dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m w doskonałej lokalizacji na Ursynowie, zaledwie kilka kroków od stacji metra Natolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 585 000 zł59 m² 26 910 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowa inwestycja - penthouse 58,9 m2 z tarasem 65 m2 - Warszawa,Ochota Polecam do sprzedaży piękny penthouse o pow. 58,9 m2 z przestronnym tarasem o pow. 65 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

659 000 zł39 m² 16 871,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam do zakupu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie.Całkowita powierzchnia mieszkania z pomieszczeniami przynależącymi to 39,06 m2. Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 1,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie z wyjściem na taras i zejściem do ogródka - Warszawa Wawer, ul. Południowa 30 Oferta sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 633,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja - Mamy do sprzedania elegancki i ustawny apartament 2-pokojowy o idealnej powierzchni 40,28 m2, wraz dodatkowo z tarasem i własnym ogrodzonym ogródkiem na parterze - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra Płocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 499 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 550 000 zł44 m² 34 910 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w topowej Lokalizacji przy ul. Chmielnej w inwestycji "chmielna Duo". Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku 8 -piętrowym z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stare Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 200 000 zł75 m² 42 706,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 70,69 m położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy ul. Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Młynów,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 260 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1938r z wysokimi sufitami i balkonem - do wykończenia. Na łączną powierzchnię składają się - salon z aneksem kuchennym 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane, stylowe mieszkanie na wynajem od zaraz, bezposrednio od wlasciciela. Pierwsze piętro w wyremontowanej kamienicy. 68mkw powierzchni mieszkania oraz 8mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Obozowej składające się z: przedpokoju Sypialni Aneksu Kuchennego Łazienki Lokal nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Wilanowska, przy ul. Ksawerów. Dostępne od 1 marca br. Mieszkanie usytuowane w budynku z końca lat 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 800 zł24 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowocześnie urządzonego, stylowego mieszkania w świetnej lokalizacji- 500 m od Parku Szymańskiego? Czy bliskość wszelkich restauracji, kultowych pubów, sklepów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 090 000 zł44 m² 24 494,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, położone na 3. piętrze w 8-piętrowej kamienicy z windą z 1953 roku, będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

859 000 zł61 m² 14 128,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Tylko W sdp nieruchomości! (eng) Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,80 m. Uwaga: niektóre zdjęcia pokazują przykładową wizualizację wnętrz po remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 950 zł95 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wysokie mieszkanie w centrum miasteczka Wilanów. W sąsiedztwie restauracje, kawiarnie, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, fitness, itd. Rozkład: > hall z garderobą, >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: śródmieście Północne, ul. Smolna 8, tzw. młotek. - ścisłe centrum, naprzeciwko Muzeum Wojska Polskiego, tuż przy Parku Karola Beyera. Trzy minuty pieszo do Nowego Światu , Foksal, ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m na ul. Stańczyka, na 1. piętrze z widokiem na Warszawę (wola/ochota). Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 649 000 zł82 m² 20 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Trójstronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestrzeni, światła i świetnej lokalizacji - to mieszkanie spełni te oczekiwania. Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie (południe / wschód / zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 300 zł84 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości | tel. Oferta wynajmu mieszkania - warszawa ochota, ul. Włodarzewska Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 360 000 zł140 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament w Babka Tower - 140 m - 12. piętro z widokiem na panoramę miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, eleganckiego apartamentu położonego na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Piłsudskiego

Czerniaków,Warszawa

8 000 €169 m² 47,34 €/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany W kameralnej inwestycji na prywatnej wyspie - fort cze Cicha i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia | 2 miejsca garażowe | Ogród z tarasem i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych na Wilanowie (osiedle: villa Nobile). Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polskie Drogi

Kabaty,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Imielin Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia blisko ronda Daszyńskiego w Warszawie. Strefa częściowa zamknięta , ze szlabanem z możliwością bezpłatnego parkowania dla gości. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Białołęka,Warszawa

490 000 zł26 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulna, nowocześnie wykończona kawalerka przy ul. Pawła Włodkowica na Białołęce. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

839 000 zł42 m² 19 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w pięknej kamienicy na Starym Żoliborzu? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul. Stanisława Wyspiańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

557 000 zł26 m² 21 178,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Małe kompaktowe mieszkanie dwupokojowe za Żelazną Bramą część Wolska. Widok na panoramę zachodnią Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do sprzedaży. Na podłodze parkiet. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Jelonki Północne,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy przestronny 3 pokojowy apartament. Apartament łączy ze sobą elegancję i komfort. Oferowany apartament, składa się z widnej kuchni otwartej na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwolnicka

Grochów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Grochów, ul. Wąwolnicka umeblowane, gotowe do zamieszkania Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 510 000 zł69 m² 21 979,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przaśna

Żerań,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Piękne, klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe 50 m2, położone na II piętrze apartamentowca z windą. Ul. Przaśna. W cenie 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży urokliwą kawalerkę, z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie kilka lat po remoncie pod okiem architekta. Przemyślne zagospodarowanie przestrzeni sprawia, że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

469 000 zł20 m² 23 450 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkową kawalerkę na przepięknej Saskiej Kępie (ul. Zwycięzców 6), z osobną widną kuchnią, balkonem oraz miejscem parkingowym, na terenie osiedle. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami - wejście z przedpokoju. Przedpokój połączony z kuchnią. Umeblowane i wyposażone. Wykończone materiałami wysokiej klasy i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament przy ul. Karolkowej, nieopodal Warsaw Spire oraz Metra Rondo Daszyńskiego, usytuowany na 6 piętrze w inwestycji Metropoint. Apartament wykończony.