dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 872,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Oferuję gustownie urządzone 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku (2017 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 47 m2 w zielonej części Woli. Lokal składa się z: 3 pokoi, w tym jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

589 900 zł26 m² 22 688,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Opis Prezentowane mieszkanie to bardzo widna kawalerka z zamkniętą kuchnią oraz łazienką z wc. Duże okna skierowane są od strony osiedla, co sprawia, że mieszkanie jest ciche, a od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio Mieszkanie 38,5 m2 plus zabudowana loggia 7,1 m2 Warszawa, bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego. Przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

1 095 000 zł69 m² 15 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością mam Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,1 m2, położone na 1 piętrze (z 3) nowoczesnego budynku przy ulicy Dywizjonu 303! Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia, - przedpokój, - łazienka, - salon z aneksem sypialnianym i - balkon Powierzchnia całkowita: 50,2 m2 Czynsz: 650 zł Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie-Plac Narutowicza o powierzchni 32 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 1953 roku przy ul. Dzielnej, wola, nowolipki. Mieszkanie po remoncie w odnowionym budynku, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł90 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe wnętrze apartamentu na Wilanowie. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 składające się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Rakowiec,Warszawa

506 000 zł26 m² 19 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Ochota I mieszkanie 25,70 m I kawalerka Oferuję sprzedaż mieszkania 1 pokojowego zlokalizowanego na warszawskiej Ochocie o powierzchni 25,70 m2 Mieszkanie jest po remoncie. Planowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Hampton Home zaprasza na prezentację mieszkania na Mokotowie 2- pokojowe na Mokotowie przy stacji metra. Nieruchomość składa się z: - duży pokój z balkonem; - drugi pokój z szafa wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 mkw, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku czternastopiętrowym oddanym do użytku w 2019 roku. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Stańczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajana

Bielany,Warszawa

980 000 zł50 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Bielanach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wyjściem na bardzo duży taras (17,5m2), ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolektorska

Bielany,Warszawa

3 150 000 zł210 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie w domu. 1/2 bliźniaka w podziale pionowym z dużą widną sutereną, garażem pod budynkiem oraz dwoma poziomami mieszkalnymi o pow. ok 50 m2. Całość wynosi ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

4 950 zł79 m² 62,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie 79 m2 | stylowe wnętrze | W pełni wyposażone | mokotów | piękny widok na ogródki działkowe (english description below) mieszkanie Nowoczesne i eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 748 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania duża, przestronna kawalerka o powierzchni 36,83 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 37,60 m2. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 649 000 zł88 m² 18 739 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko u Nas. Znakomita lokalizacja. Ulica Marszałkowska tuż obok Placu Konstytucji. Nieruchomość sprzedawana jest jako lokal mieszkalny, bo takie też zastosowanie widnieje w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł45 m² 28 866,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Czy marzysz o nowocześnie urządzonym apartamencie na prestiżowym osiedlu? Czy ważna jest dla Ciebie wysoka jakość sprzętów, podłóg, mebli, a także klimatyzacja i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Bażantarni

Natolin,Warszawa

580 000 zł28 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż urządzona, gotowa do zamieszkania kawalerka w apartamentowcu na Ursynowie przy Bażantarni (natolin) To będzie idealne mieszkanie dla singla, studenta lub jako inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Saskiej Kępy do wynajęcia od lutego 2024r. Dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. Mieszkanie umeblowane, czyste, ciepłe, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (zerań), dom położony jest na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 439,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Targówku. Okolica przyjazna dla rodzin z dziećmi, dużo zieleni, placów zabaw i miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Pradze-Południe Grochów. Niewątpliwym autem nieruchomości jest idealny stan kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 683 000 zł85 m² 19 797,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu. Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w sercu zielonego Żoliborza, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

710 000 zł37 m² 19 283 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie kamieniczne zlokalizowane na Targówku przy ul.Nadwiślańskiej w Warszawie. Lokalizacja: budynek jest położony w prawobrzeżnej części Warszawy, przy ul. Nadwiślańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

1 323 500 zł74 m² 17 999,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji soho Factory przy ul. Mińskiej. Lokal ma powierzchnię 73,53 mkw i znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hertza

Wawer,Warszawa

898 000 zł72 m² 12 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie na poddaszu na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 57m2 (powierzchnia liczona po podłodze to 110m2) w kamienicy z 1939 r. na Wawrze. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z półotwartą kuchnią i balkonem skierowanym bezpośrednio na Rodzinne Ogródki Działkowe. Okna i drzwi balkonowe skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł36 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Widne I ciche! tuż po remoncie! media miejskie! Ciche mieszkanie w klimatycznej części Saskiej Kępy, ul. Zwycięzców. Mieszkanie po kapitalnym remoncie jeszcze niezamieszkiwane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na start lub dla singla po generalnym remoncie, z widokiem na park w sercu miasta- ul. Graniczna 4. Budynek bardzo zadbany. Po remoncie w lokalu nikt nie mieszkał. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

660 000 zł51 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na 8 piętrze, w budynku z lat 70 przy ulicy W. Broniewskiego 73 w dzielnicy Bielany. Bardzo dobra oferta w świetnej lokalizacji. Mieszkanie: na 51,3 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 550 000 zł118 m² 21 610,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam na sprzedaż, nowoczesne, przestronne mieszkanie 117,75 m2 zlokalizowane na Pradze - Południe przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 50. Inwestycja dom development Apartamenty Saska nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 990 000 zł102 m² 19 605,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Pięknie wykończone, dwupoziomowe, 4 pokojowe, mieszkanie w powojennej kamienicy na Powiślu! Mieszkanie jest dwustronne, z widokiem na park i przestronne podwórze. Balkon. Klimatyzacja. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

717 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne, dobrze skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie które znajduje się na Dolnym Mokotowie. Atuty lokalu: - funkcjonalny rozkład - doskonały punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

2 950 zł29 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów siekierki ul. Dywizjonu ak jeleń - 2 pokoje 29 m2 + garaż. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Wiślany Mokotów,oferowane po raz pierwszy dla Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Komfortowe, gotowe do wprowadzenia 2 - pokojowe mieszkanie 55m2 na warszawskich Włochach, przy ulicy 1 Sierpnia. Forma własności pełna własność. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta właściciela tel   Agencjom dziękuje Mieszkanie o powierzchni 44,3m2 użytkowej / 58m2 w podłodze ul. Bruzdowa 96 , Wilanów-Zawady - Dwa pokoje, drugie piętro - Klimatyzacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Ursynów,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Warszawskim Ursynowie, na ulicy Iwanowa-Szajnowicza 1 tuż obok stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się z: -przedpokoju z garderobą -wyposażonej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą, wybudowanym w 2021 roku. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł43 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pure Estates ma przyjemność zaproponować na sprzedaż przytulne i kameralne mieszkanie w centrum Warszawy. Mieści się ono w siedmiopiętrowym budynku z lat 70-tych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| polecam do wynajęcia dwupokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Zbawiciela z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury Śródmieścia.