dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 248 ogłoszeń

2 500 000 zł117,90 m² 21 204,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament Z garażem W miasteczku wilanów. 4 pokoje/118 mkw położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową z przesuwnymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł31 m² 17 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na Stegnach. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Tramwaj kilkaset metrów od budynku, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na warszawskiej Woli Idealna propozycja dla singla/pary. Bliskość terenów zielonych i dobry dojazd do centrum sprawia, że jest to mieszkanie, które pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł35,65 m² 22 861,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m z dwiema piwnicami o powierzchni 4 m i 3 m , Położone w Ursusie - dzielnica Niedźwiadek. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł54,50 m² 15 944,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone w zielonej i spokojnej części Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży piękną, klimatyczną kawalerkę w cichej części Powiśla. 30m2 - przedpokój, pokój z balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia widna). Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronny, luksusowy apartament o powierzchni 170 m , położony na pograniczu Wilanowa w jednej z najbardziej komfortowych i zielonych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,38 m² 13 142,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią | Rembertów, ul. Kramarska. Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, eleganckie i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44,09 m² 71,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| w pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej 30. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Mirowskiego oraz stacji Ronda onz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł96,81 m² 30 885,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Z tarasem O powierzchni ponad 100 M2 W pełni wyposażony | Duży taras | Ostatnie piętro | Klimatyzacja | Miejsce w hali garażowej |.

Szczegóły ogłoszenia

3 161 600 zł166,40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezydencja Sobieskiego | 166,4 m | 4 pokoje | taras ~40 m | basen |kort tenisowy Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 166,4 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 140 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe (50 m ), położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Koszykowej, tuż przy Placu Konstytucji, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36 m² 19 416,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja! W skrócie: - ul. Bytnara 13a / Mokotów. - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 36m2. - blisko sgh oraz Politechnika Warszawska oraz wum, bdb dojazd do centrum. - mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 75 m | Targówek | ul. Ostródzka 13 | blisko metra M2 Kondratowicza od zaraz na minimum rok Oferuję na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł20 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / metro Racławicka Mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w budynku powojennym z cegły. Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61,50 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje, z dobrym klimatem, 61,5 m kw - w ekskluzywnym apartamentowcu, widne i słoneczne, nowoczesne wnętrza, gustownie i elegancko urządzone, świetnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł107 m² 18 593,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić słoneczne mieszkanie na spokojnym osiedlu na Kabatach! (english version below) Atuty Wyjątkowo cicha i spokojna okolica Duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł45,45 m² 18 459,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 8a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe ( 60m 2 ) mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Warszawie Wesołej. Blisko komunikacja miejska ( autobusy, skm ), sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł320,56 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Tylko u Nas. Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy segment w warszawskim Wilanowie. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 320 m2 usytuowany jest na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,40 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje po remoncie | Bielany | Metro Młociny | gotowe do wprowadzenia / inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania po remoncie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, 35 m2 z balkonem blisko metro słodowiec W pobliżu awf i Uniwersytet Wyszyńskiego Mile widziani studenci, pary oraz lokum przyjazne zwierzętom. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,60 m² 27 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.60 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł72 m² 38 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament w prestiżowej Rezydencji Wareckiej - kameralne otoczenie w samym sercu Warszawy. Atuty Prestiżowa inwestycja Rezydencja Warecka - zaledwie 28 lokali w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł81 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament otoczony zielenią na Białym Kamieniu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje sytuowany na trzecim piętrze, otoczony zieleniom apartament idealny.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł119 m² 28 487,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,89 m² 30 660,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 49 m2 na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy do wejścia. Dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

713 900 zł55 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż rozkładowe 55m2 , w pełni wyposaźone mieszkanie plus garaż podziemny oraz komórka lokatorska. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze, w bloku z 2001 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,50 m² 13 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2 pokojowe, 44 metrowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z windą przy ulicy Piłsudskiego w Starej Miłosnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł68,15 m² 14 673,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa - ul. Puławska | 68,15 m | 3 pokoje Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Puławska Cena: 1 000 000 zł Powierzchnia: 68,15 m Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 969 000 zł77,18 m² 25 511,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament W vangard residence | ochota - szczęśliwice 77,18 m | 3 pokoje | 2 miejsca garażowe | Smart Home ampio | 3 m wysokości Vangard Residence przy ul. Maszynowej 14 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł112 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Powiśle Wysokie i przestronne mieszkanie o powierzchni 112m2, idealne na biuro, w przedwojennej kamienicy na 1. piętrze. Blisko stacji Metra. Posiada 5 pokoi o powierzchni: 29, 27, 13,.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł56 m² 65,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z windą, na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Wilanowskiej 67e. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne! Z pięknym widokiem na Panoramę Warszawy! Bardzo ładne , słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m w budynku z 1980 roku. Bardzo zadbane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z 1 sypialnią, loggią I miejscem parkingowym Spokojna okolica | Pełna infrastruktura | Idealna dla pary lub singla | 1 sypialnia | Loggia | Garaż wielopoziomowy *****.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij