dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 649,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie: metraż: 57 m Liczba pokoi: 2 (przerobione z 3-pokojowego) Piętro: ostatnie w budynku z 1981 roku Stan: gotowe do zamieszkania Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Czyste,Warszawa

859 000 zł52 m² 16 679,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na osiedlu Czyste, tuż przy stacji Metro Płocka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 145,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2+1 pokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane przy ul. Chłodnej na Woli, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie - 38 m2 rozkładowe, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 399 000 zł148 m² 22 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal użytkowy, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

750 000 zł36 m² 21 067 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wajnberga

Ulrychów,Warszawa

997 000 zł29 m² 33 911,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na wynajem elegancki 2-pokojowy apartament w nowoczesnym kompleksie Browary Warszawskie - jednym z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc w Warszawie. Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł91 m² 19 810,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w prestiżowej inwestycji Nordic Mokotów II. Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia: 90,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937 roku. Budynek został gruntownie wyremontowany - ocieplony, z nowym dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, jasne, ciche i nowoczesne. Oddzielna, jasna, w pełni wyposażona kuchnia (m.in. lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, mikrofalówka). Mieszkanie wyposażone w meble. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł106 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowoczesny apartament do wynajęcia w prestiżowej inwestycji Grzybowska 4 o powierzchni 106 m2, usytuowany na 10. piętrze, z trzema pokojami i balkonem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 460 000 zł61 m² 23 914,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 61 metrowe, nowoczesne mieszkanie wraz z dużym balkonem i klimatyzacją. Mieszkanie składa się Z: salonu z aneksem kuchennym ponad 7 metrowego balkonu 2 sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Przepiękne stylowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, idealna komunikacja z każdym kierunkiem, blisko Metro Centrum. Mieszkanie zostało wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

900 000 zł45 m² 19 815,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o pow.45,42m2 na IV piętrze w kamienicy z 1955r. (bez windy), na zamkniętym osiedlu pełnym zieleni, ochota, ul. Szczęśliwicka. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

1 064 000 zł64 m² 16 498,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,49 m , położone przy ul. Dyrekcyjnej, w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus. To wyjątkowa oferta zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 240 000 zł57 m² 21 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 57,40 m2 na Miasteczku Wilanów. Lokalizacja W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

697 000 zł28 m² 24 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka świeżo po remoncie, cicha, w samym centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja bezpośrednio przy Placu Grzybowskim - blisko metro, złote Tarasy, dworzec Centralny. Ze względu na atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

9 000 zł73 m² 122,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl/rus/eng Na wynajem unikatowy apartament z tarasem i balkonem o ponad 130m2. Prestiżowa lokalizacja pośród nowoczesnych wieżowców, taras z bezpośrednim widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Sieczna. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja, bliskość metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 637,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We psiak Pl, ua, ru, eng Do wynajęcia przytulne mieszkanie na Woli z ogródkiem Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Powierzchnia mieszkania: 50 m Ogródek: 43 m Cena najmu: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 900 zł60 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w budynku przy ulicy Kondratowicza, z miejscem postojowym na ogrodzonym parkingu. Klatka schodowa jest oddalona ok. 230m od wejścia do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: e-mail: westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nowego mieszkania przy ul. Szeligowskiej 53C Nowe 2-pok. mieszkanie | Bemowo | ul. Szeligowska Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Saska Kępa,Warszawa

6 720 zł70 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu idealnie zaprojektowany apartament o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze. Nowoczesny, kameralny budynek (tylko 22 mieszkania) z recepcją oraz ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawić przytulne, nowoczesne, klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, w samym sercu miasta przy ul. Wspólnej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

777 000 zł55 m² 14 127,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na drugim piętrze w niskim trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. 5-pokojowe mieszkanie pod inwestycję z możliwością przejęcia najemców | roi 8% Prezentowana nieruchomość znajduje się na jedenastym piętrze w bloku dwunastopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

495 000 zł18 m² 26 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie O sprzedaż nieruchomości na woli, kasprzaka 29, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 18,44 metrów kwadratowych, zlokalizowane na Woli, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

3 750 zł72 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne mieszkanie na wynajem na Ursynowie Oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,92 m , położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Wareckiej w Warszawie. W odległości 5 minut od Metra Świętokrzyska i Metra Nowy Świat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamionek,Warszawa

722 000 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w sercu warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Centrum,Warszawa

6 250 zł66 m² 94,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Centrum - 2 minuty do metra Świętokrzyska, widok na Pałac Kultury Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 66 m w samym sercu Warszawy. Mieszkanie oferuje dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 037 000 zł51 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojową nieruchomość na prestiżowym osiedlu Fort Służew. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 zloaklizowane w najlepszej częsci osiedla z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keniga

Niedźwiadek,Warszawa

2 500 zł46 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w dobrym standardzie na osiedlu Niedźwiadek, wolne od zaraz. Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Pokoje mają 10m2 i 20m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

999 000 zł59 m² 17 012,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 123. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

840 000 zł41 m² 20 488 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży słoneczny, 2-pokojowy apartament z tarasem na ciche patio, położony przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Inwestycja " Wilanów Królewskie Przedmieście" została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Kabaty,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Agencjom, dziękuję. Mieszkanie jasne i ciche. Okna wychodzą na ulicę Mielczarskiego, jedna z najszerszych ulic osiedlowych na Kabatach, z niewielkim ruchem samochodowym. Lokal znajduje się.