dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaskadowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal do wynajęcia na mieszkanie lub biuro na ulicy Kaskadowa 5, blisko parków, ok. 1000 metrów od stacji metra Marymont. Mieszkanie na parterze, 3 pokoje z kuchnią,dwie łazienki, umeblowane plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przyjemna, spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie szkół, przedszkoli i galerii handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wygodne mieszkanie na Woli, blisko centrum, dogodne połączenie z dworcami, uczelniami i centrum miasta. W pobliżu kino, teatr, sklepy, basen. Mieszkanie jest po remoncie, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Capri

Stegny,Warszawa

405 000 zł53 m² 7 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie w 2008 roku, rozkładowe, z przynależnym, 80m.kw. ogródkiem. Do ogródka jest zejście z loggi. Kuchnia widna z pełną zabudową. Łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suchodolska

Grochów,Warszawa

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Okazja! 2 pokoje po remoncie 6771/m! stan do wejścia!1piętro, cegła! Bardzo dobra lokalizacja, budynek z 1953r zbudowany z cegły, po remoncie elewacji. Cicha i zielona okolica. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Muranów,Warszawa

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Kuchnia widna, dwa przechodnie pokoje. Pomiędzy nimi jest ściana z gipsu, pozostałe działowe, które również można łatwo wyburzyć. Meble mogą pozostać. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

315 400 zł38 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z widna kuchnia. 38 metrow. W obu pokojach balkony. Mieszkanie po generalnym remoncie. W duzym popkoju oraz w przedpokoju szafy wnekowe. Lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

457 000 zł58 m² 7 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe mieszkanie po remoncie, zadbane. Kuchnia widna, zabudowana. Łazienka i wc osobno. W pokojach panele podłogowe, w przedpokoju terakota. Balkon 7m.kw. Okna pcv. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlego Lotu

Gocław,Warszawa

438 000 zł63 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po remoncie, rozkładowe. Duża, widna kuchnia z zabudową i agd. Jest glazura i terakota, w pokojach i przedpokoju moazika. Osobne wc. Nowe okna drewniane. Duży, 9m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Okazja! Rozkładowe, funkcjonale mieszkanie w przedwpjennej kamienicy na Powiślu. Kamienica po wymianie pionów, instalacji - media sieciowe - miejskie. Po remoncie dachu. W tym roku zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

274 000 zł31 m² 8 782,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam rewelacyjne mieszkanie - M1 - 31,2m obok Galerii Mokotów w Warszawie - Lokalizacja: nowy Mokotów w Warszawie, ul. Smoluchowskiego (wjazd od Modzelewskiego) - Mieszkanie po remoncie(okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idźkowskiego

Powiśle,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z kilmatem, w przedwojennej kamienicy. Wyremontowane kilka lat temu. Kuchnia widna, z nową zabudową i agd. W pokojach panele podłogowe położone na oryginalny parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

407 000 zł55 m² 7 351,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Rozkładowe mieszkanie po remoncie, w przedwojennej kamienicy. W kuchni i łazience kilkuletnia glazura oraz teakota, w pokojach parkiet. Okna drewniane nowszego typu w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

298 000 zł39 m² 7 641,03 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany ul. Marymoncka (róg Przy Agorze). Ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Parter. Mieszkanie odnowione, gotowe do wprowadzenia, nie wymaga wkładu finansowego. Widna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

930 000 zł115 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio Do sprzedania bardzo oryginalne dwupoziomowe mieszkanie na Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegly, w którym jest tylko 5 mieszkań. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Schillera

Śródmieście Południowe,Warszawa

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, poszukuję współlokatora/współlokatorki do mieszkania w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na ul. Schillera 6 pomiędzy placem Bankowym a Starówką. Znakomita lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

310 000 zł45 m² 6 828,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

w centrum starego Ursusa, po kapitalnym remoncie : wymieniona instalacja elektryczna,hydrauliczna i co; nowy piecyk;okna, drzwi wewnętrzne i wyjściowe, parkiet dębowy; niski czynsz; bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

przytulne ciche znakomita komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie po remoncie ukończonym w grudniu 2011 roku. Rozkładowe z widną kuchnią. Stała zabudowa pozostaje. W pokojach panele podłogowe. Okna pcv. Balkon 1m.kw. Budynek ocieplony, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

430 000 zł59 m² 7 251,26 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkaładowe mieszkanie po remoncie kuchni, łazienki i wc 3 lata temu. W pokojach mozaika po cyklinowaniu. W przedpokoju mozaika i częściowo terakota. Szafa wnekowa. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Rozkładowe, zadbane mieszkanie z widną kuchnią. Meble mogą pozostać. Glazura i terakota są 6-letnie. W pokojach mozaika. Okna pcv. Loggia 3,5m. Nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Jazdów,Warszawa

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rozkładowe mieszkanie na wysokim parterze. Po remoncie. W kuchni i łazience glazura i terakota. W pokojach panele podłogowe. Kuchnia zabudowana z agd. Okna skierowane na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ciche, bezpiecznie, przestronne, czyste i Zadbane w Atrakcyjnej Cenie - 44 m2 Warszawa, ul. Umińskiego - Osiedle Mieszkaniowe Gocław. Cena 350 000 tysięcy. Super dojazd w każde miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

okna od strony południowej i popłudniowo zachodniej, widna kuchnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

485 000 zł51 m² 9 483,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Kuchnia z zbudową na wymiar, sprzęt agd. Duży pokój połączony z kuchnią i przedpokojem co sprawia że powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowego Miasta

Nowe Miasto,Warszawa

600 000 zł35 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Sprzedam jednopokojowy apartament o pow. 35 m na Rynku Nowego Miasta, w którym wymienione zostały wszystkie instalacje i przeprowadzono gruntowną modernizację. Okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie w 2008r. Kuchnia widna z 5-letnią zabudową na wymiar. W przedpokoju szafa wnękowa. W łazience prysznic. Wejście do sypialni z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o powierzchni 56 m2 posiada trzy samodzielne pokoje oraz oddzielną kuchnię przez co może stanowić komfortowe lokum nawet dla 4-osobowej rodziny. Położone jest na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Lotników

Służew,Warszawa

199 000 zł21 m² 9 299,07 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka po remoncie 6-7 lat temu, do odświeżenia. Kuchnia w przedpokoju. W przedpokoju i aneksie kuchennym terakota, w pokoju panele. W pokoju są dwa okna drewnaine, ok 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

428 000 zł50 m² 8 525,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe mieszkanie po remoncie w 2006 roku. Kuchnia widna. W pokojach deska barlinecka. Na ścianach gładź gipsowa. Pozostaje zabudowa kuchni z agd i szafy typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rozkładowe mieszkanie po remoncie w 2007 roku. Kuchnia widna z zabudową i agd. W pokojach parkiet, w przedpokoju terakota. łazienka powiększona, obenie ma 6m.kw. wyposazona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowickiego

Raków,Warszawa

418 000 zł47 m² 8 893,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie po remoncie w 2010 r. Duży pokój przechodni, kuchnia otwarta i widna. W pokojach deska barlinecka, gładzie gipsowe. Nowe grzejniki. Ściany działowe. Okna pcv. Balkon 2,5m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

324 000 zł46 m² 7 026,68 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią. Kuchnia po remoncie w 2009 roku, z nową zabudową. Łazienka ze starą glazurą i terakota. W pokojach mozaika po cyklinowaniu. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie kilka lat temu. Bardzo duża, widna kuchnia. W kuchni i łazience glazura oraz terakota, w przedpokoju terakota, w pokoju parkiet. Pozostaje stała zabudowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Grochów,Warszawa

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979