dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w bardzo dobym standardzie, umeblowane, dużo szaf. Łazienka z wanną. Idealne dla kobiety. Bardzo duży taras, który w lato sprawdza się fantastycznie. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście Północne,Warszawa

970 000 zł45 m² 21 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Piękne, bardzo słoneczne mieszkanie przy starym mieście i Nowym Mieście w Warszawie Śródmieście. Budynek z cegły, grube mury chroniące przed zimnem w zimie i upałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysokie piętro i zachodnia ekspozycja gwarantuje dobre doświetlenie i poczucie przestrzeni. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w formie aneksu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

498 000 zł32 m² 15 709,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i w pełni wyremontowanego mieszkania na warszawskim Targówku, zlokalizowanego zaledwie kilka kroków od stacji metra Trocka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

997 000 zł53 m² 18 811,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 3 - pokojowej, cichej i funkcjonalnej nieruchomości z widokiem na zieleń po generalnym remoncie, stylowo zaaranżowanej, emanującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 490,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Pradze-Południe Mam do sprzedania 4 mieszkania w metrażu 2 x 59,32m oraz 2 x 55,21m. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

765 000 zł48 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, 3 pokoje o powierzchni 49m2, usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na Bielanach przy ul.Szegedyńskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

555 000 zł31 m² 17 771,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulną kawalerkę na sprzedaż, usytuowaną na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 1965 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Komfortowy apartament w okolicy Centrum Biznesowego, cztery pokoje, bez prowizji od najemcy. Wolny od zaraz. Składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 400 zł42 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament - Moko Concept Apartments, ul. Woronicza 33a Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 42 m2 w inwestycji Moko Concept Apartments, wybudowanej w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Próchnika

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, ciche i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw. przy ulicy Próchnika na Starym Żoliborzu. Atutem mieszkania jest dwustronny i przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 700 zł36 m² 102,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Piękne, odnowione 2- pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu pełnym zieleni, usytuowane na warszawskim Powiślu. Idealne dla singla lub pary ceniącej doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł46 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament - ul. Emilii Plater, warszawa Oferuję nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie o powierzchni 46 m w kamienicy z windą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 523,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania piękne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskich Włochach - ul. Komitetu Obrony Robotników o powierzchni 37,25 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z dużym aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 376 zł32 m² 74,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczną kawalerkę, znajdującą się w bloku przy ul. Jana Wasilkowskiego (ursynów). Lokal o powierzchni 32 mkw usytuowany na 3. (z 10) piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł36 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, również na biuro, świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie, w samym sercu Śródmieścia Północnego. Świetna lokalizacja przy Placu Bankowym / ul. Senatorskiej. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 130 000 zł51 m² 22 332 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2 cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym, załączone zdjęcia pokazują stan rzeczywisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

10 000 zł145 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z przeznaczeniem na lokal biurowy. Elegancka klatka schodowa. Wysokie, przestronne, w niewielkiej odległości od Placu Unii. Pięć pokoi, 3 z wejściem z korytarza, przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio, wynajmę mieszkanie 40 m przy pl Hallera Mieszkanie jest czyste i wyposażone w agd. Dobry dojazd do centrum , blisko metra Dwozec Wilenski. Wolne od 1 Czerwca Cena 3500 zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

967 000 zł64 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Woli o powierzchni 64,48 m na parterze w 2-piętrowym bloku bez windy z 1953 roku. Teren zamknięty, klatki schodowe po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł44 m² 80,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Umińskiego 2 w dzielnicy Praga-Południe. Usytuowane jest na piątym piętrze w budynku z 2024 r. z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu modern żoliborz Okolica tętniąca życiem | Sady Żoliborskie | Doskonała infrastruktura | Duży balkon | Przestronny salon Nowoczesne i eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

643 000 zł53 m² 12 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bezpośrednio sprzedam komfortowe, funkcjonalne, po remoncie, trzypokojowe mieszkanie W wysokim standardzie, na osiedlu regaty, przy ulicy żeglugi wiślanej 8a, białołęka. Inwestycja cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

669 000 zł43 m² 15 414,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2004 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Lokal mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

785 000 zł48 m² 16 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

W pełni wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe - położone na warszawskich Bielanach zaledwie 80 metrów od stacji metra Wawrzyszew. Metro zapewnia łatwy dojazd między innymi do uczelni wyższych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

929 000 zł45 m² 20 745,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych o powierzchni 27m2 z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuratowskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji (nie płacisz agencji) Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z balkonem, położone na 2 piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Kazimierza Kuratowskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 380 000 zł66 m² 20 852,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stara Ochota,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie-Plac Narutowicza o powierzchni 32 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrąg

Powiśle-Solec,Warszawa

6 950 zł103 m² 67,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe biuro Z tarasem W fenomenalnej okolicy na powiślu Apartament po remoncie | Powiśle | Bulwary Wiślane na wyciągnięcie ręki | Tętniąca życiem okolica | Parki nieopodal *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Targówek,Warszawa

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Lex nieruchomości Oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalne, komfortowe, słoneczne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,3 m , na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1998 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

1 066 494 zł47 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuję Państwu nietuzinkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 550 zł28 m² 91,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokoje, blisko metra Marymont z pięknym widokiem na centrum. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji "stary Żoliborz" z 2006r. położonej u zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia bezpośrednio 2 pokoje, powiśle We speak English Wolne od zaraz Wynajem na minimum rok Palący: nie Zwierzęta: nie Dzieci: nie Mieszkanie 36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

10 000 zł47 m² 212,77 zł/m²

 

Piętro:7/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament 46 m na wynajem - Bliska Wola Tower Atuty mieszkania: nowoczesny design i wysokiej jakości ekologiczne wykończenie Salon z jadalnią i w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

840 000 zł45 m² 18 859,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: nowe budownictwo - wysoki standard wykończenia, przestronny balkon - mieści kpl mebli dla 4 os, gotowe do zamieszkania - zabudowa meblowa i agd w cenie, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Ulrychów,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne 2 pokoje po remoncie, metro, wola Park Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe po generalnym remoncie. Tuż obok stacji metra Księcia Janusza, 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 614,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Twoje nowe miejsce na mapie miasta - komfort, cisza i przestrzeń do relaksu! Są mieszkania, które się ogląda, i takie, w których od razu widzisz siebie - z książką w ręku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Pustola