dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w budynku 3 piętrowym zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Budynek z 1965 roku, z cegły. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

770 000 zł39 m² 19 593 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Najważniejsze informacje 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach : wyposażenie w cenie : duży balkon - ok. 10 m2 : winda : niski czynsz : 150m do metro Kabaty : 10 minut pieszo do Lasu Kabackiego : pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Natolin | 50,36 m | Ursynów | ul. Lanciego Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Ursynowa, zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

839 000 zł67 m² 12 485,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku wyposażonym w windę, zbudowanym w 2009 roku przez dewelopera Dom Development. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

449 000 zł21 m² 21 360,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prezentowany lokal ma powierzchnię 21,02 m , na którą składa się: pokój dzienny - 12,79 m , aneks kuchenny - 5,14 m , łazienka - 3,09 m , balkon - 4,74 m Budynek z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

525 000 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka 28 m2 z garażem, bemowo, blisko nowej stacji Metra Mam przyjemność zaprezentować Państwu uroczą kawalerkę 28 m2 na warszawskim Bemowie (ulica Szeligowska, granica Jelonek Płd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

729 900 zł44 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie w kamienicy z windą. Kamienica dwuklatkowa, z piękną przedwojenną klatką schodową, wysokimi kondygnacjami (310 cm). W budynku wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mokotów, ul. Gagarina 13 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 125 000 zł54 m² 20 767,90 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W kilku słowach Prezentowana nieruchomość to prawdziwa perełka na rynku - łączy w sobie nowoczesny styl, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cichociemnych

Gocław,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na drugim piętrze w bloku z windą w cichym, zamkniętym osiedlu na Gocławiu. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

715 000 zł42 m² 16 903,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3m2 , położone na 8. Piętrze budynku przy ul. Bokserskiej. Lokal gotowy do zamieszkania - zadbany, funkcjonalny i dobrze doświetlony, to dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

2 790 zł31 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnych i w pełni wyposażonych 2 pokoi na Mokotowie? Najlepiej po remoncie? Mamy coś dla Ciebie. Mieszkanie wolne do zamieszkania od 1 czerwca 2025 r. Możemy prezentować już teraz. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

971 000 zł54 m² 17 981,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Kamienica przy metrze Młynów i blisko Metro Płocka. Komfortowe 3 pokojowe na Woli przy wejściu do metra Młynów oraz miejsce postojowe. Mieszkanie 54 mkw, znakomicie skomunikowane. Pod oknem stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Witolin,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Komorskiej na Pradze Południe. Lokal o pow. 50m2 położony na 6 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2000 roku z windą, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchnie 50,2m2 na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej 32/34a Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

15 000 zł141 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu wyjątkowego apartamentu typu Penthouse (4 ostatnie piętro) o powierzchni 141 m , zlokalizowanego na jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Powsinek,Warszawa

2 082 500 zł119 m² 17 478 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością prezentuje przestronny, 4 pokojowy apartament w prestiżowym Miasteczku Wilanów. Atuty pożądana lokalizacja z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal Mieszkalny o pow. 105 m2 - Dla rodziny, na biuro - Gustownie Wykończony. Wysoki Standard - Służewiec Biznesowy - Galeria Mokotów Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł23 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 23m przy Waryńskiego tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Idealne dla pracującego studenta Kawalerka składa się z: -przestronnego pokoju ok 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Czerniaków,Warszawa

397 000 zł18 m² 22 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Mokotowa. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 070 000 zł83 m² 12 938,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na kameralnym, strzeżonym osiedlu w Ursusie. Lokalizacja: - świetna komunikacja z przystankiem pkp Warszawa Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne miejsce (al. Prymasa Tysiąclecia przy ul. Wolskiej) - idealne dla osób lubiących zieleń i aktywność. Obok Park E. Szymańskiego (z multimedialnymi fontannami i stawem parkowym);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

930 000 zł64 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie tuż przy metrze natolin. Mieszkanie z pięknym widokiem panoramicznym (na zdjęciach) przy metrze Natolin (4 minut spacerem). Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł38 m² 155,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng below Z przyjemnością prezentuję stylowe studio o powierzchni 38 m , po generalnym remoncie, nigdy wcześniej nie wynajmowane. Komfortowo urządzone i w pełni wyposażone, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

835 000 zł39 m² 21 660,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupokojowe z windą, usytuowane w cichej, zielonej i prestiżowej okolicy. Budynek wyróżnia się nowoczesnym stylem architektonicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

729 300 zł22 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę z antresolą o powierzchni 22,10 m2 i wysokości 3.25 m znajdującej się na 3 piętrze (jedno mieszkanie na piętro) w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż ekskluzywny lokal o powierzchni 100 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Aktualnie lokal jest połączony z druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 633,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Mokotowie, która usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z 2019 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 514,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie 40,4 m2 w samym centrum Warszawy w pobliżu Varso Tower, złotych Tarasów i Dworca Centralnego kamienica z windą przy ulicy Chmielnej 73c. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł56 m² 76,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe, wysokie, widne, położone w cichej oficynie kamienicy przy ul. Elektoralnej. Mieszkanie jest umeblowane (umeblowanie w stylu Ikea) i wyposażone w chłodziarko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

8 500 zł107 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, ustawny, 4-pokojowy apartament apartamenty saska nad jeziorem w przepięknej okolicy o łącznej pow. 107,45 m 2 z tarasem o pow. 22,43 m 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 115 000 zł56 m² 19 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam dziś do zaoferowania Państwu przestronny apartament w cichej części Miasteczka Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne - widok na patio i tereny zielone) w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

759 000 zł67 m² 11 345,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Cisza, rozległa zielona przestrzeń z balkonu i bardzo dobrze przemyślany układ mieszkania. Dodatkowo nowe sprzęty agd, klimatyzacja oraz świeży remont- to wszystko sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 659,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone w narożnej części budynku, co zapewnia wyjątkową przestronność oraz dużą ilość naturalnego światła przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecamy jasne, ciche 1 pokojowe na Ursynowie do wprowadzenia 3 min do metra Stokłosy Budynek z 1982r, winda Pełna własność, księga wieczysta Mieszkanie na 4 piętrze z windą. Jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

1 076 000 zł72 m² 14 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Liczba ofert na portalach nieruchomościowych bywa w ostatnich miesiącach przytłaczająca. Na szczęście właśnie trafili Państwo na jedną z najciekawszych! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marywilska,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie | 41 m | Marywilska 68a | Pierwszy najem Do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nie wyrażam zgody na kontakt pośredników/ agentów (online, sms, e-mail) Zgodnie z Art. 399 pke rodo Sprzedam bezpośrednio jasne, trzypokojowe mieszkanie (50,05 m2) z bardzo dużym narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w wyremontowanym bloku, 5 minut pieszo od metra Księcia Janusza. Mieszkanie, które oferuję ma 38 m2 i jest na 5 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł35 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Saska Kępa | Wynajem Mieszkania | Mieszkanie na Saskiej Kępie | Mieszkanie z Parkingiem | Dwupokojowe Mieszkanie | Wynajem Saska Kępa | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie, zadbane, w świetnej lokalizacji na Powiślu.Mieszkanie 2-pokojowe z odrębną kuchnią i balkonem, w pełni wyposażone. Ul. Górnośląska , powierzchnia.