stacji metra Kondratowicza. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentacjęsprzedaż bardzo cichego, ładnego i przytulnego mieszkania 2-u pokojowego (ponad 36 m2) na wysokim parterze w okolicach Muzeum Polin oraz Ogrodu Krasińskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Służew,Warszawa

3 800 zł37 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bytnara na Mokotowie. Nieruchomość ma 36,6 mkw i składa się z kuchni, przestronnego salonu, sypialni oraz łazienki z wanną. Mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

630 000 zł55 m² 11 455 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie i powierzchni 54.80m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Krokwi 32C na pięknym, nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

1 190 000 zł154 m² 7 732,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wykończone pod klucz czteropokojowe mieszkanie W szeregowej zabudowie! Zakup mieszkania jest od dewelopera z rynku pierwotnego, dzięki temu zyskujesz 5 lat gwarancji oraz brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 znajdujące się w nowym bloku z 2021 roku przy ulicy Stalowej. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest fakt, że do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: okolica Kawiarnie, restauracje, sklepy i kina - wszystkie atuty mieszkania w centrum miasta z wszystkimi jego atrakcjami. Budynek: przedwojenna kamienica z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

6 500 zł55 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Mokotowskiej, 55m2, wysoki standard wykończenia Lokalizacja Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej przedwojennej kamienicy (bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

919 000 zł50 m² 18 490,90 zł/m²

 

Piętro:22/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szukasz klimatycznego apartamentu w samym centrum biznesowej części Warszawy? Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament na 22 piętrze z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

465 000 zł37 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 + 9 m2 dodatkowa przestrzeń (niezależny korytarz który można zaadaptować np. na kuchnię) i wysokości 2,5 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48 mkw zlokalizowane na Saskiej Kępie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Zwycięzców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe oraz rodzinne 3-pokojowe (55m2) mieszkanie do wprowadzenia od zaraz zlokalizowane blisko Kina Iluzjon. Rezerwacja nieruchomość: budynek z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W salonie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

795 000 zł44 m² 18 208,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

**** 3 pokoje na Starym Mokotowie ~ Wyremontowana Kamienica ~ Ciche **** ~~ Cena do negocjacji ~~ Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną nieruchomość w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone i umeblowane mieszkanie z wydzieloną sypialnią z podwójnym łóżkiem z materacem w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska.W przedpokoju dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peszteńska

Saska Kępa,Warszawa

6 900 zł123 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Postawowe informacje: apartament do wynajęcia z garażem na cichej uliczce Saskiej Kępy. Kameralny apartamentowiec. Opis nierruchomości: mieszkanie 123 m2 o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł28 m² 79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna dla singla lub pary. Kawalerka po remoncie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie przy ul.Modzelewskiego. Blisko stacja metra Wierzbno. Cisza,spokój, zieleń. Pokój ok. 20 m2 umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

5 000 zł77 m² 64,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja. Metro Ursynów oraz przystanek autobusowy o krok zapewnią dogodne połączenie z Centrum. Na parterze budynku znajdują się sklepy w tym market spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ochota,Warszawa

520 000 zł26 m² 19 771,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

IP Properties oferuje na sprzedaż mieszkanie typu Studio tuż przy Parku Szczęśliwickim! Mieszkanie jest wynajmowane - można kupić inwestycyjnie. Mieszkanie: nowoczesna kawalerka z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Oleandrów,Warszawa

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69m2 w Śródmieściu Południowym, przy ulicy Oleandrów 4. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe 64m2 mieszkanie przy ul. Na Uboczu na Ursynowie w pobliżu metro Natolin. Wynajem na min. rok tylko dla najemców z Polski. Wymagany najmem okazjonalny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przaśna

Białołęka,Warszawa

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opis 2-pok | 39 m2 | Balkon | Białołęka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 39 m2 znajdujące się na Warszawskiej Białołęce przy ul. Przaśnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł19 m² 26 329,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Prestiżowa lokalizacja przy Placu Konstytucji! Kamienica: kawalerka znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy z 1900 roku. Do klatki schodowej wchodzimy przez dziedziniec, dostępny tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 463 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zamieszkaj w ścisłym Centrum! Jeśli marzyłeś o mieszkaniu w ścisłym Centrum dużego miasta ___to mieszkanie jest dla ciebie! Prezentujemy dwupokojowe, bardzo dobrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ilskiego

Rembertów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ilskiego (rembertów). Lokal o powierzchni 65 mkw usytuowany na 1. piętrze dwupiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.