dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 248 ogłoszeń

6 900 zł109 m² 63,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne mieszkanie, 109 m ul. Gersona, praga Północ, warszawa Do wynajęcia przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze Północ. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji Saska Kępa przy ul. Afrykańska 12, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł96,20 m² 72,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8 Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł50,31 m² 18 684 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż mieszkania 50,31 m2, 2 pokoje w tym salon 17,5 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 11,5 m2, osobna widna kuchnia 8,5 m2, łazienka z wc 4,5 m2, oraz przedpokój 9 m2 zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 zł96 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już. Przestronne mieszkanie z 2 dużymi tarasami. Pomieszczenia: salon z klimatyzacją i ogromnym balkonem, osobna, widna, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł108,60 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach Królewskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł57,50 m² 21 547,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kluczowe cechy: mieszkanie słoneczne, rozkładowe, wysokie (2,8 m), dwustronne, z pięknym dużym podwórzem, bardzo duża piwnica (9,23 m2), przedwojenna kamienica z 1930 r., pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł35,92 m² 39 532,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce. Lokal na drugim piętrze w budynku z roku 2009, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł41,49 m² 142,20 zł/m²

 

Piętro:18/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończony w najwyższym standardzie, elegancki i spójnie zaprojektowany apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym tarasie o powierzchni ok. 55 m , a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Lokalizacja: ulica Brazylijska, saska Kępa Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł33 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 33 m kw, tuż przy Parku Skaryszewskim/ w pobliżu swps przy cichej uliczce Stanisława Augusta. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00; - Przeznaczone pary lub rodziny; - adres: Grochowska 207 - Całkowity koszt wynajmu: 4.012,91 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł68 m² 15 426,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* to mieszkanie kupisz bez prowizji * W pełni wyposażone, ciche - dwupoziomowe mieszkanie w otulinie Fortu Chrzanów o łącznej powierzchni 68 m , położone na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,30 m² 16 193,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m kw., położone na 8. piętrze w zadbanym, monitorowanym budynku z nowymi windami, na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza. 2 niezależne pokoje | oddzielna kuchnia | balkon Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 38 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł47,62 m² 17 429,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja do 21.05.2026 r. ul. Herbu Oksza 27 Słoneczne, ciche mieszkanie położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2017r. Mieszkanie zadbane, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,02 m² 17 371,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma łazienkami i dużym balkonem 9 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł102,20 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,2 m w prestiżowym apartamentowcu Ochota Residence, usytuowane na 9 piętrze z zapierającym dech widokiem na tętniące życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł23 m² 17 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Warszawa, ochota - Stara Ochota, ul. Grójecka (obok skrzyżowania z ul. Wawelską) > autobus i tramwaj przed budynkiem > 5 min pieszo do parku Marii Skłodowskiej - Curie > w okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego pod okiem architekta, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,70 m² 14 618,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie ul. Janowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości w skrócie! | 41,22 mkw pow. całkowitej | 22,40 mkw pow. użytkowej | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | schowek | dużo zieleni | 4 minuty do Metra Zacisze |.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,14 m² 17 341,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48,06 m² 17 686,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł38 m² 119,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Płocka, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 2 kondygnacji 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł61 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie jest w pełni wykończone, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł54 m² 14 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bliska wola super 2-pokojowe albo 3 pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji Wola, ul. Górczewska budynek Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Joliot-Curie na Mokotowie, o funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł57 m² 12 543,86 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Pabla Nerudy 12, warszawa Przedstawiamy klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Lokal jest słoneczny, bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł72,30 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy wyposażone 4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym dodatkowo płatnym (można wynająć bez miejsca postojowego, wjazd przez szlaban). Mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,34 m² 66,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursusie w prestiżowej inwestycji Ronson Ursus Centralny przy ul. Taylora 5. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł56,10 m² 14 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem oraz ogródkiem, na parterze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu mieszkanie na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł87 m² 90,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i wysokie mieszkanie w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37,60 m² 12 207,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe do remontu. Nieruchomość charakteryzuje świetny rozkład oraz dobra lokalizacja nieopodal stacji Metro. Istnieje możliwość zaaranżowania salonu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł29,71 m² 19 824,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,71 m2 oraz 7 m2 zabudowanej loggii, która stanowi dodatkowe pomieszczenie mogące pełnić wiele funkcji. Mieszkanie jest umeblowane oraz w pełni.