dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

530 000 zł33 m² 15 906,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Westate Praga prezentuje kameralne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,32m2 położone na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej 22. W skład mieszkania wchodzi: -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Północny,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Tak zaczyna się przygoda z atrakcyjnym, niebanalnym i nowoczesnym lokum przy Alei ken 96. Mieszkanie, umeblowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

729 000 zł40 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Wilanowie. Mieszkanie zlokalizowane w jednej z bocznych uliczek, dzięki czemu nie ma problemu z parkowaniem pod budynkiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł120 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 mkw. Jeśli lubisz ciszę, spokój a zgiełk Warszawy nie pozwala Ci wypocząć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Grochów Północny,Warszawa

736 952 zł52 m² 14 055,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokoje blisko natury na Pradze Płd. 0% prowizji, bez pcc, stan deweloperski. Inwestycja zlokalizowana na warszawskim Gocławku, położona w otulinie przyrody, w idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 612 960 zł47 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuje mieszkanie urządzone w najwyższym możliwym standardzie zlokalizowane na słynnych Browarach Warszawskich. Jeśli chcesz budzić się rano w wymarzonym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł64 m² 14 135 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sardyńskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 64 m2, którą składa się z: - pokój 1 - pokój 2 - łazienka - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 390 000 zł99 m² 14 097,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Bemowie w zielonej i cichej okolicy. Metraż mieszkania 98,60m2 składa się : Części dziennej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 495 000 zł64 m² 23 178,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż nieruchomość położona na Śródmieściu Południowym. Kilka kroków od mieszkania zlokalizowany jest Plac Trzech Krzyży oraz Plac Konstytucji. Lokal o powierzchni 64,5 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

990 000 zł71 m² 13 926 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Place4you ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania, które może okazać się idealne dla kogoś kto potrzebuje wprowadzić się "na już" i mieć taras, ogródek i niebawem stację metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

1 900 zł33 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Wacława Tokarza 1. Mieszkanie w pełni wyposażone (kanapa, stół, krzesła, szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 59,2m2 składa się z: - salon z jadalnią (20,6m2) z przygotowanym wyjściem pod telewizor - 2 sypialnie (9m2 i 13m2) ( jedna z dużą bardzo pojemną szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Nowe Włochy,Warszawa

879 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

I speak English, for a personalized prezentation please do not hesitate to get in touch. Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż piękne mieszkanie w wysokim standardzie na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- - - scroll down for english version - - - Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, po remoncie, przy "porcie Praskim". Mieszkanie wykończone w stylu nowoczesnym przy użyciu wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł50 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie dla rodziny lub biznesmena, osobna kuchnia, balkon, winda Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

565 000 zł38 m² 15 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ciche dwustronne mieszkanie na zamkniętym zielonym terenie w sąsiedztwie metra Warszawa Gdańska. Na łączną powierzchnię 37,5m2 składają się: - salon 14m2 z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gołąbki,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż, położonego w willowej, spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Ursus Gołąbki. Atutami inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 700 zł38 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.W tej lokalizacji (kondratowicza 15) chcę przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, składającą się z: salonu aneksu kuchennego sypialni łazienki korytarza + rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляю українською, говорю по-русски. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Złotych Piasków Dwupokojowe mieszkania znajdują się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną nieruchomość położoną w bardzo spokojnej okolicy, tuż przy Parku Ireny Jarockiej oraz Galerii Pod Dębami. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią ( jest zmywarka) w nowym strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Jana Kazimierza.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.Jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

2 500 zł48 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów tuż przy stacji metra Imielin 2 pokojowe, dwustronne z dużym balkonem mieszkanie po remoncie Mieszkanie pokój dzienny z dużym balkonem od strony zachodniej i od podwórka pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, znajdujące się na pograniczu Woli i Śródmieścia. Lokalizacja Budynek w świetnej lokalizacji, u zbiegu ulic Chłodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem, miasteczko Wilanów One. Parametry: powierzchnia całkowita 51m2 Salon z aneksem 31m2 Sypialnia 12m2 Łazienka 4m2 Hol 4m2 Ogród 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

1 136 000 zł93 m² 12 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam 4-pokojowy apartament na warszawskim Bemowie z ogromnym balkonem. Mieszkanie o pow. 92,90 m , posiada bardzo funkcjonalny układ. Jest bardzo dobrze skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki, idealnie usytuowanej w sercu warszawskiego Muranowa, blisko muzeum Polin. To bardzo dobra opcja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

1 069 929 zł47 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdzie: w biznesowej części Bliskiej Woli, w bliskiej okolicy Ronda Daszyńskiego, w sąsiedztwie popularnych Browarów Warszawskich. Dla kogo: dla singla, pary lub inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gocławek

Gocławek,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12-piętrowym budynku z 1985 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na zieleń przy Fortach Bema. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku na strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 990,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44.57 m z dużym balkonem. Świetna, kameralna lokalizacja w sercu warszawskiego Bemowa. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

555 000 zł55 m² 10 109 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.90m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji, dosłownie 100 metrów od wejścia do metra Kondratowicza przy ulicy Malborskiej 6. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 748,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Dwupokojowy apartament na warszawskim Mirowie położone na piątym piętrze pięciopiętrowej historycznej kamienicy Karola Bagieńskiego z 1911 roku bez windy przy ulicy Chmielnej 122. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do wprowadzenia od zaraz - Warszawa Praga-Południe ul. Meksykańska Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na Saskiej Kępie. Piękny widok na Warszawę i szybki dojazd do centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motycka

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Motyckiej, na Targówku, w niedalekiej odległości od Ronda Żaba, 600 m od metra Trocka. Mieszkanie dla sympatycznej pary lub singla :), bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

570 000 zł54 m² 10 556 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9. piętrze w 10. piętrowym budynku windą z 1975 roku. Lokal mieści się przy ulicy Krasnobrodzkiej 17 na osiedlu Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 990 000 zł70 m² 28 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prezentuje wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowanej tuż przy Placu Zbawiciela. *Załączone zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Mokotów,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Jasne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,7 m2 z przynależną do niego komórką lokatorską o pow. 2,8 m2. Lokal położony na warszawskim Gocławiu przy ul. Bora Komorowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

958 464 zł77 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa Włochy, ul. Ryżowa - 3 pokoje + garaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,8m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. salon - 19,7m2 sypialnia 1 - 13,90m2 z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Nowa Praga,Warszawa

595 000 zł40 m² 14,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanego mieszkania z widokiem na fontannę na Placu Hallera- w samym centrum Nowej Pragi! Mieszkanie o powierzchni prawie 40m2 zostało zaadaptowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 357 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania przytulna przytulna kawalerka znajdująca się na Bródnie przy ulicy Rzepichy. Lokal mieści się na 2.piętrze w 3.piętrowym bloku z windą z 2015 roku. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 027 000 zł80 m² 12 838 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w nowym budownictwie na warszawskich Włochach o metrażu 50 m2 w księdze wieczystej (w rzeczywistości po podłodze 54m2 na dole i 26 m2 oryginalnej.