dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

405 000 zł37 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

1-2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w 2 piętrowej kamienicy po remontach z 1975 roku w dzielnicy Włochy, ul. Tumska 13. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

972 000 zł47 m² 20 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I speak English, for a personalized presentation please do not hestitate to get in touch. Z przyjemnością prezentuję piękne mieszkanie w Warszawskiej dzielnicy Ochota, blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje / 74 mkw Z garażem, przy królikarni na Górnym Mokotowie; pokój dzienny otwarty na jadalnie i aneks kuchenny ok.35 mkw z wyjściem na taras z widokiem na patio, 2 sypialnie; ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 29 m2 przy ul. Obozowej. Usytuowane na 2 piętrze, w przedwojennym budynku, który niedawno przeszedł gruntowny remont. Lokal cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

17 500 zł265 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 263 m2 segment środkowy (wejście z klatki schodowej), osiedle zamknięte i całodobowo strzeżone, na terenie Fitness Club Calypso z basenem i sauną w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

839 000 zł69 m² 12 177,10 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 68,9 m2 w Warszawie przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego w doskonałej lokalizacji Gocławia na Pragi-Półudnie. Mieszkanie w bloku z 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawy

Włochy,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o pow. 54,68 m2 zlokalizowany w dzielnicy Włochy, przy ul. Stawy. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy. Atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

300 000 zł26 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż świeżo wyremontowana kawalerka z aneksem sypialnym o powierzchni 26 m2 przy ul. Kawcza w doskonalej lokalizacji Pragi-Południe. Mieszkanie usytuowane na suterenie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

820 000 zł51 m² 16 078,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 51m2 mieszczące się na parterze, w cichej i zielonej okolicy rezerwatu na Warszawskim Wawrze. Zabudowa kuchenna i łazienkowa wraz z agd w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam ciekawe mieszkanie o powierzchni 53m2, z 2015 roku. Estetyczna i zielona przestrzeń usytuowania nieruchomości w komfortowej i cichej okolicy z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

879 000 zł75 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania z 2023 roku o powierzchni 75m2 z dużym ogrodem 107m2. Mieszkanie bezczynszowe, usytuowane w spokojnej okolicy, o niskich kosztach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 190 000 zł69 m² 17 271,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo jasne, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o podwyższonym standardzie, na zamkniętym - zielonym i cichym - osiedlu w dogodnej lokalizacji z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Wola,Warszawa

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, 2 pokojowego mieszkania z klimatyzacją o powierzchni 37m2 Idealna lokalizacja: metro, przystanek autobusowy, baseny, park. Mieszkanie usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł49 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne, częściowo umeblowane mieszkanie na warszawskim Muranowie. Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpnia - Kawalerka z ogródkiem i komórką lokatorską na warszawskich Bielanach lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Księżycowej na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł50 m² 67,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu na starówce dwa pokoje o powierzchni 50,25 m2, piętro 2. Doskonała lokalizacja i dobra komunikacja: autobusy, tramwaje, pieszo do metra Ratusz Arsenał 15 min., do Multimedialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Parkowa

Śródmieście,Warszawa

15 000 000 zł230 m² 65 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament Z unikalnym widokiem na łazienki królewskie budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku - prestiżowej inwestycji Parkowa 19 - obok wejścia do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

850 000 zł66 m² 12 812,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 3-pokojowe z ogromnym potencjałem. Budynek wyposażony we wszystkie media miejskie. Doskonały dojazd do centrum miasta zarówno autobusem jak i tramwajem ( ok 10 min ). Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

3 400 zł41 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul. Oławskiej. Dla singla lub pary, bez zwierząt. Dostępne od 1 września. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 3400 zł - opłata administracyjna 636,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Włochy,Warszawa

865 000 zł72 m² 11 980,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 3-pokojowego rodzinnego, rozkładowego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stegny

Stegny,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Stegnach o powierzchni 63,6 m 2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( możliwość zrobienia 4 niezależnych pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

3 250 zł49 m² 66,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra na Bielanach. Lokal składa się z ustawnego salonu, sypialni, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Opłata miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł63 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Polecam! Miejsce garażowe i duża komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pieskowa Skała na Ursynowie. Nieruchomość ma 38 mkw i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyremontowane 2pokojowe mieszkanie z doskonałym punkcie komunikacyjnym Woli, tuż przy stacji Metra M2. Mieszkanie po generalnym remoncie który został właśnie zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Elsnerów,Warszawa

819 000 zł58 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na Osiedlu Wilno przy ulicy Montwiłłowskiej, 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł62 m² 13 312 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców róg Saska w niskiej kamienicy z lat 50tych. Rozkładowe dwustronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokój dzięki osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w kompleksie apartamentowców przy ul. Gwiaździstej 7a, na Żoliborzu w Warszawie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagana umowa najmu okazjonalnego! Wynajmę duże 2 pokojowe mieszkanie - 52 m2 przy ul. Sowińskiego 53 Mieszkanie składa się z: pokoju I z wyjściem na balkon pokoju II również z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

8 500 zł108 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw, zlokalizowane przy ul. Alei Komisji Edukacji Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

604 000 zł47 m² 12 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Strona Kupująca obsługiwana bezprowizyjnie. Warszawa, bielany, słodowiec, ul. Gąbińska Niski parter z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Bez barier architektonicznych. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 146 000 zł70 m² 16 371,40 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8m2 zlokalizowane na przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na Gocławiu (praga Południe). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w super lokalizacji? Właśnie je znalazłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin Wawerski, wawer. Do pkp Wawer 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 373,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie 37,5 m2, piętro 8/10 w budynku z windą z 1970 r., Praga Południe-Saska Kępa. Mieszkanie do remontu, idealne dla singla/singielki lub dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

612 000 zł39 m² 15 572,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,3m2, zlokalizowane w okolicy Galerii Mokotow, mordoru oraz ul.Obrzeżnej. Mieszkanie po remoncie. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

9 000 zł89 m² 101,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 89m2, 3 pokoje, ul. Biały Kamień - Pola Mokotowskie, mokotów opis mieszkania: apartament 89 m2 z klimatyzacją. Składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość ma 51 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka typu studio W super lokalizacji - na górnym mokotowie - tuż przy Służewieckim Centrum Biznesowym - zwanym Mordor. Budynek : Wybudowany metodą tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kawalerka przy Kępie Potockiej z pięknym widokiem na zieleń i panoramę Warszawy. Ustawny pokój z dwoma oknami, duży balkon, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem oraz mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie posiada klimatyzacje, dwa balkony (logia w salonie i kuchni około 12m2, drugi balkon w sypialni ok. 3m2). Mieszkanie jasne z widokiem na Górkę Szczęśliwicką, usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

640 000 zł55 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż urokliwe mieszkanie 3-pokojowe na Bielanach, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Josepha Conrada 14. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia