dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł41 m² 16 986,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Brief: nalewki 2 | Śródmieście | 41,15 m | 2 pokoje | parter | budynek z cegły (lata 60.) | klatki po remoncie | do odświeżenia / remontu Atuty: Wyjątkowa lokalizacja - 2 minuty do Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł29 m² 28 164,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w nowoczesnym wydaniu - świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:14/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2700 czynsz najmu + 740 czynsz do administracji co daje kwotę 3440zł + prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponda ryczałt zawarty w czynszu do administracji. Kaucja - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

4 200 zł44 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Jerzego Holzera w Miasteczku Wilanów. 44m2 | Duży salon z aneksem | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja | W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

1 999 000 zł85 m² 23 402 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentuję na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 85,42 m , zlokalizowany na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca Oxygen przy ul. Wroniej 45, w pobliżu Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł74 m² 14 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam zakup mojego mieszkania w Wilanowie przy ul. Augustówka 8. Budynek z 2019 roku nowoczesny i już w pełni zamieszkany, dzięki czemu nie ma uciążliwych hałasów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 74,23 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie z basenem! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe (jednostronne) o powierzchni 48,5 m2 z balkonem. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Włochy,Warszawa

370 000 zł20 m² 18 262,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga! Przy zakupie na firmę możliwość odliczenia od ceny vat 23%, cena netto tylko 300 tys pln. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 20,25 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 70 m z panoramicznym widokiem | Puławska 111a | 2 loggie | 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 110,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu mieszkania przy metrze Jana Olbrachta i metrze Ulrychów. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie rozkładowe z balkonem, po remoncie spółdzielcze własnościowe, 41,7m2 w budynku stojącym na uregulowanym gruncie. Budynek ocieplony po remontach technicznych , nowe windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

687 000 zł45 m² 15 199,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferta bez prowizji. Wynagrodzenie biura nieruchomości ponosi sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 wraz z miejscem postojowym położone na Skoroszach w Ursusie. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 880 000 zł84 m² 22 466,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam dla Ciebie wspaniała ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68m2 zlokalizowanego na Bemowie / Górce. Kameralne, nowe osiedle (2020) Tylko 3 niskie budynki. Cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Służewiec,Warszawa

3 100 zł52 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1-5 czerwca, można już oglądać! Do wynajęcia super urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow. ok 50m2 z balkonem i super widokiem na panoramę miasta z 9 piętra. Nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów o powierzchni 47 m . Lokal znajduje się na 3. piętrze apartamentowca na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

19 000 zł183 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W centrum miasta W prestiżowej inwestycji Wyjątkowa lokalizacja | Panorama Warszawy | 183 m | 6 pokoi | 3 balkony | Wysokie piętro | 2 miejsca parkingowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pragnę przedstawić wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w 3 trzykondygnacyjnym budynku z windą zlokalizowanym przy ulicy Vincenza Belliniego 14 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

333 000 zł17 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikalna kawalerka na Pradze-Południe przy ulicy Sygietyńskiego 7, położona w cichej, kameralnej i zielonej okolicy. This offer is available in English. Lokalizacja: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gocław,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 817,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje 72 m? Rodzinne i funkcjonalne Gocław oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Spacer 3D- mieszkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

9 500 zł95 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Stylowy wysoki, cichy i przestrzenny 3-pokojowy apartament przy głównym deptaku w centrum Warszawy, w kamienicy z duszą. Idealny do zamieszkania, jak również na biuro. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Wola przy ulicy Al.Solidarności 163. To dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifraterska

Nowe Miasto,Warszawa

3 450 zł40 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pok. mieszkanie w bloku z 2010 roku przy ulicy Grójeckiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Holu Łazienki Balkonu Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

727 000 zł43 m² 16 986 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 290 zł38 m² 86,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą komunikacją? To 38-metrowe, w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku jest idealnym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Archiwalna

Ochota,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko Warszawskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Starej Ochocie, przy ul. Tarczyńskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. 1 sierpnia 41 na warszawskich Włochach. Lokal w pełni umeblowany.