dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Staromiejskie,Warszawa

570 000 zł23 m² 24 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe studio o powierzchni 23 mkw, położone na parterze kameralnego, czteropiętrowego budynku przy ulicy Ciasnej - w samym sercu Warszawy, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

752 000 zł35 m² 21 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

439 000 zł32 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1950 roku -warszawa, targówek- bródno, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego. Blok po remoncie, ocieplony. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

6 000 zł106 m² 56,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

6 000 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,94m , dostępne bezpośrednio od właściciela, położone przy ul. Turmonckiej 22 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł32 m² 91 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o wysokim standardzie w Warszawie przy ulicy Kasprzaka. Do wynajęcia od zaraz! wysoki standard! Piękny widok na panoramę Warszawy! Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą -warszawa, targówek, ul. Krasnobrodzka. Lokal po po generalnym remoncie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 104,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla singla lub pory. Mieszkanie posiada salon, pokój, dużą, jasną, kuchnię po remoncie oraz łazienkę z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 127,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

The Estate Warsaw przedstawia Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowy dwupokojowy lokal w przepięknej powojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta zaledwie 400 metrów od Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 870 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka 27,70 m | 10 piętro | świetny widok | Czerniakowska 18 Na sprzedaż funkcjonalna i gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 27,70 m , położona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

595 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zielony Tarchomin | 2 pokoje | 47,6 m | osobna kuchnia z oknem | loggia z widokiem na zieleń. Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

8 000 zł75 m² 106,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- opis nieruchomości: do wynajmu eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 75,33m przy ul. Chmielnej, idealne na reprezentacyjną siedzibę firmy, gabinet lub apartament gościnny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Jest to dla Ciebie duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 224 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 505,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na Zielonej Białołęce bezpośrednio przy Parku Magicznym. 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł66 m² 24 274,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię nie dźwięk ruchu ulicznego, ale delikatny szmer liści za oknem i śpiew ptaków. Kawa w ręku, słońce zaglądające do salonu, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 599 999 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane przy ul. Jasnodworska 3b, w prestiżowej części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.2m2 z przeznaczeniem do remontu i możliwością aranżacji według własnego uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł62 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica z lat 50-tych przy ul. Wiejskiej 2. Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe z widną, oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na V piętrze (winda). Na łączną powierzchnię 62,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Zawady,Warszawa

1 099 000 zł66 m² 16 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe, ładne 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Al. Wilanowskiej w inwestycji Wilanów Park. Lokalizacja: miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

720 000 zł27 m² 26 666,70 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. Lokalizacja: najlepsza Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 mkw zlokalizowane przy ul. Słomińskiego, w Śródmieściu, tuż obok Centrum Handlowego Arkadia. Lokal znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorska

Witolin,Warszawa

1 598 400 zł80 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agencja Westate oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, jasny i funkcjonalny apartament o powierzchni 80 m , położony w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacja dla pośredników na końcu opisu. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament 3 pokojowy w Centrum, przy ul. Grzybowskiej 37. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

1 279 000 zł69 m² 18 453,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jako Kupujący, jesteście Państwo zwolnieni z wszelkich opłat pośrednictwa cała inwestowana kwota trafia wyłącznie na zakup nieruchomości. Jednocześnie, zapewniamy Państwu profesjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł31 m² 109,68 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne I komfortowe mieszkanie na bliskiej woli Idealne dla singla lub pary | Dla pierwszego Najemcy | Oddzielna sypialnia | Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

373 000 zł19 m² 19 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Gocław,Warszawa

782 800 zł51 m² 15 283,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,62 m , położonego na 12. piętrze budynku z windą. Lokal posiada dwa pokoje, oddzielną kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

780 000 zł43 m² 18 001,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Górny Mokotów,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 758,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

37m mieszkanie z dużym potencjałem do aranżacji w doskonałej lokalizacji Starego Górnego Mokotowa w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Idealne na inwestycje jak również do mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie położone na 7(ostatniej) kondygnacji w bardzo dobrze skomunikowanej części Mokotowa. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju z wbudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

868 000 zł52 m² 16 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w 2026 roku, bemowo, ul. Sucharskiego 1. Mieszkanie jest umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz. [Uwaga! To są realnie zdjęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53.9 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską na warszawskiej Pradze Północ. Lokal na 7 piętrze w wysokim budynku z 1969roku. W budynku wyremontowane klatki schodowe, dwie windy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

890 000 zł68 m² 13 152 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania ładne, urządzone, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67m znajdujące się przy ul. Rossiniego 6 na Osiedlu Greenwood. W mieszkaniu znajdują się 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

998 000 zł116 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż / książkowa / 116 m2 / 2 poziomy + balkon, miejsce parkingowe Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

1 088 000 zł70 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł71 m² 15 028,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 71,20 m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice. Dwustronne, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

539 000 zł36 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Stary Żoliborz to jedna z najbardziej charakterystycznych i cenionych dzielnic Warszawy. Kameralne ulice, zieleń, niska zabudowa i niepowtarzalny klimat tworzą idealne warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie na wynajem 4 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej. Apartament składa się z 3 sypialni, 3 łazienek, przestronnego salonu z kuchnią, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.